Фирма „Градски транспорт" Пловдив пуска в движение 10 нови автобуса, приспособени за превоз на инвалиди и майки с детски колички.

С това дружеството завършва първата част от инвестиционната си програма за 17,5 милиона лева, с които бяха купени 60 автобуса.

На церемонията ще присъстват министърът на транспорта Петър Мутафчиев, депутати, представители на областната и общинската управа.