На седмица средно усвояваме по 28 милиона. Това се похвали премиерът Бойко Борисов, който откри нов главен канализационен колектор в Горна Баня.
Правим си първи копки, след това си откриваме и си имаме биографии, допълни министър-председателят.
Дължината на колектора е 840 метра. Изпълнени са сградни канализационни отклонения с обща дължина над 280 метра. За 300 хиляди души правим канализация, подчерта Бойко Борисов.
Той обаче призна, че от всички обекти, които открива канализациите са му най-неприятни, защото не се вижда резултатът от реализацията им.
В същото време премиерът подчерта, че хората от столичните квартали Суходол, Горна Баня и старата част на Овча Купел вече ще могат да се похвалят, че са софиянци, защото, както той заяви - „какъв софиянец си като нямаш канализация".
Новият колектор е на стойност от 1 547 186 лева. Столичният кмет Йорданка Фандъкова също присъства на събитието и обеща пълната подкрепа на Столична община за подобни проекти.
От МОСВ пък заявиха, че имат парите за още ВиК проекти. След като откри колектора, Бойко Борисов се отби и в местната кръчма, за да поздрави седналите на по биричка мъже.
USD
CHF
GBP
White Knight
на 13.04.2011 в 14:44:44 #14izotzadze Как я извади тая тиква izotzadze , да се 4уди 4овек ???!!!
А можеш ли да я вкараш сега обратно ???
Янка ще ти завиди на еласти4ния ти свинктер !!!!!
Сигурно синия вибратор се грижи за еласти4ността му .....

ДЕДО ЛАЗО
на 13.04.2011 в 14:41:10 #13Семинар в Банкя по картофовъдство
ДЕДО ЛАЗО
на 13.04.2011 в 14:40:06 #12Записахте ли се? за Семинар в Банкя по картофовъдство ( аз с голем зор се записах)
izotzadze
на 13.04.2011 в 14:30:22 #11Хей Комуне това, дето го дъвчеш до сливиците чак, ти харесва, нали? Давай нататък, не е дъвка...
ДЕДО ЛАЗО
на 13.04.2011 в 14:29:22 #10Може да сме най бедната държава в Европа, но имаме най-забавния премиер. Борисов не може да нахрани гладните, но затова пък неуморно ги забавлява – от сутрин до вечер, 24 часа в денонощието. Като няма хляб, яжте пасти, възкликва кралица Мария Антоанета, малко преди да изгуби главата си на парижката гилотина. Нашият крал е далеч по-земен. Той най-сериозно посъветва гладните българи да садят картофи, както правел той и семейството му в Банкя.
White Knight
на 13.04.2011 в 14:24:56 #9Хей Комунета , ББ ще откие един екерисаж скоро за вас ...

izotzadze
на 13.04.2011 в 14:19:41 #8нали Русия ще строи Белене за 11 млрд евро, пък наш Боце щял да се разтъпче тук там да направи още някой от "провинцията" "софиянец" - да са пълни медиите, очи пълни, джобове - и на правнуците - празни Смърт за Боце, Цвърце, Фидосце и цялата мутромилюцюнерска мафия ГЕРБ!
отдалече
на 13.04.2011 в 14:17:25 #7шменти-капели....

ДЕДО ЛАЗО
на 13.04.2011 в 14:17:15 #6Някои казват, че нашата власт се клати! И на коча мъдите се клатят, ама не падат!
Morientes
на 13.04.2011 в 14:04:12 #5премиерът подчерта, че хората от столичните квартали Суходол, Горна Баня и старата част на Овча Купел вече ще могат да се похвалят, че са софиянци.......................................................................................................... Не знаех, че толкова е закъсала и изостанала София ..
Толкова години след 9.09.1944 г. и да нямат канализация, а са в центъра почти.. 
libher
на 13.04.2011 в 14:03:13 #4Боже,боже колко глупост има в нашата България боже..... няма ли кой да каже "Царя,пардон Б.Б. е гол..."
жунгръц
на 13.04.2011 в 13:51:06 #3http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0HEZJamh533nSVXUhw2t6WJ-COUb7ICcmVwpvMXIEHYRhk0xw дали медното менче е същото?
жунгръц
на 13.04.2011 в 13:40:33 #2Правим си първи копки, след това си откриваме и си имаме биографии, допълни министър-председателят. ================================

navuhodonosor
на 13.04.2011 в 13:33:48 #1COС