Фирма „Градски транспорт" Пловдив пуска в движение 10 нови автобуса, приспособени за превоз на инвалиди и майки с детски колички.
С това дружеството завършва първата част от инвестиционната си програма за 17,5 милиона лева, с които бяха купени 60 автобуса.
На церемонията ще присъстват министърът на транспорта Петър Мутафчиев, депутати, представители на областната и общинската управа.
USD
CHF
GBP
гостенка
на 18.04.2008 в 12:10:27 #3До кога ще се радваме на официалното представяне на 10 автобуса, 20 кофи за боклук и 2 асфалтирани улици? Няма ли най-накрая това да е нещо обичайно и рутинно. Или ни смятат за толкова елементарни, че да се прехласваме пред неща, които са купени с нашите данъци. /Аз си ги плащам всичките/
TheSaint
на 18.04.2008 в 11:30:45 #2... а на снимката някакви 30г. икаруси..
Elephant
на 18.04.2008 в 08:47:41 #1Поне да бяхте писали каква марка или марки са автобусите, да не говорим за някакви по-подробни технико-икономически данни!