Високопоставен украински представител обяви, цитиран от Ройтерс, че липсата на достатъчно количества газ за доставки за Европа е причината Русия и Газпром да отлагат разрешението на конфликта между двете страни. „Руската федерация и Газпром нямат достатъчно газ за европейските потребители и затова протакат разрешаването на газовия проблем с Украйна.", заяви Богдан Соколовски, президент по въпросите на енергийната сигурност на Украйна.
USD
CHF
GBP
Avenger_
на 12.01.2009 в 11:53:54 #5Ами няма - като украинците го окрадоха всичкия Тимошенко: Ние така сме се запасили с газ, че ще ни стигне за цяла година ----------
nono
на 12.01.2009 в 11:52:47 #4Напълно е възможно.Ха ха ха!Руският цирк пак е тук-не хранете и не дразнете животните!
totopz
на 12.01.2009 в 11:52:44 #3А така...и таз хубава
sedese
на 12.01.2009 в 11:52:42 #2Мда, това ще да е причината, г-син Соколовски.......
Wiseone
на 12.01.2009 в 11:52:29 #1Е, да си дойдем на думата, както се казва. Накрая ще излезе наяве истината, че царят е гол