Левски излиза срещу Берое днес, от 17:30 часа, в отложената среща между двата тима от 14-и кръг на efbet Лига.
Този път в ролята на ляв халфбек за "сините" няма да бъде Патрик-Габриел Галчев. Младокът остана в София, след като срещу "сините" от Кърджали не успя да довърши мача и се озова в болница, където му бяха направени три шева.
Талантът се размина с комоцио, но Славиша Стоянович реши да не рискува, за да не стане нещо по-лошо, ако отново бъде ударен в главата.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Така дилемата е кой да излезе на неговото място - Матео Стаматов или Орлин Старокин. Първият се завърна в тренировките, но не е готов. Затова по-логично е да се заложи на Старокин, който все пак бе един от малцината, които оцеляха от вълната от COVID-19, която заля "Герена".
Очаква се също сред титулярите най-после да се завърне Паулиньо. Бразилецът влезе като резерва срещу Арда и веднага се разписа. Именно той е и от играчите, които се очаква да дърпат Левски нагоре.
За пръв път от началото на сезона пък "сините" се радваха на лагер преди двубой в провинцията. При това в града, където ще играят - Стара Загора. Това не се случи дори преди мача с Лудогорец в Разград, който е една от най-далечните дестинации от София.
Треньорът на Берое Димитър Димитров пък няма да може да разчита на трима играчи - Душан Перниш, който постоянно страда от различни проблеми, Канте и Охене. Последният е аут и за останалите двубои до края на есента.
За сметка на това обаче в групата ще попадне Октавио, въпреки че по-трудно от останалите прекара заразата от коноравирус.
Според запознати, заради ситуацията с Перниш, в Стара Загора ще търсят вратар през зимата.
USD
CHF
GBP
Синият Гигант се завърна
на 09.12.2020 в 17:05:29 #104Как боксира само Никито, как се затичва...
А най-тъжното е, че Берое продължава да натиска. Толкова слаб Левски не беше, дори когато останахме 7-ми преди няколко години. Ама то като няма вече ЦСКА, а само някакви туморни разсейки прочознавачи и ние загубихме желание да играем със селяндурите от Разград, Кърджали и т.н.
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 17:02:29 #103Аз да попитам феновете от Подуяне за гол колко точки дават
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 17:01:07 #102Според мен мача си се играе, но просто има прекалено много некадърници на терена
govedoebec
на 09.12.2020 в 17:00:24 #101Стойкас и Акрапа вече трябва да са на детелината на Ст.Загора,да товарят багажа на Гаюс Макоута ,че ще изпусне много от зимната подготовка на евробоеца за 2020 г.
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 16:59:51 #100Бат Кольо, отварям бета, там на секция Евроелит пише ЦСКА София-Рома
Олимпик Галата кога?
УмеренЦСКА
на 09.12.2020 в 16:58:54 #99...Левски в момента разполагат с един единствен що-годе свестен (по нашенските стандарти) футболист- Паулиньо. Ама една птичка пролет не прави...
german
на 09.12.2020 в 16:57:13 #98спокойно, мачът е Х, поне според палмс бет
Синият Гигант се завърна
на 09.12.2020 в 16:56:45 #97Баси майката, от Божково време не бях гледал мач на Левски, ама с тези футболисти феновете на тирейци дълго ще ни гаврят. Даске, Никито, Старокин, Райнов... мани мани
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:56:08 #96До скоро в храстите търсихме роги сега ще търсим къде се подават уши на чихуахуа
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 16:55:54 #95Кюнеца от Олимпик Галата да го товарим в новият автобус и на Армията
red.bg
на 09.12.2020 в 16:55:25 #94govedoebec
на 09.12.2020 в 16:54:29 #93Макоута втория Дрогба за ЧНГ при ЦСКА
asentseto_asentseto
на 09.12.2020 в 16:54:20 #92леле този Даске къде го намерихте В отбор, формиран от свободни агенти
(Поне така казва Томислав Русев)
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 16:54:01 #91Синият Гигант се завърна Чакаме и синият халифат
asentseto_asentseto
на 09.12.2020 в 16:53:39 #90Хахаха! Гледам, че представлението на сините циркаджии се получава успешно!
Вижте само колко ЕЛЕМЕНТАРНО футболистите на Берое им вкараха!
УмеренЦСКА
на 09.12.2020 в 16:53:30 #89...Много е трудно да се ръководят такива мачове, в които и двата отбора не умеят с топката и се мъчат да компенсират своето неумение с най- различни нефутболни прийоми. Ако имаше и ултраси, напрежението щеше да е още по-голямо...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.12.2020 в 16:53:29 #88Поренето продължи
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:53:16 #87Макоута в ЦСКА
Мик Джагър
на 09.12.2020 в 16:49:53 #86С какви юноши играете, Гиганте? Отборът ви е с 34 годининсредна възраст
Руулз, на теб Гничо не ти ли беше дал избор? Не се офлянквай, а решавай
german
на 09.12.2020 в 16:49:03 #85м/у другото, миНайлов много добре запълва вратата