Правителството одобри на днешното си заседание промени в договора за закупуване на ракети за българските изтребители F-16. Измененията не увеличават стойността на подписания през 2019 г. международен договор BU-D-SAB LOA "Самолети F-16 Block 70 и свързана с тях поддръжка", съобщиха от пресцентъра на Министерския съвет (МС).
С днешното решение на кабинета е одобрено Изменение и допълнение № 2 на международен договор (LOA) BU-P-AAD "Sidewinder AIM 9Х Блок II ракети, свързани материали и услуги" (Sidewinder AIM 9Х Block II Missiles, associated material and services) no програмата на САЩ за чуждестранни военни продажби (Foreign Military Sales- FMS).
От МС обясняват, че след влизане в сила по условията на Закона за международните договори на България, Изменение и допълнение № 2 на LOA BU-P-AAD ще даде възможност за оптимизиране на изпълнението на сключения договор за доставка на авиационни ракети за самолети F-16 Block 70 от страна на САЩ без увеличаване на финансовите задължения за българската държава.
С друго правителствено решение е одобрен още един международен договор в сферата на отбраната (Letter of Offer and Acceptance - LOA) BU-P-LBL "Модул за GPS, осигуряващ поддръжка на "М- code" за военни цели" по Програмата на САЩ за чуждестранни военни продажби.
Договорът касае приоритетния за Министерството на отбраната актуализиран проект за "Придобиване на многофункционален модулен патрулен кораб за ВМС". Целта е строящите се многофункционални модулни патрулни кораби за Военноморските сили да придобият способности за осигуряване на надеждна и устойчива на преднамерени смущения сателитна навигация, посредством инсталираните на борда им "GPS модули с поддръжка на М-код за военни цели".
Министерския съвет предлага на Народното събрание да ратифицира със закон двата договора.
n-a-b8XunlOl
на 27.08.2025 в 19:27:23 #2Не позволявайте на никого да ви казва друго, но този Pro Hackerspytech идва с различни неща, свързани с хакерството. Успях да наема хакер преди 3 седмици за хакове за телефон и опитът ми беше прекрасен, въпреки че не всички там са достатъчно готини, но трябва да забележите червени знамена, преди да наемете някого. Най -накрая получих superiorexperthackers@gmail, за да направя хака за телефон, тъй като той имаше 89% преглед на телефона, както и ремонт на Hack and Credit Report. Отне ми 6 часа, за да свърша хака. И плюсовете за услугата на този хакер са, че те са рентабилни
n-a-FTEndWk3
на 27.08.2025 в 18:03:50 #1Преживяването на кражба на трудно спечелените ви крипто средства може да бъде обезсърчително, но работата с професионалисти като Trustwavehackerstech може да ви помогне да възстановите доверието и увереността си. Тяхната ангажираност за възстановяване на откраднатите ми средства не само ми върна парите, но и възстанови вярата ми в крипто пазара и инвестиционните възможности. Въпреки че пътуването ми с Trustwavehackerstech завърши със задоволителен резултат, е важно да се поддържа бдителност в света на крипто инвестициите. Киберпрестъпниците непрекъснато се развиват и нуждата от професионална помощ за осигуряване на вашите инвестиции не може да бъде надценена. Като останете бдителни и разчитате на експерти като TRUSTWAVEHACKERSTECH, можете по-добре да защитите активите си и да сведете до минимум рисковете, свързани с крипто инвестициите. Техният опит и отдаденост на процеса на възстановяване доведоха до задоволителен резултат от възстановяването на откраднатите средства. Това служи като напомняне за важността на професионалните услуги за възстановяване на крипто средства като Trustwavehackerstech за доверието и увереността в света на дигиталните инвестиции. Имейл: trustwavehackerstech @ gmail com