Лудогорец приема Мура в мач-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата в Разград е от 21:00 часа.
Първият мач в Словения завърши при резултат 0:0 и днес българският шампион ще е в търсене на попадения, които да класират отбора напред.
Старши треньорът на "орлите" Валдас Дамбраускас обяви, че очаква сходен двубой в сравнение с първия в Словения.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Вярвам, че мачът няма да е много по-различен от това, което беше в Словения. Ние трябва да сме готови, защото Мура е опасен отбор, но все пак трябва мислим повече за нашия стил и да успеем да преодолеем стабилната защита на съперника. Показхме, че имаме дълбочина в състава и можем да разчитаме на всички. Ще избера 11 футболисти, с които смятам, че имаме шанс да вкараме през първото полувреме", каза Дамбраускас.
Евентуален успех днес, ще донесе поне 2.94 милиона евро на Лудогорец, тъй като освен преминаване в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, отборът вече ще е сигурен участник в групите на новия турнир - Лигата на конференциите. Дори и да отпаднат в следващия етап на ШЛ, разградчани отиват в плейофа на Лига Европа.
USD
CHF
GBP
mehmed-kesedzhi
на 28.07.2021 в 20:09:38 #48както гледам този сезон ще бъде последен за софиянските несретни грандета. след това - софийска мърша, червеи и нищо.
mehmed-kesedzhi
на 28.07.2021 в 19:59:05 #47де се скрихте уе, оранджави у.роди?
mehmed-kesedzhi
на 28.07.2021 в 19:56:23 #46Утре с удоволствие ще гледам как Лиепая ще РАЗМАЖЕ оранджавите лаена!
vfv
на 28.07.2021 в 19:47:15 #45И какви успехи имат от Литекс като ги сравнявате с Лудогорец.. май едно влизане в групи и то с май 4 мача в групите поради един загубен регламент.. и в ЦСКА влезе веднъж и това ще му остане... Гриша Ганчев в Литекс неможеше да ръководи също.. оркестри.. селяния.. Киро е друга бира.. не се меси.. слага хора които ще вършат работа и чака резултати.. може да е всякакъв но е добър ръководител.. ГГ кръв пикае и иска да го стигне ама нанайси..
Akademik
на 28.07.2021 в 19:40:33 #44Bloody_Sword
на 28.07.2021 в 19:38:09 #43Мура, Мура ще им тури кypa!
bernal
на 28.07.2021 в 19:32:11 #42Кирилов само в Левски и ЦСКА се допуска голямата фенска маса да диктува политиката на клуба в литекс и оняград се получават нещата защото няма фенове прав си и за така наречените "легенди" който не оставят на спокойсвие никой в клубовете ,и за това са винавни предишните мутрески собственици и на двата столични "гранда" който за да си осигурят спокойствие научиха феновете че могат да источват клуба спари чрез много инструменти било охрана хореография и такива неща и ако някой им се изрепчи и не иска да дава знаем какво става ,кажи ми кога в Ловеч или оняград ще излезнат няколко хиляди фена да викат оставка или да събличат треньори или да бият директори.Няма го спокойствието да се каже дават се 1 2 години пълно спокойствие без гонене на цели и каквото стане дори Вие сега в тази си тежка финансова ситуация след няколко слаби мача почнахте да ревете срещу ръковоството че искате резултати затова затъват Левски и ЦСКА заради самите си фенове.
VB
на 28.07.2021 в 19:30:12 #41Айде Мура, селското проектче отпада
Мик Джагър
на 28.07.2021 в 19:28:26 #40Я, днес турчелята играели
Някой интересува ли се от тозо мач
cvetomirmagnitski
на 28.07.2021 в 19:24:19 #39Не легенди Кирилов, няма публика с претенции за нещо
Съответно пълно спокойствие. Защото загуба в Любимец (примерно), можеше да доведе до "вън Гел" в София и край!
vfv
на 28.07.2021 в 19:12:17 #38Лудогорец ако не вкарат втори гол накрая може да има авария.. иначе 4 мача поред в Европа без допуснат гол май няма друг български отбор..
oficer1
на 28.07.2021 в 19:10:40 #37Понеже ме пратиха в дупката, аз съвсем културно ще се оттегля.
Оставям 3-4 разградски акЪдемика да си правят коментар и разбор на отбора.
Някои хора са потънали в нищото , ама толкова дълбоко са потънали, че не виждат хубавото, камо ли да му се порадват.
Лека вечер, дерзайте и ...
oficer1
на 28.07.2021 в 19:06:14 #36user avatar 88296 СЛЕДВАЙ georgi-kirilov на 28.07.2021 в 21:49:31 Жорж
Не трябва да им "завиждаме", а да гледаме кво правят.
Но малко ръководители гледат. Дори остави ги Разград. Преди 10 години никой не ги знаеше. От началото на прехода, на полусъединител изкарахме и изтласкахме 10-тина години от соца на добро ниво. Остатъци от времена, когато имаше десетилетни програми за спорт и развитие. До колко са били успешни, историята ще каже, ама...
Разград не са открили топлата вода! Оттатък Калотина, отдавна са я окрили, ама то трябва да погледнеш и да видиш как. Най вече да ИСКАШ!
Ся, вярно че, отдавна вече всичко е пари - много пари! Еми тогава насочваш цялата си енергия в школата и с много търпение и работа, ще се опитваш да създаваш футболисти.
Вместо да даваш няколко по 40-50 К на на месец, за некоя примадона, я бразилка, я португалка, я италянка..., предимно африканка и т.н. Вадиш ги тия пари за методисти, анализатори, треньори...инфраструктура и т.н.
32 години разруха и все се глуда върхът на пирамидата? Вярно, че той блести, но когато основите ти са съчки, блясъкът ще е миг.
vfv
на 28.07.2021 в 18:56:31 #35Очевидно хората в Разград ще гледат футбол до коледа.. за разлика от столичани които ще ритат из квартали и села.. но това е живота.. Бойко падна но Разград НЕ
vfv
на 28.07.2021 в 18:53:32 #34За това трябва да се сверява часовника с този пред теб... не да го дърпаш надолу за да го стигнеш.. но в България всичко е една пародия..
vfv
на 28.07.2021 в 18:48:29 #33Тези ги разправяй на някой жена дето си мисли че тъча е корнер.. ритай редовно из втората половината на класиранети и виж колко футбола е повече от успехи като ходят само роднините на футболистите да гледам мачовете..
09.09.16
на 28.07.2021 в 18:44:33 #32vfv Футбола е много повече от успехи и купи, но много малко хора го разбират! За това се стига до там да припознават други отбори някои фенове с надеждата за купа или успех!
09.09.16
на 28.07.2021 в 18:38:39 #31По надценен футболист от ковмонафта няма тоя си е в немахорец до пенсия
vfv
на 28.07.2021 в 18:38:14 #30Киро направи меги проект.. няма как да си кривим душата.. отбора в Европа играе редовно и предимн се педствя много добре за стандартите на българския плачевен футбол.. също така е ясно че след като се отегли до 10 години Лудогорец стават поредния Литекс.. но никой не може да им вземе успехите.. и най важното.. живеем в настоящето не в бъдещето или миналото.. хора между 20-60 години определено са изживели голяма радост от успехите на Лудогорец.. говоря за хора от Разград.. докато един младеж на 20-25 от София какво ли знае за успех на ЦСКА или Левски.. и какво ще знае след 20 години примерно..
09.09.16
на 28.07.2021 в 18:36:08 #29Съдията много бързо ги разкрива негрите на гелосания