Бившият президент на Българския футболен съюз Борислав Михайлов остава под лекарско наблюдение, след като беше приет по спешност в столичната болница "Токуда" с диагноза инсулт. По последна информация състоянието му е стабилно.
62-годишният Михайлов е контактен и адекватен, като няма установени увреждания вследствие на инсулта. Очаква се той да остане поне 72 часа под строг медицински контрол, докато лекарите следят реакцията му и работят за овладяване на кръвоизлива.
Той почти не се е появявал публично, откакто се раздели с поста президент на БФС.
По данни на Блиц, от болницата уверяват, че се прави всичко необходимо, за да не се стигне до усложнения.
USD
CHF
GBP
ivan-gerov
на 24.11.2025 в 18:39:27 #7боби, няма да ни липсваш..
salam-drugari
на 24.11.2025 в 18:34:59 #6Кучифь Нищо ти няма… може би цайси ти трябвст за далекогледство.
salam-drugari
на 24.11.2025 в 18:33:30 #5Голяма красавица беше Мария Петкова, д’eба тупето, как я добара!
УмеренЦСКА
на 24.11.2025 в 18:10:52 #4"Той почти не се е появявал публично, откакто се раздели с поста президент на БФС." Надявам се Боби Михайлов да се оправи без сериозни последици от инсулта и да заживее спокойно като частно лице. Дано да се е отказал от пиенето и дано да си е нормализирал семейните отношения. Ако така стане, има шанс да бъде забравен като президент на БФС и за в бъдеще да бъде помнен само като "легенда" на Левски и националния отбор.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 24.11.2025 в 18:09:37 #3Преслава ли беше пич....14-neron_88 !??забравил съм но.....вече в стабилно състояние Боби е поискал две кисели краставички и стакан водки !!??
salam-drugari
на 24.11.2025 в 18:00:41 #2Гъче Защо така с лошо към Кучифь?
steiner
на 24.11.2025 в 17:53:35 #1Алкохола не прощава на никой.