Локомотив (Пловдив) отстъпи пред ЦСКА в среща от 14-ия кръг на Първа лига.
"Червените" стигнаха до победата с гол на Кирил Десподов, разписал се през вторите 45 минути на сблъсъка.
Източник: LAP.bg
Домакините имаха амбицията да запишат нова престижна победа на сметката си. Пловдивчани до момента през сезона постигнаха няколко големи успеха - Лудогорец, Левски и Ботев (Пловдив). Днес обаче нямаха подобен шанс.
През първия полусезон в столицата победителят също бе ЦСКА. На старта на първенството "Армейците" се наложиха с 2:0, като тази победа даде началото на поредица от добри резултати за възпитаниците на Нестор ел Маестро.
ТОПСПОРТ проследи на живо за потребителите си случилото се на терена:
Първото полувреме бе белязано от предпазливите действия и на двата тима, които със сигурност искаха да поведат първи в резултата, но в същото време не желаеха да инкасират попадение.
По-настоятелни в действията си на терена бяха състезателите в червени екипи, като те редуваха опити за пробиви по крилата с такива през централната част на терена.
Кристиян Малинов често менеше позицията си на терена, както и съпоставеността си спрямо бранителите на съперника. Той захранваше нападателите пред себе си с центрирания, като две сериозни възможности пропиля таранът Мауридеш.
Източник: LAP.bg
Футболистът, доста обилно обсъждан напоследък, първо фаулира бранител, опитвайки се да го надскочи при чудесен пас към себе си, а малко по-късно имаше възможност да порази целта с удар с глава, но не успя да намери очертанията на вратата.
В самия край на полувремето Посинкович можеше да изненада "червените", но завършващият му удар бе избит от Малинов.
Така до почивката попадения в двете врати не бяха реализирани.
През вторите 45 минути преобладаваха грубите нарушения и предупрежденията, от страна на съдията.
В 57-ата минута всичко в мача бе решено от гениално изпълнен свободен удар, от страна на Кирил Десподов. С поредния си подобен гол през сезона, младият талант на "армейците" доказа, че е способен да понася отговорността в напрегнатите моменти от сезона.
Малко по-късно Мауридеш за пореден път пропиля добра възможност за "червените" и логично бе заменен от Соу.
До края на срещата обаче нова промяна в резултата така и не беше регистрирана.
Така ЦСКА отново се изравни с Лудогорец на върха в класирането, преди разградчани да са изиграли двубоя си от текущия кръг. Локомотив остава на границата на първата шестица в подреждането.

USD
CHF
GBP
Цепеница
на 03.11.2018 в 18:08:02 #69Голям , надървен и четвъртит за продажните буфери !
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 18:04:04 #68Мик Само зададох въпрос на тоя шизофреник,а не получих нормален отговор! А иначе си прав за игнора! Надявам се на следващия мач на Армията да пием по бира! Аз черпя !
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 18:00:48 #67Между другото какъв мач правят Джокович и Роджър в Париж, не мога да излеза от нас, а имам среща в една кръчма в 8’
Мик Джагър
на 03.11.2018 в 17:59:05 #66Пичове, стога обръщахте внимание на това шизо Хесус Петричев. Торален игнор за този платен трол. Достатъчно се дискредитира като лъга хилядите му читатели, че ГГ няма да плати
Кажете сега, кой от вас обърна внимание как в средата на второто полувреме дебелака Чауридеш се изправи
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:56:38 #65Супер путю ????????????..... Отговаряй *** смотан
SuperMario
на 03.11.2018 в 17:53:08 #64barbulator "тъпир нали и с Берое бе купен мача защо не го взехме? " ----------- Още един Тъпанар мислещ първосигнално се появи.... Абе Помияр! Берое им бутнаха достатъчно гювеч на Тирето в миналото първенство, когато се надяваха да спечелят титла за измислената 70 годишнина, но Тирето( Литекс тире София) се ПРОВАЛИХА! Берое са добър отбор с добър треньор и имат амбиции да са дори в тройката тази година! за да играят в ЕКТ! Берое не може вечно да пуска гювеч на на тия некадърници от Тирето! Още повече, че се видя, че дори и спомощ от сателитите, Тирето пак се провалиха миналата година, което ще се случи и тази година! Берое са отбпор с амбиции и пак им полегнаха на Тирето за равния мач миналия кръг! Защото ако бяха игари навито, то щяха да обърнат Тирето! Хикса е компромис за Тирето даден им от Берое! Берое можеше да ви Бие като маче у дирек!
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:49:37 #63Супер путю В мачовете с директните противници за титлата ЦСКА има две загуби! Кой им помогна и по какъв начин??? Чакам отговор нещастник прост!!!
