В началото на следващата година в Пловдив ще отвори врати социален стоматологичен кабинет, информира БНР. В него ще могат да се лекуват социално слаби хора, които ще бъдат избирани със специална комисия. Инициативата ще бъде финансирана от Община Пловдив.
USD
CHF
GBP
Минувач
на 06.11.2006 в 14:23:29 #1