ЦСКА приема Септември София в двубой от осмия кръг на Първа лига. Срещата на националния стадион "Васил Левски" започва в 20:15 часа.
Символичните домакини отчаяно търсят дебютен успех от началото на сезона и нова издънка най-вероятно ще коства поста на босненския специалист. "Червените" се намират на 14-ото място в класирането с едва четири точки от шест изиграни мача.
Септември стартира с четири поредни поражения, но в последните три кръга стабилизира играта си и взе цели шест точки след победи над Добруджа и Локомотив София, изкачвайки се до 10-ото място в класирането.
Единственият отсъстващ от състава на "червените" е Джеймс Ето'о, който изтърпява наказание. С тима през последните 2 дни пълноценно тренираха и футболистите, които имаха ангажименти с различни национални отбори. По-рано през тази седмица бившият играч на ЦСКА Божидар Чорбаджийски започна тренировки със Септември. Вариант да подпише със столичани обаче няма, заради многото футболисти на тази позиция в състава.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 13.09.2025 в 17:35:37 #28Като нямаш игра, отбора, тактическа, нито халфове, нито нападение.....нормално е защитния вал да вкарват голове от нашата половина
Аз се чудих, защо най после Лапоухов е титуляр, явно ще се разчита и гол да вкара
...още не мога да повярвам, какво "играем"
Ragnar2
на 13.09.2025 в 17:28:30 #27Късметът непрекъснато ни бута напоследък, дано пак не го прецакаме зорлем
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 17:22:56 #26Надявам се с титулярния си състав ЦСКА най- сетне да спечели мача. В противен случай Керкез ще е на дръвника. Още е лято, в столицата всеки може да наблюдава добре открити женски крака, но във футболните клубове вече се размахаха брадвите. Главата на Киров падна първа. Има още доста застрашени глави.
n-a-chx8TkqA
на 13.09.2025 в 17:17:22 #25Началство, май требва да смениш дилъра
red-phoenix
на 13.09.2025 в 17:08:15 #24Пак някакъв смахнат състав...
Дори не мога да предположа каква е тая схема, с която ще играем днес... При положение, че в момента имаш идеалните играчи да пуснеш 4-4-2, еле пък срещу Септември....
Турица ще играе крило ли...тогава другите къде ще играят? Или Сегер/Скаршем ще е втори нападател? При наличието на Питас...
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 17:00:17 #23Голям мач на Спартак
В цяла Европа , само Ливърпул и националния на Испания играят подобен футбол
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 16:59:20 #22...Ей на, и Ботев Пд ще сменя Киров! И за какво? Обновиха целия отбор и, естествено, неудачно начало на шампионата!.. Треньорите у нас са някакви палячовци, които ги менкат за щяло и нещяло.
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 16:55:34 #21Между другото, неудачите на отбора на Тунчев в шампионата дано охладят разни "горещи глави", които го спрягат за треньор на ЦСКА. Не че е по- зле от Керкез, както и Томаш не беше по- зле от Керкез. А от БФС да си правят сметката за Тунчев като кандидат за национален селекционер.
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 16:49:24 #20"...макето е съсипал "евробоеца" Арда- дизел..." Арда май се върна в своето "нормално състояние"- на "среднист" в шампионата.
n-a-chx8TkqA
на 13.09.2025 в 16:48:47 #19Това пък изобщо не е вярно, на никого не съм пожелавал такова нещо тук. Освен на ЦеЦеКа - ама това не е пожелание, а констатация
gychopopov
на 13.09.2025 в 16:48:36 #18Уцелен, кои са тези национали?
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 16:44:25 #17Цялото съзвездие от национали (не български, естествено) е на лице. Сега ако се провалят нещата, значи те нищо не струват.
staroto
на 13.09.2025 в 16:41:25 #16Пичове, ЦСКА ако направи равен запазва ли си 14 то място?
Доктора
на 13.09.2025 в 16:40:40 #15Иначе гледам, че макето е съсипал "евробоеца" Арда- дизел
...
...
демек к'ва е разликата дали ше ни бият с Керкез, или Тунчев
На шовинизъм малко отива работата
n-a-chx8TkqA
на 13.09.2025 в 16:40:32 #14Началник, щеше да е хубаво, ако е истина. Ти сложи ли кубинките ?
gychopopov
на 13.09.2025 в 16:37:23 #13След, като Турчака е титуляр съм спокоен, че има кой да бие дузпите!
Доктора
на 13.09.2025 в 16:34:10 #12...състава се появи, ама
...
boklu4aka&selqka
на 13.09.2025 в 16:26:14 #11Кавали от топ спорт.!.!.! Къде са съставите че не разбрах.Много СТЕ прости
cvetomirmagnitski
на 13.09.2025 в 16:24:09 #10Обръщам се към футболистите. Момчета, горе главите! Усмихнете се и вярвайте в себе си! Щом сте в ЦСКА, значи имате нужните качества, но и нужния характер. Днес отново е време за мъже, а вие сте такива и сте го доказали. Стъпете на терена здраво, като истинска армия. Погледнете всеки един по трибуните и знайте, че той ви обича, вярва във вас и разчита на вас. И не само за феновете, които ще са на стадиона. ЦСКА е социален феномен, институция. Помислете за всеки един пред телевизора, за всеки един "армеец" по целия свят. Някъде, в някое малко селце, там има едно дете. Сигурно е сложило календара на отбора над леглото си. Сигурно е погледнало първо него, когато се е събудило. Сигурно мислите му до 20:15 часа ще са насочени само към големия мач. Играйте за него, за това дете и за още десетки хиляди, за милиони фенове на ЦСКА. Разберете, отговорността, която носите е огромна. Но историята помни големите победи и големите сърца на терена. Бъдете такива, и заедно - един мощен "червен" юмрук.
gychopopov
на 13.09.2025 в 16:21:10 #9Резултата ще е 0:0!