Най-перспективният млад играч на ЦСКА Валентин Антов осъществи трансфер в последния ден на пазара.
Защитникът ще играе в Болоня под наем. Новината бе потвърдена от официалния сайт на тима от Апенините, както и от този на ЦСКА.
"Червените" съобщават, че интерес към най-добрия български бранител имало и от други клубове, но от Болоня били изключително настоятелни.
Италианският авторитетен сайт "tuttomercatoweb" съобщава, че "червено-сините" ще платят 500 000 евро на "армейците". Договорът на Антов за преотстъпване е до края на сезона с опция за откупуване.
Друга италианска медия "1000cuorirossoblu" добавя, че Болоня ще може да си подсигури бранителя за постоянно, срещу трансферната сума от 3 милиона евро.
"Бърз, агресивен защитник, с отлична техника. Със сигурност добра сделка с перспектива. Момчето стана най-младият капитан на ЦСКА през последните 25 години", пише изданието.

USD
CHF
GBP
pirin-ss
на 01.02.2021 в 18:54:19 #24Ако отиде да игра там тва момче има надежда да стане още по добар футбалист.Само след 6 месеца да не се върне в бг-то и то в друг клуб.
mottorrhead
на 01.02.2021 в 18:52:09 #23Svtlav.. Марш от тук е сополллл
: ЦСКА
:
Apostola
на 01.02.2021 в 18:51:46 #22Голям тъшак,хххааааахааа 500 000 за 5 месецааа.БУххааааахааа тез талянциии,тез талянциии!!!
на-вадуц-ен
на 01.02.2021 в 18:49:25 #21svtlav на 01.02.2021 в 20:47:52#27 И вече ловешко-етрополския ГМО урод настанен на Армията няма нищо общо с ЦСКА!!! Олекна ли ти тъnо koпеле?
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 18:49:12 #20svtlav на 01.02.2021 в 20:47:52 #27 И вече ловешко-етрополския ГМО урод настанен на Армията няма нищо общо с ЦСКА!!! Шизо, ти само това ли чакаше?
mottorrhead
на 01.02.2021 в 18:48:27 #19Наздраве Цесекари, НИЕ СМЕ
: ЦСКА
:
aleksandar-tsolov
на 01.02.2021 в 18:48:10 #18За мен Антов не е нещо кой знае какво..така че ако му вземат тези пари ще е гояма работа
svtlav
на 01.02.2021 в 18:47:52 #17И вече ловешко-етрополския ГМО урод настанен на Армията няма нищо общо с ЦСКА!!!
Apostola
на 01.02.2021 в 18:45:49 #16Антьов,на кого ни оставяшшш,ооооо!
bernal
на 01.02.2021 в 18:43:41 #15Алекс да извинявай не разбрах за МСЛ.но пак ще го повторя 3,5м си е добра зделка и няма незаменими футболисти ще е трудно в началото но ще се сработят новите.Истината е една че последните години само ЦСКА продава скъпо футболистите си и за това имат роля Джарета и Пардю .
Apostola
на 01.02.2021 в 18:43:09 #14Баси,за антьов припстърите ша са изпотрепят. голям сеир ,баси от осанна до разпни го.Отиде жожешкият юмрук
XAN_lil
на 01.02.2021 в 18:41:04 #13Рязаnгрaд*
han-kamerun
на 01.02.2021 в 18:40:48 #12А в Болоня знаят ли, че взимат Валентин Антов от оранджавото под наем?
asentseto_asentseto
на 01.02.2021 в 18:40:19 #11Пирги, ще рефрешвам сайта и ще се надявам!
XAN_lil
на 01.02.2021 в 18:39:13 #10Пу дева
И все пак му желая успех
От новата 22 год е *** за € 3,5 мил
Ай ЦСКА - ри
aleksandar-tsolov
на 01.02.2021 в 18:38:37 #9Bernal Прочети пак,джобните са за Стаси Двиздъта бе
УмеренЦСКА
на 01.02.2021 в 18:38:22 #8Браво Топспорт! Пускайте ги тия, има още няколко часа до официалното закриване на "прозореца"!... ...Много се кефя, че колегите цесекари от форума не лапат въдиците. Шарани у нас има достатъчно...
bernal
на 01.02.2021 в 18:36:34 #7Александър ако 3,5 милиона евро ги имаш за джобни значи трябва да си Рокфелер,ако сумата е вярна а италианците и журналиста който го обявава са доста сериозни много добра зделка сега ще вземат момчето от Марсилия за заместник лошото е че е в послдния момент и няма да има време за сработка а първите 2 мача са мнго мажни но и Гълъбов се справяше добре в центара от контролите който гледах .За мене лично е много добра зделка.
aleksandar-tsolov
на 01.02.2021 в 18:36:23 #6Разпродавай захарно ловешко джудже,сега ти е паднало
Ментета свободни агенти колкото щеш
mottorrhead
на 01.02.2021 в 18:36:02 #5Къв тоа отбор"Бололя" топе... глей ги тиа неща