"Клан, недоклан" - не от Ран Босилек, а от БФС и Съдийската комисия, по адрес на ЦСКА. На отбора, който за пореден път прослави България в Европа с победата си с 3:1 срещу Базел. Там се вижда най-добре кой кой е - зад граница. Феновете на ЦСКА са на мнение, че е по-вероятно любимият им отбор да спечели купата от Лига Европа, отколкото капарираната титла в Първа лига. Видяхме как свирят съдиите в двубоите на "червените" през този сезон. И май сме склонни да им повярваме...
Наглостта придоби огромни размери именно след мача с Етър снощи. Сега гледам и не вярвам на очите си - според някои именно ЦСКА бил подпрян от реферите. Защото изравнил с гол на Ахмед Ахмедов от засада. Тази засада се вкарва в очите на всички, но няма дума за нито едно от футболните престъпления, които Владимир Вълков и компания извършиха срещу най-успелия ни футболен клуб през първото полувреме. Футболни престъпления, които предрешиха изхода от мача - а именно ЦСКА да загуби поне две точки.
Започваме с отменения гол на Томи Юрич. Вижда се, че нападателят на ЦСКА не е в засада. Само реферите не го виждат.
Източник: "Диема"
Продължаваме с дузпата в полза на Етър, която не трябваше да бъде отсъждана. Каза го и бившият рефер Детелин Баялцалиев. Юрген Матей не извършва нарушение, защото (според правилника) ръката се намира между тялото му и терена, за да подпре тялото, но не е изпъната встрани или вертикално далеч от тялото.
Минута след това има дузпа за ЦСКА, но такава не се дава. Пехливанов от Етър играе с ръка на границата на наказателното поле. Стъпвайки върху линията, тя е част от пеналта.
За да дойде опасно влизане на същия този Пехливанов в краката на Жул Кейта. Нарушение е отсъдено, но не и задължителен втори жълт картон за футболиста на домакините. И всичко това до 20-ата минута на мача.
Да си представим какво ще се случи с Етър, ако съдията Владимир Вълков не се беше "увълчил" срещу ЦСКА при 0:1, дузпа за "червените" и червен картон на Пехливанов... Мачът със сигурност отиваше в съвсем различна насока - на разгром. А някои опитват да се хванат за сламката, изживявайки се като трубадури за гола на Ахмедов. Същите тези си затваряха очите за несъществуващия червен картон на Юнус Санкаре в мача със Славия, за 100-процентовата дузпа за ЦСКА срещу Лудогорец, когато Козмин Моци бутна в гръб Кейта и какво ли още не.
Източник: "Диема"
Клан, клан, недоклан... ЦСКА!
"Зъбите ми като тесли, рогата ми като игли. Дето стисна, месо късам! Дето бодна, кръв проливам!", пише Ран Босилек.
"Свирките им като тесли, картоните им като игли. Дето стиснат, месо от ЦСКА късат! Дето боднат, кръв от ЦСКА проливат", ще перефразираме по отношение на съдиите и "армейците".
Защо "недоклан"? Защото тепърва се започва! Бъдете сигурни в това. Защото от ЦСКА не си мълчат. Оправия няма - и да говорят, и да изкарват на показ съдийските тесли, и да пуснат стотици жалби, полза няма да има. "Тука е така"! Добре дошли във футболния "Булгаристан"...
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 05.10.2020 в 09:48:11 #28Ангеле, аз лично не мога да те похваля, защо си журналист, а всеки журналист трябва да пише истината. Демек ти просто си свършил добре служенбите си задължения и нищо повече. Похвала обаче, че не мълчиш и не я притаяваш като мишлетата от спиртал, гонг и нова тв
giggsn
на 05.10.2020 в 09:47:02 #27Съдията при всички положения беше безобразен. Обаче засадата и продължението бяха черешката на тортата! Къде ги намират БФС подобни некадърници....
tun1915
на 05.10.2020 в 09:42:42 #26Калояне, да сваляш шапка на Анчо Домусчиев е 100 пъти по зле и от колкото на ГГ. Ама ти си знаеш.
