Фондация "ЦСКА - Червени сърца" с председател Валтер Папазки е новият собственик на ЦСКА, след катo "Фонд Спорт" ООД прехвърли безвъзмездно 100% от акциите в клуба.
Фондация "ЦСКА - Червени сърца" е учредена през 2025 година от Валтер Папазки, който до момента неофициално бе считан за финансов благодетел на 31-кратния шампион на България.
Ето какво обявиха "армейците":
"Нейните цели са осигуряването на финансова, институционална и медийна подкрепа на ЦСКА, работа за издигане на авторитета на клуба и сплотяване на неговите привърженици, както и да осигурява подкрепа на значими бивши футболисти, спортисти и деятели на ЦСКА. В целите на фондацията влизат също и подкрепа за клубове от различни спортове, които носят името ЦСКА.
На този етап, не се предвиждат промени в структурата и ръководството на ЦСКА. Работата в клуба продължава нормално.
Няма промяна и в заявените цели: завръщане на ЦСКА на върха на българския футбол и в евротурнирите и изграждане на успешна детско-юношеска школа (ДЮШ).
Основни приоритети в работата на клуба остават реконструкцията на стадион "Българска армия" и тренировъчната база на клуба в Панчарево, както и изграждането на материалната база на ДЮШ. Дейностите по тях продължават без прекъсване и по план", гласи съобщението.
USD
CHF
GBP
athletic_slava_1923
на 18.12.2025 в 15:50:16 #28Минавам да питам има ли излязло разрешение за стадиона? Малко се притеснявам, че ще сме първия клуб в Света с завършен стадион преди излязло разрешително
Доктора
на 18.12.2025 в 15:47:10 #27Мощен поздрав и пожелание за дълъг и ползотворен живот на Фондация "ЦСКА - Червени сърца" с председател Валтер Папазки
а за Ел Пистолеро
само ЦСКА сега и завинаги
Доктора
на 18.12.2025 в 15:42:35 #26Воден хомо престъпник, мий чейньето и бегай с другарчетата да целивате бате Васко по оная му работа, белким се съгласи да опрости дълговете... ...че напролет ш'ми ядете фуя за хляб
Blade_Reloaded
на 18.12.2025 в 15:23:03 #25Blade_Reloaded
на 18.12.2025 в 15:10:17 #24Воден, тук е мястото да постнеш мнението на някакъв сульо кой е най-модерния стадион.
taratanci
на 18.12.2025 в 15:06:12 #23Абе това гнусно говеждо джудже няма ли най накрая да го пратят да чисти кравешка тор на ливадата без козирка в Подуяне. Рогатото само знае да мучи под новини за Великия ЦСКА.
194820
на 18.12.2025 в 15:02:26 #22На лесна общата от под уяне, кой е собственика?
194820
на 18.12.2025 в 14:56:59 #21Е какво ново има, така е от година, знае се кой е собственика, не е като в под уене, където голия гъс е подлога на шишко, само дрътия пеерас педерлоо срамежливо си трае.
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:54:03 #20Кириле,не те познавам,ама ти си бати оптимиста,не е истина.Кажи ми кой отбор в А група залага на юноши.Дори Славия половината отбор са им вече чужденци,за останалите има ли смисъл да пиша
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 18.12.2025 в 14:49:21 #19ЦСКА е добре обезпечен отбор благодарение на собственика им.Ако успеят да интегрират 4,5 юноши в първия отбор, наистина ще са успели.Успех
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:47:30 #18И не се притеснявай за мен,милион пъти съм по-добре от теб
Blade_Reloaded
на 18.12.2025 в 14:47:09 #17А Недялко го прави наобратно. На него редовно му садят на дупетo.
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:46:37 #16Оригинален си,но простотията не те е напуснала.Не ти е лесно,разбирам те
salam-drugari
на 18.12.2025 в 14:43:03 #15Альоша бях се притеснил за теб, че в един момент кой ли не скалпира сопутските индианци, та покрай тях и теб са скалпирали, т.е. оскубали перушината, ‘щото отдавна не те бях мяркал. А то се оказа, че си ходил в Тюркие да ти присадят от дупето на главата. Много ми е драго да те видя.
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:35:10 #14Жив ли си е,снегорин.Тая скучна Канада бая ти е разместила чакрите,но си запазил нестандартния и надменен изказ,това е добре
salam-drugari
на 18.12.2025 в 14:30:58 #13Не беше отдавна Бляда направи едно епохално откритие. С негово разрешение цитирам: “Едно е сигурно, агент Яковлевич няма да умре от запек. “ Край на цитата.
ChernotoVlechugo
на 18.12.2025 в 14:30:49 #12И аз предполагам, че това е схема за открадването на стадиона, като излезе ПУПа и акт 16 го карат към Ловеч
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:29:33 #11Джагъров,ти не си ли на ски в Гърция,не откриха ли вече сезона,ми се занимаваш с регистри по празниците
Мик Джагър
на 18.12.2025 в 14:22:17 #10Разрових се търговския регистър и специално за неграмотния рогач намерих ЕИК на Литекс, с адрес в гр. Ловеч - 110501078
blue_canary
на 18.12.2025 в 14:20:50 #9Припса,на опашката и целувайте ръка на боса