Левски гостува на Монтана в среща от 4-ия кръг на шампионата. Новакът в елита победи Етър в миналия кръг. Тимът е непобеден и ще се опита да се възползва от проблемите на Левски, но "сините" няма накъде да отстъпват.
Те са вкарали само един гол от старта на сезона, а защитата им прави груби грешки във всеки мач, но Тодоров се надява именно от "Огоста" да започне очакваният възход.
Левски ще бъде без Найджъл Робърта и по всяка вероятност на върха на атаката ще бъде преместен Станислав Иванов.
Илия Юруков е под въпрос и ако не започне, мястото му в средата на терена ще заеме Орлин Старокин.
Монтана няма нито една победа срещу Левски в шампионатен мач. Това прави домакините още по-мотивирани да запишат исторически успех.
Отборът не е губил на своя стадион от близо година.
Никола Спасов ще може да разчита на завръщащите се след наказание Стефан Цонков и Николай Минков. Аут за двубоя е Владимир Айтов.
Монтана играе по-сполучливо срещу "сините" като гост, където има 4 равенства, докато на свой терен е взел само 1 точка от 10 мача и загуби всеки от последните 7.
Левски може да се похвали с рекордните 20 поредни мача без нито една загуба срещу Монтана. Столичният гранд обаче е в отчайваща форма през последните месеци - 1 равенство и 5 поражения от последните 6 мача за първенство.
Освен това, в нито един от най-скорошните си 10 шампионатни мача Левски не запази "суха мрежа".
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 29.08.2020 в 16:43:42 #28Жоре тоя с ебаси боца я вкара
класически боц
но както казах и на пиргуля,кмета ще ви реанимира,нали е мурва на Боко и говедо
пиргул пак ли не познах
Akademik
на 29.08.2020 в 16:43:36 #27100летник без тире
и само ЛЕЕЕЕЕЕЕВСКИ....
nick-krastev
на 29.08.2020 в 16:42:59 #26Чешки гей, ако знаеш колко пари ми е дал тати ти за да гледа как буша мама ти ще ревнеш като Тити пред камера.
ChernotoVlechugo
на 29.08.2020 в 16:41:47 #25СЛЕДВАЙ Слaва на 29.08.2020 в 19:14:33#17 Влечуго, те говеТата не могат. ФК Пеевски не могат, но мача е тото, надявам се да си го играл.
aleksandar-tsolov
на 29.08.2020 в 16:39:24 #24Кмета на Михайловград ляга и става с шалчето на фк левски и един от най-ортодоксалните им фенове ...най сигурните три точки за подуенци са това.
Слaва
на 29.08.2020 в 16:38:59 #23Мангал столипиновски знаеме , че по лилави венци сте братя с подхуенци , но ще те помоля да ни освободиш от сиганското си миризливо присъствие ;)
Stariya4
на 29.08.2020 в 16:37:09 #22До ебача на говеда,и правозащитника, БоклЮци,вас само едно ви оправя,ритане по дзурлите,и понеже Джак нямаше съмишленици,според ебача на гуведа,ритай Джак,ритай ги по дзурлите,ритай аз съм с теб. И за всички прасюги от кочин парк,Уевски води с едно на нуА.
УмеренЦСКА
на 29.08.2020 в 16:36:23 #21...Време е, все пак, Левски да спечели някой мач. Моментът е благоприятен, съперникът- скромен. До сега за три мача една точка и един вкаран гол. А не е чак толкова слаб съставът, поне в сравнение с този на Монтана...
Akademik
на 29.08.2020 в 16:35:32 #20АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
Paul
на 29.08.2020 в 16:34:41 #19Айде сините!!!!!
Слaва
на 29.08.2020 в 16:34:25 #18Ебати цирка са тея Монтана.... Се нагъзиха едно хубаво на Леца...
Мик Джагър
на 29.08.2020 в 16:32:42 #17Някакви наркоманизирани мангусти пеят Леефски шампион
Stariya4
на 29.08.2020 в 16:25:55 #16Тука сте били,а аз къде ви търся,правозащитника,ебача на говеда,...... А....къде е сливенския каскет,Джак,винаги когато решиш да нариташ дзурлата на професор ulaev или на говедоебача,аз съм тук, Аре евачи и професори,с Бат Джак сме тук,айде жертви покажете се.
govedoebec
на 29.08.2020 в 16:21:22 #15Да пуска Холмар ,да видим взел ли е заплата
Мик Джагър
на 29.08.2020 в 16:20:09 #14Доста са зле обаче защитницоте на ЕвроМонтейна, по трима не могат да спрат това цигане Паулиньо. Кольо мастийкин обаче пък е сериозен коз на домакините. Още си спомням как трича говедата и си беше облякъл костюм на адмирал
абе много изравнени са силите и мачът ще е оспорван.
govedoebec
на 29.08.2020 в 16:19:42 #13Слава
КЗЛ
govedoebec
на 29.08.2020 в 16:18:55 #12Говедата ще бият днес , монтанскио кметьо си призна
Слaва
на 29.08.2020 в 16:17:18 #11ГоведоеВач , аз съм на втората вече и го хакам на кой кажеш
айде мощно кОр за Леца
govedoebec
на 29.08.2020 в 16:17:02 #10Джаклино Чешки гастърбайтър ръгай си с слушалката където миеш чинии и полирай чепаците на неграта,та ева и джудомияча на чаши
Пусни сега някой нов некролог малоум
Мик Джагър
на 29.08.2020 в 16:16:24 #9Не искам да звуча нецензурно, но май и ЕвроМонтейна е надушила подуянската мърша и иска да чука
За да сме обективни обаче трябва да признаем, че това са два напълно равностойни отбора домакинскито предимство обаче е на страната на ЕвроМонтейна