Левски постигна изключително лесна победа срещу Спортист (Своге) в среща от 25-ия кръг на "А" група. Шампионите разбиха своя съперник с 5:0. Два гола за успеха отбеляза бившият играч на "шоколадите" Мирослав Антонов. Със спечелените три точки "сините" изместиха от четвъртото място Славия и вече имат 46 точки.
Левски откри резултата в 22-ата минута. Веселин Минев центрира отляво и Миро Антонов с глава матира Кючуков. "Сините" пропиляха няколко добри възможности, преди да се стигне до 35-ата мин. Александров изведе добре Жоазиньо, Тошко Кючуков излезе да избие топката, но тя му бе отнета от връхлитащия Антонов. След това за нападателя бе лесно да търкулне кълбото в опразнената врата.
Веднага след почивката шампионите стигнаха и до трети гол. Йовов хвърли страхотен пас към Александров зад гърба на защитата. Сашо надбяга пазача си и с техничен удар прати топката покрай вратаря на Спортист - 3:0.
Малко след това в игра се появи лекувалият дълго време травма Дарко Тасевски. Именно македонецът стана автор на четвъртото попадение, разписвайки се с глава след подаване на Кривия в 64-ата минута.
До края на мача "сините" правеха каквото си поискат с напълно предалия се съперник. Добри положения за пети гол профукаха Антонов и Тасевски.
В последните секунди на срещата Сашо Александров с красив прехвърлящ удар оформи крайното 5:0.
USD
CHF
GBP
sakkar
на 17.04.2010 в 17:59:39 #28Planinar
на 17.04.2010 в 17:58:42 #27Ники Арсенала влиза да си бие чикий на терена! Какво да се прави...
Planinar
на 17.04.2010 в 17:56:42 #26Голяма мъка е да гледаш обора Лефски!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:54:42 #25Въпреки резултата, Лефски играят трагично!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:53:26 #24Лефскари не се радвайте на такива победи!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:52:37 #23Розова, мерси че си съгласен!
Розова Долина Казанлък
на 17.04.2010 в 17:50:10 #22Planinar
на 17.04.2010 в 17:48:54 #21Розова, ако имаш син ще го посиня от бой! Само така ще стане Лефскар!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:47:06 #20Лефски няма шанс за Европа! С купени мачове не става!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:44:25 #19Антонов си е продал майката за един чифт цървули!

power
на 17.04.2010 в 17:44:14 #18мача е уреден ! ако не вярвате , питайте окука , планинар или някой друг изкукал .
Planinar
на 17.04.2010 в 17:41:31 #17Гонзо да си подава оставката!
Розова Долина Казанлък
на 17.04.2010 в 17:40:46 #16planinar купих майка ти
Pesa
на 17.04.2010 в 17:40:09 #15Big_Evil | 17.04.2010 20:29 Истината, фантастичен уикенд! Левски, Байерн и Монтана газят! Монтаня утре играе с БЕРОЕТО и може да се изцапа
Planinar
на 17.04.2010 в 17:40:08 #14Време е да закрият този мръсен обор Лефски!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:38:51 #13Ха! Ако ви харесва да се радвате на купени мачове...

Розова Долина Казанлък
на 17.04.2010 в 17:35:00 #12ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 17.04.2010 в 17:31:10 #11Радвате ли се Арийски орди???Радвайте се,ама АЛЛАХ гледа,гледа
Planinar
на 17.04.2010 в 17:06:39 #10Пародията е пълна!
Planinar
на 17.04.2010 в 17:04:50 #9Антонов е симулант!