Най-перспективният млад играч на ЦСКА Валентин Антов осъществи трансфер в последния ден на пазара.
Защитникът ще играе в Болоня под наем. Новината бе потвърдена от официалния сайт на тима от Апенините, както и от този на ЦСКА.
"Червените" съобщават, че интерес към най-добрия български бранител имало и от други клубове, но от Болоня били изключително настоятелни.
Италианският авторитетен сайт "tuttomercatoweb" съобщава, че "червено-сините" ще платят 500 000 евро на "армейците". Договорът на Антов за преотстъпване е до края на сезона с опция за откупуване.
Друга италианска медия "1000cuorirossoblu" добавя, че Болоня ще може да си подсигури бранителя за постоянно, срещу трансферната сума от 3 милиона евро.
"Бърз, агресивен защитник, с отлична техника. Със сигурност добра сделка с перспектива. Момчето стана най-младият капитан на ЦСКА през последните 25 години", пише изданието.

USD
CHF
GBP
ChernotoVlechugo
на 01.02.2021 в 19:12:49 #44А най-добър футболист на България за втора поредна година никой не го иска
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:12:00 #43Кофти тръпка, е, пирга..?
kurzelefski
на 01.02.2021 в 19:11:39 #42tipster-poznavach - aбеее,мочкооо..Антов никога не е играл в литекс..ама това малоумната ти телешка глава няма как да знае....дееееееааа и малкопишковеца ти дееее..аааа
mottorrhead
на 01.02.2021 в 19:11:35 #41Първо Панатинайкос, са втори трансфер, за един ден, Болоня, пиргуса некск странно се разми и се стопи у храсталаците
Rafata
на 01.02.2021 в 19:07:02 #40Уау
kakavi
на 01.02.2021 в 19:06:20 #39Само да е жив и здрав, ще върви напред и нагоре. А футболиста на годината къде го трансферираха деева и продажната журналистическа ***. САМО ЦСКА
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 19:03:02 #38...Светославе, ориентирай се, моля, към предстоящия мач на твоите с Царско Село. Не зная колко гола ще вкара Камбуров в този мач...
Apostola
на 01.02.2021 в 19:01:45 #37Добре,де сериозно.Нали жужето каза ,че е заможно -не му трябват базите ,взе ги,не му трябват пари ,продава последния армеец.Каза стадион!Каза титла!Каза евроуспехи! Лъже ли туй жуже,или аз са бъркам? Тъпи ли са хармейците,или са аналодавци? каде е сливата да каже?
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 19:00:43 #36Още 2 часа!
pirin-ss
на 01.02.2021 в 18:59:47 #35Са вече нема на кой да се сърдат чорбарете.Сека зима си разпродават отборо и после сакат титла да земат.Ама оно титла се не зима с разпродажби и секи 6 месеца нови и нови.
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 18:58:53 #34Благодаря, Бернал!
anons1
на 01.02.2021 в 18:58:47 #33Малкия усети че чемпиън може да стане само на втора и лига и започна да разпуска кочината.......
mottorrhead
на 01.02.2021 в 18:58:44 #32Квото и да се купува или продава сичко е ЦСКА.! ЦСКА е марка, мое си продаде секи футбалер на всеки отбор или да си купи от всеки отбор, лесна и рязград ко продават
:
:
bernal
на 01.02.2021 в 18:57:22 #31асенчо на Армията е от 15ч
Apostola
на 01.02.2021 в 18:56:11 #30Тoдибо ще играе в Ница под наем до края на сезона, като в договора между двата клуба има клауза за откупуването му. Тя е на стойност 8,5 милиона евро За този от Барса би трябвало да вземат 2 000 000 за 5 месеца според мандраджийската логика
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 18:55:59 #29Утре е, Мотор. Някой знае ли дали е на Армията или на Панчарево?
ChernotoVlechugo
на 01.02.2021 в 18:55:41 #28Сравнително добра сделка, аз под 5 мил ойро не бих го дал, но и 3.5 мил. + % от бъдещ трансфер не е зле
plamen-yankov
на 01.02.2021 в 18:55:25 #27tixoooooooooo doveda kuxiii
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 18:54:40 #26"Умерения като види Антов да позира с екипа на Болоня, въдицата ще му влезне до неподозирани за него дълбочини..." ...Много се надявам ЦСКА да не предприеме такива "трансфери" (все едно дали под наем) баш сега! Но тия неща от цесекарите не зависят, каквото и да стане, ще го приемем като "даденост"... Предлагам и на левскарите да приемат по същия начин сведенията, че Робърта щял бил да отиде в Малмьо... Накрая ще теглим "сметачната черта"...
mottorrhead
на 01.02.2021 в 18:54:22 #25Утре ли е мача с Ботев Ню Йорк.??