Собственикът на Царско село Стойне Манолов коментира пред ТОПСПОРТ бъдещето на бразилския футболист на отбора - Уесли Ната. Последният е желан от Левски и ЦСКА.
"Оферти за него при нас не са постъпвали. Когато има такава, всички ще разберат. Дали е по-близо до Левски или до ЦСКА? Уесли в момента е най-близо до семейството си, защото е в Бразилия на почивка. Надяваме се скоро да има трансфери - входящи, изходящи...
Да го дам на Левски без пари? Няма как да стане! Ние разчитаме на постъпления, за да върви отборът, да се издържаме. Към момента Ната продължава да бъде футболист на Царско село", каза Манолов пред нашата медия и добави, че продължава да се възстановява от коронавируса.
USD
CHF
GBP
inited20
на 21.07.2020 в 16:15:54 #11krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 21.07.2020 в 10:04:01#28 Чорбата,Китанов,Гълабов Деспода >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ГълАбов !!!
Тоя цървул Къцку неграмотнуту, няма пост без грешка, тръгнал да квалифицира другите !!!
blqblq
на 21.07.2020 в 12:22:55 #10клавдия е скъсана утрепка от коптора рязград.
claudiu
на 21.07.2020 в 11:45:27 #9Стига повтаря едно и също бе, мангуст уродлив.
Еби си майката вмирисана и ме гледай от високо, уроде беззъб.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 21.07.2020 в 11:36:36 #8А по темата:и на женския пазар и във футбола,ПазЪрлЪка си е пазЪрлЪк
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 21.07.2020 в 11:33:04 #7Това мангасарче и рязана карабина какви гнусни неща пише каруцаря мръсен
: а бил вишист от Лондоня
щейба в цЪрвУля селски
ей тук сите са вишисти,милЕонере и високи,а и бели
лъжци
:
plamm
на 21.07.2020 в 11:18:28 #6Юнушите на говедрес закуска)
claudiu
на 21.07.2020 в 11:11:03 #5blqblq духа и гълта без пари. Жена му и тя.
blqblq
на 21.07.2020 в 10:43:22 #4Червено дупи, хубаво селфи си си направило.
german
на 21.07.2020 в 10:42:55 #3стойне, дай им го без пари бе, не ги мъчи, ще станеш легенДА
filo-123
на 21.07.2020 в 10:32:19 #2Може да отиде в Пееевски, за да стане легенда.
Machkai.Kobra
на 21.07.2020 в 10:22:03 #1Как мазно им го рекна... Ако сте кошари без парЕ..... Бегай... БЕЕЕГАЙ