Най-перспективният млад играч на ЦСКА Валентин Антов осъществи трансфер в последния ден на пазара.
Защитникът ще играе в Болоня под наем. Новината бе потвърдена от официалния сайт на тима от Апенините, както и от този на ЦСКА.
"Червените" съобщават, че интерес към най-добрия български бранител имало и от други клубове, но от Болоня били изключително настоятелни.
Италианският авторитетен сайт "tuttomercatoweb" съобщава, че "червено-сините" ще платят 500 000 евро на "армейците". Договорът на Антов за преотстъпване е до края на сезона с опция за откупуване.
Друга италианска медия "1000cuorirossoblu" добавя, че Болоня ще може да си подсигури бранителя за постоянно, срещу трансферната сума от 3 милиона евро.
"Бърз, агресивен защитник, с отлична техника. Със сигурност добра сделка с перспектива. Момчето стана най-младият капитан на ЦСКА през последните 25 години", пише изданието.

USD
CHF
GBP
edin_chovek
на 01.02.2021 в 19:29:04 #64Вальо е добър защитник и читаво момче , дано за тия 5 месеца го научат
500к ойро в касата още
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 19:28:13 #63Защо всички сте такива песимисти за титлата?
Щом Гинчо казва ,,вярвайте в отбора си”, значи всичко е точно!
SuperMario
на 01.02.2021 в 19:27:03 #62На прост български език това означава, че джуджето се е простило с мерака си за титла! Защото дори и не са продали Антов за да вземат малко пари, а са го дали под наем.. Това ( да отдадеш под наем играч) се прави от отбори, които няма да разчитат на този играч, не им е необходим, не се вписва в играта на отбора, и вместо да му плащат заплата, го харизват на друг отбор да си чука главата с него... А нали уж Антов е най стойностният и важен играч в отбора, без който играта няма да е същата ( както пеят микренските фенове), който е възлово звено в играта на Тирето... Как така джуджето и ординареца му фат,мак се лишават от най борбения си и добър играч, питам аз и отговор от феновете на Тирето не чакам.... Истината е, че джуджето се усети, че след двата страхотни мача на Лудогорец с Динамо Киев и Шахтьор Донецк, и тая година измисленият му Франкенщайн ще духа супата! Иначе как да си обясним напускането на най добрите играчи в Тирето ( Санкаре и Антов) и то точно преди най важните мачове през пролетта за титлата....
sly
на 01.02.2021 в 19:26:02 #61Ха,ха! Галке, и тук ли дрискаш! Нали схващаш, че вече си известна като Галка тъпото! Или Нед.... тъпото! waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя! Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка! Нед.....? Ха,ха Изгонен си от Гонг за шизо заплахи!
kurzelefski
на 01.02.2021 в 19:25:09 #60абееее,ямболски боклук.. мангал недоклатен... къде си вреш и ти циганския ***,нещастник миризлив...
tun1915
на 01.02.2021 в 19:22:55 #59Да разбираме 2рия отбор на болоня, след което ще го върнат като ненужен.
red_phoenix
на 01.02.2021 в 19:22:48 #58ХАха!
Фанта...може и ти да си прав, знам ли! Предстои да видим... Но това не променя факта, че оставаме без централни защитници за тая схема.
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:21:49 #57Гришата явно знае, че Гела е бетон и тая година, и вика.. Ми кат нема титла чай зема некой лев....
DelMareNegro
на 01.02.2021 в 19:21:17 #56Хубав трансфер, да е жив и здрав Антов. ЦСКА е марка и трябва да се възползва и да продава. Това е начинът един отбор да се самоиздържа, а не да чака на Шиши и ББ. Прите за които чродадоха Стаси, ЦСКА ги взима само от наем за 6 мес. Иначе е факт, че това ще се отрази на защитата, но се надяваме франсето да пасне добре.. мин година видяхме колко е лесно за един играч като Раул Албентоса да пасне и за няколко мача да се превърне в най-стабилния защитник в първа лига.
bernal
на 01.02.2021 в 19:20:30 #55официално е обявено в сайта на ЦСКА наем с опция за закопуване
kurzelefski
на 01.02.2021 в 19:20:16 #54user avatar 87254 СЛЕДВАЙ tipster-poznavach на 01.02.2021 в 21:18:14 #76 Фанта, според гуруто Ачу си е властелина на защитата. Или го бъркам с друг властелин. Абе кой се въртеше като муха без глава в собственото си наказателно на оня злощастен разгром от Йънг Бойс? Не беше ли Антов точно? ...не,беше на майка ти .. шундата...
aleksandar-tsolov
на 01.02.2021 в 19:19:21 #53Явно..французина от марсилия е договорен..иначе тежко му на Пецата Занев и Гълъба
kurzelefski
на 01.02.2021 в 19:18:55 #52аПРОСТоляяя- единствения тъпак тука си ти ..
staroto
на 01.02.2021 в 19:17:10 #51Ще борим титлата с двама продадени и един избягал!
red_phoenix
на 01.02.2021 в 19:16:56 #50Всичко много добре, и цена, и за играча, и като престиж по принцип за БГ играчите, но...оставаме с 2,5 централни защитници, не дай боже някой да се контузи или да го изгонят! Дано до час-два да обявим и някой входящ трансфер на ЦЗ, че иначе ще сърбаме попара!
Примерно от тия 500 хил. евро може да му подхвърлят някоя троха на Крушарски и директно да пристига Алмейда сутринта...
Apostola
на 01.02.2021 в 19:16:31 #49няма такива тапаци
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:15:39 #48Един човек пак мноо работа пада на гърба ни
kurzelefski
на 01.02.2021 в 19:14:36 #47аПРОСТоляяя- кух си като подуянска манерка.. затова бъркаш...капут нещастен..
edin_chovek
на 01.02.2021 в 19:14:07 #46ЦСКА продаде света в ойро
Сега ни трябват два много грозни н.егъра , които да избутат говедата
staroto
на 01.02.2021 в 19:13:45 #45Разбрах, Сега 500 000 , друг път три милиона.