Треньорът на Славия Златомир Загорчич бе крайно недоволен от показаното от отбора му по време на мача с Лудогорец, спечелен от разградчани с 1:0.
"Лудогорец беше по-добър от нас, надиграха ни. Изобщо не съм доволен от играта ни днес, искам много повече! Абсолютно нищо не ми допадна в поведението ни! Лудогорец не ни позволи да направим положения", заяви Загорчич.
"Не съм усетил напрежение, просто Лудогорец ни надигра и не ни позволи да направим нищо. Ние бяхме пълна трагедия! Какво да кажа след такъв мач... Ще се опитаме да си подобрим нещата", добави още треньорът на Славия.

USD
CHF
GBP
staroto
на 06.07.2018 в 14:55:26 #1Баси! Не гледах мача само надникнах във форума тука.Разбрах,че Лудогорец едва се измъкнали със огромна съдийска помощ и луд късмет, и сега чета това?