Левски излиза срещу Берое днес, от 17:30 часа, в отложената среща между двата тима от 14-и кръг на efbet Лига.
Този път в ролята на ляв халфбек за "сините" няма да бъде Патрик-Габриел Галчев. Младокът остана в София, след като срещу "сините" от Кърджали не успя да довърши мача и се озова в болница, където му бяха направени три шева.
Талантът се размина с комоцио, но Славиша Стоянович реши да не рискува, за да не стане нещо по-лошо, ако отново бъде ударен в главата.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Така дилемата е кой да излезе на неговото място - Матео Стаматов или Орлин Старокин. Първият се завърна в тренировките, но не е готов. Затова по-логично е да се заложи на Старокин, който все пак бе един от малцината, които оцеляха от вълната от COVID-19, която заля "Герена".
Очаква се също сред титулярите най-после да се завърне Паулиньо. Бразилецът влезе като резерва срещу Арда и веднага се разписа. Именно той е и от играчите, които се очаква да дърпат Левски нагоре.
За пръв път от началото на сезона пък "сините" се радваха на лагер преди двубой в провинцията. При това в града, където ще играят - Стара Загора. Това не се случи дори преди мача с Лудогорец в Разград, който е една от най-далечните дестинации от София.
Треньорът на Берое Димитър Димитров пък няма да може да разчита на трима играчи - Душан Перниш, който постоянно страда от различни проблеми, Канте и Охене. Последният е аут и за останалите двубои до края на есента.
За сметка на това обаче в групата ще попадне Октавио, въпреки че по-трудно от останалите прекара заразата от коноравирус.
Според запознати, заради ситуацията с Перниш, в Стара Загора ще търсят вратар през зимата.
USD
CHF
GBP
Синият Гигант се завърна
на 09.12.2020 в 16:47:52 #84Ама гледам, голям кеф им е на ловешките припознавачи с тирето, че Левски играе с юноши, Паулиньо, Робърта и без вратар. Злорадстват много жестоко, ама то като си нямат отбор какво да ги крепи в безсмисления им лепиларски живот...
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 16:47:34 #83И този мач се затвърждава практиката играчите на Подуяне да блъскат и държат противниковите играчи в собственото им наказателно поле и да не се свири нарушение
бате ВИ
на 09.12.2020 в 16:44:46 #82ВАР вече е въведен само за мачовете на Фк Чихуахуа , гол нямаше ,Перуката извади пак късмет, естествено последен разбра за нередовна игра
DrINKO
на 09.12.2020 в 16:43:55 #81govedoebec
на 09.12.2020 в 16:43:10 #80Вратаря име е топ класа Замалко Хасани да накара говедата да се скрият в шубрака Фалшива тревога,излизайте
Синият Гигант се завърна
на 09.12.2020 в 16:42:33 #79Колкото и да съм левскар не мога да си изкривявам душата вече толкова години. Ники Михайлов е един от най-слабите вратари изобщо, които съм гледал. Не на Левски, а изобщо.
ChernotoVlechugo
на 09.12.2020 в 16:41:23 #78Отменен чист гол на Олимпик Галата
Съдията получи обаждане в слушалката директно от Пеевски
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:40:49 #77Игра с ръка имаше , а дузпата за съблечена фланелка няма Тоя Илиас влачеше поне 2 говеда
asentseto_asentseto
на 09.12.2020 в 16:39:15 #76Цииииирк!
Говедата сега разбира се отиват при съдията
Ооо, да! Това е ръка!
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:37:46 #75Ако мача завърши Х УЕФА колко пари ще даде на Леца
asentseto_asentseto
на 09.12.2020 в 16:37:16 #74Джагър си е напълно прав! ЦСКА е най-честно възроденият клуб в света!
united 17
на 09.12.2020 в 16:35:12 #73Тъпсиев, кажи за "най-честно" възродения клуб в световен мащаб, да се посмеем малко !!!
german
на 09.12.2020 в 16:34:55 #72пиргосе, мани го мача, ей ся по тв нЕква министърка вика в Бургас нямало да има водна криза, ще има с к'во да си миете зъбите
честито
Мик Джагър
на 09.12.2020 в 16:33:33 #71До момента съдията дори не подпира кой знае колко говедата. Не даде дузпа за Берое и не даде фаул за играч на Берое преди головата атака на милиционерите, но това не е нещо особено по техните стандарти. Александър Василев направи комично първо полувреме, все едно са го изларали от кръчмата.
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:32:23 #70Ако марулята напляска мексиканските кученца то мачовете им стават повече от спечелените точки
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.12.2020 в 16:31:55 #69Мъдията винаги е за обора на власта
а ако вкарате втори значи първия ви не е бил късметлиски, а плод на съдията
фал преди гола
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:29:15 #68Ако на 18.Декември чихуахуатата не излязат срещу ЦСКА не се чудете ,не симулират с К-19 На ваксина са,масово се имунизират!
Мик Джагър
на 09.12.2020 в 16:27:30 #67Ники, трудно ми е да скрия потреса си, как отбор без морал, вратар, защита, халфове, сработеност и физическа подготовка ви надигра първото полувреме. Това разбира се е мое мнение, което ти спокойно може да не споделиш. А правото ми да недоволствам е, че харчите парите на държавния ТЕЦ Марица 2, който е в предфалитно състояние.
govedoebec
на 09.12.2020 в 16:26:29 #66Марули срещу Чихуахуа Залагам на зеленчука
УмеренЦСКА
на 09.12.2020 в 16:25:37 #65И двата отбора са еднакво зле, равният резултат е напълно закономерен...