Най-перспективният млад играч на ЦСКА Валентин Антов осъществи трансфер в последния ден на пазара.
Защитникът ще играе в Болоня под наем. Новината бе потвърдена от официалния сайт на тима от Апенините, както и от този на ЦСКА.
"Червените" съобщават, че интерес към най-добрия български бранител имало и от други клубове, но от Болоня били изключително настоятелни.
Италианският авторитетен сайт "tuttomercatoweb" съобщава, че "червено-сините" ще платят 500 000 евро на "армейците". Договорът на Антов за преотстъпване е до края на сезона с опция за откупуване.
Друга италианска медия "1000cuorirossoblu" добавя, че Болоня ще може да си подсигури бранителя за постоянно, срещу трансферната сума от 3 милиона евро.
"Бърз, агресивен защитник, с отлична техника. Със сигурност добра сделка с перспектива. Момчето стана най-младият капитан на ЦСКА през последните 25 години", пише изданието.

USD
CHF
GBP
Falcon
на 01.02.2021 в 21:22:01 #124До година в Лудогорец
djingibi1914
на 01.02.2021 в 21:20:46 #123Блъди Защо се притесняваш за ЦСКА Схема 3-5-2 не се набляга на защитата ,а на спирането на атаките в центъра Единственото и условие е да имаш бързи защитници Мазику и Матей са добре само Занев не става Антов не се слави с бързина
united 17
на 01.02.2021 в 21:20:26 #122Така като гледам ентусиазма на припоците, имам чувството, че ще делят трансферната сума помежду си, а иначе, след 4-тия - 5-тия кръг от втория полусезон, по познат сценарий, пак ще започнат да си играйкат за 2-рото място !!!
Тва е манталитета на Малчоганчев, купува евтино-продава скъпо, въобще не го боли уя за титли и купи, а после припоците ще почнат пак, съдиите, полиграфа, ветъра, наклона, а другаря Ганчев ще е суперхироу !!!
zhelyo
на 01.02.2021 в 21:19:27 #121Zeledski(поне "д"-то смени),това ли успя да съчини кухата ти кратуна?
11_best
на 01.02.2021 в 21:18:32 #120Уотфорд крачат уверени към Премиър лийг с гол на бизона Трой Дийни и аз се надявам мистър Пърдю рано или късно да доведе в ЦСКА Айзък Съксес, за да изкърти Моцьо барабар с трибуната. Репетиция в тандем с Али Соу за новия сезон в Англия. Поради същата причина бързат да вземат Вальо - идното лято за него щеше да има място в елита на Англия.
djingibi1914
на 01.02.2021 в 21:17:52 #119Зельо Явно си забравил че ЦСКА дойде от 3-то ниво и не се справя зле 1 купа на България 1 финал за КБ 4 сребърни медала 3 участия в ЕКТ с пробив в групите ====================================================== Я да видим за Леца нещо да кажеш Даже не сте били в трето ниво,направо сте с летящ старт Давай слушаме с интерес
mottorrhead
на 01.02.2021 в 21:15:57 #118Пиргуса са пише теорията, че тирето пак останало без футбалери и лесна ша ни порят кат риби ..
djingibi1914
на 01.02.2021 в 21:13:14 #117united 17 на 01.02.2021 в 23:04:51#181 Всички трансферни саги на МалчоГанчев с млади български футболисти тръгват добре, лошото за припоците е че знаят къде свършват те !!! ========================================================================= Кинескоп 17 " Вижда се 1,6 милки в долари за Недодялкофф + процент от парите на Домуса Днес е на 27 -28 години с ниска цена и непотърсен от никого на Запад 3,8 милки в евро за Деспотков + % ако Домуса пак клъвне Днес Коснафтина е с хронична контузия в глезена ,умишлено го държашме на пейката,за да го блъснем в Каляри!Този също никой не го търси на Запад! Това ако не е бизнес успех Здраве му кажи Специално за теб ще видим какви пари ще им вземе Домуса До тук само несгоди Манолев Анисе Платини Минев Михайлов Саша и други има но тези трансферни звезди са достатъчни Не е лесно да си тъп Кинескоп ,поне да беше плосък
kurzelefski
на 01.02.2021 в 21:12:16 #116zhelyo - посерко
zhelyo
на 01.02.2021 в 21:11:03 #115Свинеб,ти какво спечели(като фен) от продажбите на Недялков,Каранга,Десподов,Маурйдеш и сега Антов
Една две титли и купи по-малко,те това си спечелил.
Слaва
на 01.02.2021 в 21:06:00 #114Телета проЗди , май се огледахте във ВЕЛИКИЯ ЦСКА ..... Адски жалка картинка сте , на Антов парите за пет месеца наем са повече от всички футболисти , които вие продадохте
айде марш към GейАрена деbили
djingibi1914
на 01.02.2021 в 21:04:57 #113Говедата пак остроумничат Ама как без Антов Ами той беше определен за некадърник от вас,а сега станал добър играч Та така де Брадли Мазику е там и е безпогрешен Занев е там и безпогрешен Матейчо и той е там и той безпогрешен При 3-5-2 тези тримата са предостатъчни а оътделно имаме и резерви Тоест нищо не се е променило
united 17
на 01.02.2021 в 21:04:51 #112Всички трансферни саги на МалчоГанчев с млади български футболисти тръгват добре, лошото за припоците е че знаят къде свършват те !!!
zhelyo
на 01.02.2021 в 21:01:53 #111Барбулатор,точно теб визирах като истински цесекар в #177,но съм се объркал.
edin_chovek
на 01.02.2021 в 20:57:36 #110Кучев , гръмна ми компа и загубих снимката с дебелото ми цицоресто гадже
Некой ако я пази да ми я даде
zhelyo
на 01.02.2021 в 20:57:04 #109Мотор,мани зеЙето,а чети цесекарите които не се грижат за финансите на на Ганчев и Инджов.
edin_chovek
на 01.02.2021 в 20:52:28 #108Зелю , има ли зелИ
FC_BARAJ_1914
на 01.02.2021 в 20:50:47 #107Наш Вальо превзе Италия
edin_chovek
на 01.02.2021 в 20:49:51 #106Тоя Марио много ме кефи къв е откачен
Даже не знам що му четете чаршафите
Аве , пендел , нали се хвалиш наляво и надясно , че угси у Калифорния...
Не ти ли е много рано по локално време да се занимаваш с Вальо Антов , ам
mottorrhead
на 01.02.2021 в 20:48:49 #105Зельо, претака ши зеЙето ма, пача, мм?