Президентът на Славия коментира грандовете на българския футбол ЦСКА и Левски.
"Говорейки за миналото и годините, се сещам как един човек преди време излезе и каза, че Левски е създаден през 1911 г. Тоест, ученици в шести клас са създали футболен клуб, защото така им се иска. И на мен ми се иска вече толкова години да изляза с Шарън Стоун, ама тя продължава да не знае. На левскарите всичко им е специално - специални са им дълговете, специален им е стадионът. Това е единственият стадион "Кабриолет". Не им желая фалит. Ако обаче не се яви някой да дава пари, Наско Сираков и Павел Колев нищо няма да направят. С трици маймуни не се ловят. Собственикът на даден клуб не трябва да го докарва до фалит, с милиони дългове. Това не е силен човек, а човек, който харчи чуждите пари и се снима с някакви трофеи. Човек, който милее за отбора си, няма да го докара до това дередже. Дори мен и Младен Михалев да ни няма, Славия има собственост. Клубът никога няма да остане на произвола на съдбата. Кой клуб от тези с дълговете има собственост?", каза той пред "Спортал".
"В ЦСКА приказката е друга, там Гришата дава пари. Той даваше и в Ловеч, сега дава тук. Преди Гришата, в ЦСКА беше друга бира. Е, не ми е особено приятно, че гледам там един куп чужденци от кол и въже, но той така ги разбира нещата, успява по този начин. Той дава собствени пари. Нали помните, когато попита един ваш колега дали е строил къщичка за пиленца. Гришата е построил къщички", добави Стефанов.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.10.2020 в 15:13:25 #17Боже събери си грешките
Тара
cherveni_dardonki
на 09.10.2020 в 15:08:47 #16PanayotSt, Френд, онзи ден оспори твърдението ми, че ЦСКА вече си има своя Казанска афера, нали така? Замислих се после и си казах, че донякъде си прав, но само донякъде, защото Дижонската афера е много по-кисела и горчива за ЦСКА. Нещо като Дижонската горчица. Причината да мисля така е, че Левскарите тогава не се премениха с блузки на Рубин, докато сега Али Шоу се нагизди с екипчето на Дижон като ци.ганин на годеж. Даже тази поговорка покрай случката вече може да бъде променена на ''чорбар на годеж'', но това е друга тема. Та ако не си съгласен с твърдението ми можеш да ровиш в Нета, белким намериш фото на Рабех, Зе Соарес и Живко облечени в зелено. Ако намериш - печелиш, черпя те 100 английски пунди, пардон - паунди. Иначе аз мога да ти намеря снимка на побъркания от радост Али - щракнат отпред, отзад, отдолу....отвсякъде.
cherveni_dardonki
на 09.10.2020 в 14:56:54 #15Чуеш ли, Красимирчо?
cherveni_dardonki
на 09.10.2020 в 14:55:53 #14Порен си ти от Гришата. И то ОСЕМ пъти!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.10.2020 в 14:50:31 #13Боже дано има ад
таратанеца ако не е порен от Гришата
друго обяснение за злобата нямам
cherveni_dardonki
на 09.10.2020 в 14:39:50 #12Когато чуя за Венци Стефанов, винаги си казвам: Боже, дано има ад! И там да се събере с приятелчето си Гриша, с който да си правят врътките и ''трансферите'' около казаните.
elaizgrey
на 09.10.2020 в 14:34:56 #11Клаудия, като се заговорихме за портрети, кой беше тоя на твоя ? Не е Кешеру, аз на него му знам мазната пеераска мутра. Един ден в МОЛа на Цариградско видях трима-четирима от вашите. Бяха с жените и децата в Макдоналдс, еднакви черни сигани с анцузи на Лудогорец, много се смях. Ама и в Разград пак така си ходят, виждал съм ги и там все по анцузи джиткат. Модерна работа. Та кой е тоя на портрета?
elaizgrey
на 09.10.2020 в 14:28:59 #10И Жак си смени фейса, само Пиргоса държи тоя нефелен исландски урод, а не слага Божигол
german
на 09.10.2020 в 14:06:25 #9нека, също така да просветим уважаемия пан жак, че Иво Виктор е легендарен вратар на чсср и пражкия филиал на цска, сиреч Дукла
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.10.2020 в 13:33:39 #8Дебелия пак е сипал на рогите
специални дългове
е ми за специални държавни кОрви,специално отношение
болния не сака и роги на протеста
chubtireaka
на 09.10.2020 в 13:07:49 #7user avatar 89711 СЛЕДВАЙ stoyan-stefanov-uYo8oGpP на 09.10.2020 в 15:06:41#1 Дебелогъзий Търбухчо Само 1 малка Корекцийка . ФенУите на ЛеЕфски също са Специални.Ама толкова Специални че чак се млатят помежду си А след като ТИ и Маджо здадете багажа Бъди 100% сигурен че Слабия отива на кино ----------------------------- Феновете може да се млатят, но това, което правим е без аналог и ви "вади очите". Или поне на теб. Може би заради гузна съвест, знам ли? И в това отношение сме специални, с всичките си кусури. А Дебелия отдавна е наказан заради мафиотската си същност. Във футбола ще си отиде като самотник - нито той е специален, нито Славия. Мразят го и собствените му фенове, няма нищо по-жалко от това.
claudiu
на 09.10.2020 в 13:06:53 #6Това е единственият стадион "Кабриолет".
bravebg
на 09.10.2020 в 12:43:55 #5единственото положително след снощния мач е че няма да ни се налага цяло лято по всички медии да гледаме физиономиите на Фурнаджиев, Касабов, Лечков, Костадинов, Веци и другите кoври на Гeлчeто.... всичките послушници се изредиха от снощи да ръсят акъл и да обясняват колко са света вода не напита.....
Ragnar2
на 09.10.2020 в 12:34:03 #4Тоя добре си се беше сврял в миша дупка след албанския сакатлък, какво пак излезе да раздава безплатна мъдрост
Да вземе да откачи котвата, че ако и Филип Кръстев си тръгне може верно да изпаднат. Ние ще се оправим, Левски ще ги оправят, да не ни мисли нас
elaizgrey
на 09.10.2020 в 12:18:49 #3Поправка, не ти, само Маджо. Скоро дай Боже.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 09.10.2020 в 12:17:16 #2Свинята по добре да каже как го мандърсаха шиптърите
Искам да му кажа само,че когато се наведе и види два чифта мадури,да бъде сигурен че го еббът.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 09.10.2020 в 12:06:41 #1Дебелогъзий Търбухчо Само 1 малка Корекцийка . ФенУите на ЛеЕфски също са Специални.Ама толкова Специални че чак се млатят помежду си
А след като ТИ и Маджо здадете багажа Бъди 100% сигурен че Слабия отива на кино