Отборите на Верея и ЦСКА се изправят един срещу друг в един от неделните мачове на Първа лига. На пръв поглед "армейците" имат най-лесния съперник за преодоляване, като по този начин ще си върнат и второто място в таблицата.
"Червените" ще бъдат без своя старши-треньор Нестор ел Маестро, който беше наказан за една среща заради непозволените си действия в дербито срещу Лудогорец. Така функциите на наставник за битката на "Трейс Арена" ще бъдат възложени на брат му - Никон.
Извън групата на ЦСКА отново останаха Енрике и Евандро. Двамата би трябвало да получат български паспорти преди мачовете от пролетния дял на първенството. Наказани са Николай Бодуров и Нуно Пинто. Първият ще бъде заменен от национала на Кабо Верде - Стивън Перейра. Припомняме, че столичният гранд е в серия от два мача без победа.
Боксовата круша в Първа лига Верея има доста сериозни проблеми по състава. Основният бранител Иво Иванов е наказан, същото се отнася и за Йоргенсен, който е използван и като защитник, и като вътрешен халф. Треньорът Небойша Миличич ще разчита доста на намиращите се в добра форма Здравко Илиев, Дино Мартинович и Милан Вушурович.
Главен съдия на срещата е Владимир Вълков, с помощници Илиян Капарашев и Милен Арабаджиев. Делегат на БФС е Никола Джугански, а работата на реферите зорко ще следи Георги Виделов.
USD
CHF
GBP
DelMareNegro
на 09.12.2018 в 14:50:39 #16факт е че ЦСКА не показва невероятна игра, но да не забравяме при Стамен колко точки губехме от слабаци, а като ни поведяха Чорбаджийски даваше успоредни пасове на централната линия и нямаха идея как да дадат пас напред. Според мен има израстване и нещата се случват по-добре, но липсва качество.
Lucho0046
на 09.12.2018 в 14:48:04 #15Защото е извън ЕС и затова все го няма, а макса бил 3-ма
Иво Банков
на 09.12.2018 в 14:45:58 #14По-слаб мач на ЦСКА не съм гледал от 10 години,сигурно и повече.Няма такава апатия и безидейност.На тия боклуци защо им плащат заплати незнам.По-добре да махнат всички чужденци начело с треньорчето,и да налагаме млади български момчета.Такъв футбол не се играе и във В ггрупа.
Иво Банков
на 09.12.2018 в 14:29:39 #13Вън чужденците от ЦСКА.
DelMareNegro
на 09.12.2018 в 14:26:10 #12Мауридес е най добре играещият с глава нападател и най зле играещият с крака в първенството
DelMareNegro
на 09.12.2018 в 14:05:37 #11Попитали радио Ереван: Кой е първият левскар? - Няма такъв, отговорило радиото. Те са вечно втори, а понякога - трет
Academic_Division_Z
на 09.12.2018 в 14:05:04 #10ordan_levskara на 09.12.2018 в 15:57:50 #31 bgbobiikempes на 09.12.2018 в 15:46:22 #25 Тунджа коментирай отменения втори гол на Етър вчера. ================= Какво я дъвкате тази ситуация от вчера?! Гледай си мача и трай! Чист фаул в нападение, друг е въпроса че за Лудогорец, Левски или тирето същото никога няма да се свири, но истината е че е фаул в нападение. ================================== Двама левскари се сблъскват - това се оказва фаул в нападение на голмайстора... За простотиите на мача със Септември пък изобщо не ми се говори... Обаче, когато след мач с Лудогорец почнете да хленчите "Сами срещу всички", веднага ще ви бъдат припомнени тези съдийски аванти. Това е хитрото "капариране" на шампионата - съдиите дават една-две аванти на Левски срещу слабаци, ама в решителните мачове Лудогорец ще вземе своето. Със аванти или без.
bobi_raf
на 09.12.2018 в 14:01:39 #9Чонг ли, без твойте хитри постчета сайтът няма да е същия. Благодаря ти, че се мъчиш да ги мислиш.
svetoslav-hristov
на 09.12.2018 в 14:00:10 #8Този коментар е модериран, заради неспазване на общите условия.
jordan_levskara
на 09.12.2018 в 13:57:50 #7bgbobiikempes на 09.12.2018 в 15:46:22 #25 Тунджа коментирай отменения втори гол на Етър вчера. ================= Какво я дъвкате тази ситуация от вчера?! Гледай си мача и трай! Чист фаул в нападение, друг е въпроса че за Лудогорец, Левски или тирето същото никога няма да се свири, но истината е че е фаул в нападение.
svetoslav-hristov
на 09.12.2018 в 13:55:41 #6На Ектор брат му водил отбора. И той бил "Маестро "
Сестра му какво играе, знае ли някой?
svetoslav-hristov
на 09.12.2018 в 13:53:41 #5Кирил Безполов е много добър футболист. Има бъдеще в Лудогорец момчето.
svetlozar-terziev
на 09.12.2018 в 13:30:21 #4В момента втори и Левски??!!?!??!
DelMareNegro
на 09.12.2018 в 13:24:05 #3След вчерашния мач как нямате малко срама да коментирате най-честният и доблестен отбор в първенството, който без съдии и функционери на бфс в ръководството пак се бори със зъби и нокти и е втори засега
svetlozar-terziev
на 09.12.2018 в 13:16:59 #2Урсула е поръчала Гагарин . Дано да оцелее до излитането.
Lucho0046
на 09.12.2018 в 12:08:31 #1Ехе Стипица титуляр :Д