AARON
на 03.11.2018 в 17:47:55 #62Няма какво да се заблуждаваме скамейката е къса!! Има поне три позиции за които трябва да се работи през зимната селекция и задължително трябва да се търси качество, а не просто да се вземе някой. Крайно време беше да промени малко начина на игра на вътрешните халфове както беше и срещу Витоша!! Не съм гледал Локо срещу пефски и нямахорец, но определено днес играха много подредено!
islander
на 03.11.2018 в 17:46:51 #61Единственият , когото влизаха да четат хиляди в тоя форум е рецепциониста от хотел в Майорка Науката и 28те му ника --------------------------------------------------------------
аз влизам да чета пора,тити и хищника
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:45:41 #60Пичове Просто го му задавам въпроси,за да го видите колко му е капацитета на тоя ***!
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:43:08 #59Супер путю Кажи на всички,как Локо ПД би Лесна,Лапакурец,а с ЦСКА продаде мача???? Обясни бе малоумник!!!
SuperMario
на 03.11.2018 в 17:41:57 #58mitko-dargov, 105 ------- Коло пъти да ти отговарям бе ГЛУПАК?! Прочети ми поста # 100 - там е отговора на тъпия ти и безсмислен въпрос! А съдия от к'ъв зор да хаби патрони и да удря едно рамо на Тирето, когато мача е УРЕДЕН и се знае какъв ще е изхода му?! Пак ще ти го напиша и дано пилешкия ти мозък го асимилира! Съдии като Апостолов, Кабаков, Каубоя и още няколко помагат на Тирето в мачове с преките противници на Тирето за Титлата и с отборите, които не искат да им играят Ганкиното!! Да ева и смешниците ви бозави...
dayz-artdir
на 03.11.2018 в 17:41:46 #57Панайоте, Човече, не ме карай да се ровя из дебрите на мозъчния ми хард диск
Точно Неустойчо да даваш за пример, обаче?
Имаш ли некаква идея какво клане щеше да е ако той имаше тия играчи, тая база, и това спокойствие? Неустойчо може и да се компроментира в очите на привържениците с алчността си, но не може да му се отрече, че каквито и "футболисти" да му докараш, ще мачка Подуене където ги хване, че и останалите след тях също...
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:39:01 #56Супер путю Не отговори на въпроса ми който ти зададох!!! Трол побъркан!!! Отговори бе нещастник!!!
Rafata
на 03.11.2018 в 17:36:27 #55Наздраве Армейци. На пролет за финалната шестица ще сме в топ форма и щЪ шибаме резЪни и шпЪлираджии
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:35:31 #54Супер путю С кво днес съдията помогна на ЦСКА??? Можеш ли да ни осветлили, нещастник!?!?
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:33:18 #53Супер ***.та Изчезна!!! Отговори на въпроса ми бе нещастник!!!
SuperMario
на 03.11.2018 в 17:32:11 #52mitko-dargov: 76 .."ЦСКА днес пак със съдиите ли би??? "... ------------ Абе Глупак! Съдиите помагат на Тирето САМО НА НЕУРЕДЕНИТЕ МАЧОВЕ с отбори като Лудогорец, Левски, Ботев Пд. Морето и т.н!! От къ'в зор да помагат на Тирето на вече уреде и уговорен мач?! Ток мача и без съдията си се знае как ще завърши! Съдиите решават мачове в полза на Тирето в неуредени мачове в които джуджето няма силици да ги нагласи в полза на яловия му отбор!!! А защото Тирето има за фенове лаици и глупаци като теб, които мислят първосигнално и по дебилски, затова и джуджето си разиграва коня, пробутва ви Литекс за ЦСКА, и ви лъже за титли и купи, а вие понеже сте смотаняци и тъпанари му се връзвате! Нормален фен да е изритал тези двамата пишман собственици, които убиха ЦСКА и ви пробутват Литекс досега ! Но вие продължавате да се пените на всеки друг, но не и на истинските виновници за фалита и смърта на ПФК ЦСКА АД!
УмеренЦСКА
на 03.11.2018 в 17:30:17 #51Колеги, ние само гледаме мачовете и можем само да гадаем за работата на треньорите с футболистите, която е в основата на това, което футболистите показват на терена, всеки колкото може... Не виждам особена разлика в това, което футболистите на ЦСКА показваха при Белчев и това, което показват при Нестор. Но не виждам и симптоми на някакво недоволство на футболистите от треньора си! Може и да се лъжа, бъдещето ще покаже... ...В този смисъл не виждам основания за някакви надежди относно евентуална треньорска смяна, това е мое мнение...
mitko-dargov
на 03.11.2018 в 17:29:20 #50Панайоте Много си прав,най важни в момента са точките и победите,дори и с 1:0 ! Не изоставаме от първото място,в борбата сме!!! Дано намерят подходящия облик на отбора!