Тази вечер от 20:00 часа, Лудогорец приема Ботев (Пловдив) в среща от 30-ия кръг в Първа лига. Мачът е от Първата шестица в първенството.
Старши треньорът на "орлите" Стойчо Стоев няма да може да разчита на наказания Козмин Моци, но добрата новина е, че се очаква под рамката да се завърне Пламен Илиев, който лекуваше контузия.
Неговият колега Николай Киров пък има малко повече проблеми около състава. Димитър Пиргов е с болки, докато Радослав Терзиев изтърпява наказание. Под въпрос е Антонио Вутов, който най-вероятно ще бъде запазен за предстоящата среща за Купата на България с ЦСКА, какъвто е случая и с Еберт Кардосо, който пък вече има четири жълти картона и не бива да бъде рискуван.
Преди днешния мач, разградчани са с 67 точки, докато "канарчетата" с 20 по-малко.
USD
CHF
GBP
Аlex
на 20.04.2019 в 18:54:00 #12Бял,моля ти се е,майна.Футболисти като Марин,Филипов,Апостолов и Каракачанов и в контроли не ги пускай вече.
loveca
на 20.04.2019 в 18:48:04 #11Публиката на стадиона леко с досада скандира: "УУУР за Литекс АЛЕ АЛЕ АЛЕ ...."
StefanVT
на 20.04.2019 в 18:46:03 #10След малко очаквам да нахлуят със взлом Рашиди енГоме и Тундера, да обявят "хилядолетен зелен райх" (какви плагиати, ще ги съдя за авторски права
) и да кажат как припсовете "пърдят на пет точки" зад "евро Звяра", хегемон, диктатор, тиранин, Зелениа изверг- Лудогорец
Аlex
на 20.04.2019 в 18:42:59 #9Как си я цъкаме лежерно.Найс.
Аlex
на 20.04.2019 в 18:32:11 #8Вади теснолинейката Доре, да е свежарка за едно полувреме с Тире.
staroto
на 20.04.2019 в 18:28:13 #7Българите в Лудогорец болшинство!
hufu
на 20.04.2019 в 18:15:11 #6браво на отборите от разград и ловеч, мачкат синята Зган
внуците им на говедата няма да видят синя купа
Zamora
на 20.04.2019 в 17:59:45 #5КО СТАВА С ПРИЯТЕЛСКИЯ МАЧ В РЯЗГРАД ! ВЪОБЩЕ НЯКОЙ ГЛЕДА ЛИ ГО ???
Аlex
на 20.04.2019 в 17:58:10 #4Като не му се играе на Кайзер за Ботев,кво го бавите?
Същите глупости ще ги направи и Чворович.Отделно,че с тия мухи на терена няма как да очакваш някаква игра.Събрахме много лимитирани футболистчета.
Аlex
на 20.04.2019 в 17:12:57 #3Как може да имаме футболисти като Марин.
hufu
на 20.04.2019 в 17:09:00 #2ако не дадат някое дузпа за отбора на широките гащи мача е Х
Аlex
на 20.04.2019 в 16:42:03 #1Бял,пускай резервите е,деба.
Хвърляй всичко за реванша и кво стане.После мисли за първенството.Спокойно Тошко и Кайзер можеха да почиват в тоя мач.