tun1915
на 05.10.2020 в 09:37:08 #25Стояне, в Търново дори и плъховете се напиват, а вие сте мишки.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.10.2020 в 09:33:50 #24Бях на мача .Напих са кат донски казак .Наистина ни ощети с гола и дуспата ......Но както и да е .Няма смисъл се натягаме в ЕбемТиЛигата .Просто наистина титлата е капарирана . Само ЦСКА
asentseto_asentseto
на 05.10.2020 в 09:32:00 #23СЛЕДВАЙ elaizgrey на 05.10.2020 в 12:25:46 #24 Topsport, най-официално заявявам, че повече няма да отворя или да пиша в този сайт докато не го оправите. Не мога да си причинявам повече тая мъка. Ако нямате пари за съпорт, дайте една сметка, тука всички сме мЕлеонери, ще помогнем дева и сайта бъгав. Днес при мен топа е добре, но наистина е голяма мъка. Но не е по-голяма от синята
tun1915
на 05.10.2020 в 09:31:55 #22Цска-софия бяха изморени от мача с Базел , но няма проблем съдията е винавен...
asentseto_asentseto
на 05.10.2020 в 09:29:33 #21Стойкас и ко, Подавайте жалба в УЕФА незабавно!
Синият Гигант се завърна
на 05.10.2020 в 09:27:42 #20Ангел, лекувай се бе човек. Някой ден ще имаш семейство, как ще възпитаваш? Бъдете подлоги, лижете всеки ***, който ви дава дори жълти стотинки, а пък ако имаш момиче сигурно ще с караш да се чука безразборно за пари.
tun1915
на 05.10.2020 в 09:26:50 #19Shadow , Алберт Айнщайн е Евреин.
Bludniq_Sin
на 05.10.2020 в 09:26:42 #18Хахахахаха, наркотиците на никого не прощават. Такова тежко халюциниране отдавна не бях чел, а наскоро четох трейнспотинг.
elaizgrey
на 05.10.2020 в 09:25:46 #17Topsport, най-официално заявявам, че повече няма да отворя или да пиша в този сайт докато не го оправите. Не мога да си причинявам повече тая мъка. Ако нямате пари за съпорт, дайте една сметка, тука всички сме мЕлеонери, ще помогнем дева и сайта бъгав.
tun1915
на 05.10.2020 в 09:19:19 #16ЦСКА-София не бие ли винаги съдията е виновен. Закон!
Blade_Reloaded
на 05.10.2020 в 09:19:00 #15Не знам как се избират футболистите, когат се купуват, но ситуацията в ЦСКА е трагична и само някакъв луд ксъмет и добрата физическа подготовка ни донес калсирането вгрупите. От началото на сезона статистиката ние напао отчайваща. 70 % от точните удари към вратата са голове. Най-лесно е да обвиним защитата, но тези голове идват основно от бързи контри, където проблема не е в защитата а средата. Там тези двамата новите дето ги хвалите са бавни и не си дават зор в защита, при което самите защитници остават като насрани. Отделно стила на игра с някакви безмислени подавания по ширина на терена - забележително, че се практикува и когато падаме с 2 гола води до: - грешки, които предоставят топката на противника срещо никаква защита - губене на време. До сега всички, които взеха точки от ЦСКА (без Лудогорец) го правят по един и същи начин. Глуха защита, краднат някоя топчка в средата от тъпите им подавания по ширина иди ги гони после. И тук идва върпоса - треньорския щаб слепи ли са или малоумни
Отделно - Стамен вика - нямах нито един защитник в резервите.
Ми защо нямаш?
Къде е Чорбаджийски?
Той само за бройка ли е вече?
Когато играеше той ни вкарваха по-малко голове.
claudiu
на 05.10.2020 в 09:13:52 #14tun1915
на 05.10.2020 в 09:11:54 #13Ангеле наистина ставаш за резил.
nick-krastev
на 05.10.2020 в 09:10:46 #12Иначе, когато ги подкрепят "чернодрешковците", придворните журналисти на ГГ си мълчат и гледат настрани. ☆☆☆ А ти възхиставаш ли се на Плъхослав Русев и св. Валентин Грънчаров и онова другото пригласящо от гонг ? Сигурен съм, че ги боготвориш, но пък те не гледат настрани, а изопачават нещата в интерес на говедарника.
tun1915
на 05.10.2020 в 09:07:52 #11Само като прочетох заглавието ми стана ясна , че Ангел го е драскал тая статийка.
alien_
на 05.10.2020 в 09:07:27 #10Пий си хапчетата ве Ангеле. Да бяхте ги били, тия са пред разпад
Най-успелия клуб в България? Бързо забравихте как ви подпираха 20 години и биехте с двуметрови засади, нали бе нещастник
DrINKO
на 05.10.2020 в 09:02:07 #9Шадоу, няма лошо в това да желаеш конкурентите ти да губят мачове. Нормално е! Но трябва да сме реалисти, не трябва да казваме на черното бяло, само защото падаме или бием, трябва да е справедливо и честно!!! Днес от нас режат месо, утре вие ще стегнете отбор и от вас ще режат месо.