Най-перспективният млад играч на ЦСКА Валентин Антов осъществи трансфер в последния ден на пазара.
Защитникът ще играе в Болоня под наем. Новината бе потвърдена от официалния сайт на тима от Апенините, както и от този на ЦСКА.
"Червените" съобщават, че интерес към най-добрия български бранител имало и от други клубове, но от Болоня били изключително настоятелни.
Италианският авторитетен сайт "tuttomercatoweb" съобщава, че "червено-сините" ще платят 500 000 евро на "армейците". Договорът на Антов за преотстъпване е до края на сезона с опция за откупуване.
Друга италианска медия "1000cuorirossoblu" добавя, че Болоня ще може да си подсигури бранителя за постоянно, срещу трансферната сума от 3 милиона евро.
"Бърз, агресивен защитник, с отлична техника. Със сигурност добра сделка с перспектива. Момчето стана най-младият капитан на ЦСКА през последните 25 години", пише изданието.

USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 20:05:25 #84Говедоебец,
Така и Пирги беше писал за мача с Рома, а Тунджака каза, че ако бием Базел, щял да се скрие в храсталак
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 20:04:04 #83Веорнезо, ти защо винаги минаваш ,,колкото да се изсер.еш фостата” на някоя ***, но никога не коментираш ЦСКА?
djingibi1914
на 01.02.2021 в 20:03:45 #82SuperMario на 27.09.2020 в 22:55:57#239 Тирето, в мерака си да изравнят се скапаха напълно.. А какво ги чака в Базел - бедна им е фантазията.. =============================================================== Ето го Пророк Марияна
Ragnar2
на 01.02.2021 в 20:02:17 #81Аз викам да изчакаме първо да принтират и сканират документите, че с един друг така се объркаха нещата
djingibi1914
на 01.02.2021 в 19:58:09 #80Сега пак БЕЗВЪЗМЕЗДНО ше дарят на Леца стадиона в последния ден на Болния лефскар ОЛАФ току е продал Герена
SuperMario
на 01.02.2021 в 19:57:09 #79blue_canary, 109 ----------- Никаква "сума" няма! Ако имаше такава, досега фат,мака (разбирай джуджето) да е проглушил ушите на българските фенове с милионите, които са прибрали за наема... Ама няма и дума, и няма ии да чуеш... Защото много рядко някой отбор взема пари за да изпрати под наем свой играч! Под наем обикновено се изпращат ненужни за отборите играчи, които не се вписват в играта на отбора им! За какво им е на Болня да плащат пари за играч, който е изпратен за 4 месеца под наем?! Че тез а 4 месеца италианците няма да могат да го научат на нищо, че и да влезе като титуляр! Антов въобще не е в час с италианският футбол и изискванията на треньора и за 4 месеца няма да научи нищо за да влезе като титуляр! Космонавта за една година не успя да се впише в играта на отбора, а на Антов ще му трябва поне година и половина... Италианският шампионат няма нищо общо с българският шампионат... Какво ще направи Антов за 4-5 месеца, НИЩО!
djingibi1914
на 01.02.2021 в 19:56:08 #78Баката Грешно си прочел инфото ОЛАФ търсят спонсора на Леца МВР къде се подвели и полакомели по офертата на Ганчев Кьорав карти не играе! МВР да си залага имотите и да връща парите
tun1915
на 01.02.2021 в 19:55:33 #77Валю Арсенала
djingibi1914
на 01.02.2021 в 19:53:08 #76В колко затваря прозореца за трансфери
djingibi1914
на 01.02.2021 в 19:52:01 #75Сбъркана работа Наема на Антов = 2 Горанова = 2 Паулини Тез бъзикат ли се Леца Супер Мария Антов и той ли не е в Болоня ,а може би в Банево Сигурно е на 45 години
blue_canary
на 01.02.2021 в 19:47:52 #74Кучев си намери майстора
kanchu
на 01.02.2021 в 19:47:43 #73Къде е Холмс да обясни как става така, че всички звезди на ФК Подуене струват по-малко от наема на Антов?
sly
на 01.02.2021 в 19:45:56 #72Успех на Вальо и да има повече самочувствие! А Пирокова утре със Серина!
bernal
на 01.02.2021 в 19:45:20 #71фанти Павката Головодов в момента е в Пирин Гоце Делчев в родния му град беше голям талант но след смърта на родителите му починаха сравнително едно след друго в катък период и той се пропи и го одаде на пороци иначе имаше голям талант но не издържя псехически и тръгна по лош път .
SuperMario
на 01.02.2021 в 19:45:00 #70jjokocha1488 ---------- Този пост долу го написах още преди почти седмица, когато дори уж вече беше сигурно, че Кайседо ще идва в Тирето. Помниш ли го, или си изпаднал отново в Демеция, както винаги, когато те хванат, че не разбираш от футбол... Да ти припомня моя пост тогава: " ...Джорди Кайседо се доближава до ЦСКА... ------------ Тоя Кайседо се "доближава" до ЦСКА толкова, колкото и шалвара с оранжевия мокет на плешивата тиква Али се доближаваше до Сент Етиен, Дижон, Галатасарай, или мойто друг отбор се сетите.... " *** Веднага след моя пост ти се оригна на чесън и лук със сакралното заключение: Твоят пост: "Ти под мен, тъпaко, само ти ли не разбра, че този вече е наш играч, М?" ___ А сега кажи тука пред феновете във форума: Аз съм пълен лаик и нищо не разбирам от футбол! А след това се скрий някъде, че ставаш за смях, а всичките ти постове са една тъпня и измислица, които нямат никакво покритие и връзка с реалноста! Абе как не се намери поне един фен на микренският Франкенщайн, който поне малко да разбира от футбол...
blue_canary
на 01.02.2021 в 19:43:06 #69Тва ако е истина,сумата за няколко месеца наем си е бая бая сериозна.Дано да е така.
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:39:05 #68Мачкай, Вальо
code
на 01.02.2021 в 19:37:00 #67От дъното на сърцето си желая успех на Вальо! Упорит е и мисля ,че стигна тавана си в ЦСКА. Време е за ново предизвикателство..
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:34:36 #66Аз предлагам утре акрапа да се пусне срещу Ботев, тоа мое и гол да им вкара... от нерви
Apostola
на 01.02.2021 в 19:31:28 #65Баси никъде не пише 500 000 ,бе. Ами аз да не съм поклонник на жуже ,че да знам за колко продава? Няма ли нормални европейски отношения към оранджавите фенове,и тях ли не уважават?