Любослав Пенев усилено е предлаган в последните дни на собственика и оперативното ръководство на ЦСКА, съобщават колегите от "Тема Спорт".
58-годишният специалист също прави сондажи да се завърне за пети път начело на родния си тим. "Кандидатурата" на Ел Голеадор е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба, възползвайки се от съкрушителния старт на сезона със само 3 точки от първите 5 мача.
Столът на Душан Керкез вече се клати много сериозно и идеята на определени кръгове около ЦСКА е той да бъде наследен от Пенев. Ел Голеадор е без работа от миналата есен, когато се раздели със скандал с Локомотив Пловдив.
USD
CHF
GBP
ChernotoVlechugo
на 26.08.2025 в 09:07:49 #43Не мога да разбера как има хора да приемат ПФК "Левски 1914" за оригинален при условие, че президента им Петър Петров година по-рано създава ПФК "Левски" . Ментето на ДС е принудено 10 години да играе с лопатка за емблема и да носи число към името си до деня в който адвоката на Петър Петров не бива подкупен и не се явява на делото и Ментето на ДС му открадва името и емблемата
И това са факти!
194820
на 26.08.2025 в 08:53:36 #42Водния плъх се е събудил от комата и отново пуска копи-пейст чаршафи, които никой не чете, с цел да се направи на осведомен, ама му я изветрял акъла, кой се интересува вече от история.
gychopopov
на 26.08.2025 в 08:47:27 #41Кой преименува Витоша на Левски-Спартак, писке на Левски 1914, преди да го преименува на Левски София? Джокер: Действието се развива след 11 ноември 1989 г. -------------------------------------------------------------------------------------------- Кой преименува Литекс на ЦСКА - София? Джокер: Едно човече един и петдесет с вдигнати ръце. Действието се развива след 2015г.
Tong
на 26.08.2025 в 08:33:52 #40abc-xyz на 26.08.2025 в 10:55:20 #47 Officer, Тонг не е вървял след ковчега, но му е било драго от разстояние! Не познавам левскар, който с блясък в очите да не ми е разказвал за това велико представление! Та, няма как дори на Тонг да му е било неприятно! Приел го е за страхотен бъзик и аз не му се сърдя! ========== Пич, готов си за народния съд! Не ме познаваш, но вече знаеш как съм се чувствал. Не искам да ми вярваш, но ти го казвам - не, не ми хареса, не го сметнах за страхотен бъзик и не ми пука какво мислят колегите фенове на Левски по темата. След мача Юве-Левски почти се сбих с агитка от 20 човека, които трошаха един автобус отвътре. Имам си принципи и те не зависят от отбора.
194820
на 26.08.2025 в 08:13:36 #39Туньо кратуньо, недъгав параолимпиец, на кого да връщаме клуба, всички легенди са на армията, и пеневи, стоичков, майкъла, дори тройчо идва, възрастните герой също, не путтки, като тебе, на тебе ли нещо има за връщане, може би парцел в орландовци..
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:59:24 #38gychopopov на 26.08.2025 в 10:53:16 #45 ======= Гичо, опитай пак! Кой преименува Витоша на Левски-Спартак, писке на Левски 1914, преди да го преименува на Левски София? Джокер: Действието се развива след 11 ноември 1989 г.
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:55:20 #37Officer, Тонг не е вървял след ковчега, но му е било драго от разстояние! Не познавам левскар, който с блясък в очите да не ми е разказвал за това велико представление! Та, няма как дори на Тонг да му е било неприятно! Приел го е за страхотен бъзик и аз не му се сърдя!
Tong
на 26.08.2025 в 07:53:35 #36С последния си коментар не целя да обиждам никой от подкрепящите отбора, носещ сега името ЦСКА, защото и тогава и сега смятам, че са подложени на добре обмислена манипулация и измама, с оглед на емоцията, която имат към отбора, който са подкрепяли от години. Аз самият искам да има ЦСКА, така че приемам съществуването му в този вид, но си имам едно (да не каже доста повече) на ум
gychopopov
на 26.08.2025 в 07:53:16 #35Скандалът на финала за Купата на България през 1985 г., завършил с разформироването на ЦСКА и „Левски“ и тежки (макар и временни) персонални наказания за част от състезателите, е най-големият трус, ударил българския футбол в епохата на социализма. Това е единственият случай, когато БКП се ангажира с директна намеса в администрирането на този спорт на ниво оперативни решения, и то чрез висшия си орган - ЦК. Още от самото начало жертвите на партийната разправа подозират, че тя е вдъхновена и организирана от сивия кардинал на БКП Милко Балев, който повече от три десетилетия е началник на кабинета на Тодор Живков. Това далеч не е единственият случай, когато Балев се опитва да навреди на „Левски“. От началото на 70-те години той води истински джихад срещу „сините“, опитвайки да затрие клуба. От друга страна, в последните години, особено след разсекретяването на някои архиви, се натрупаха сериозни съмнения, че „Левски“ и ЦСКА са станали жертва на старателно подготвен заговор, а Балев с патологичната си запалянковщина просто е бил използван като идеалното прикритие.
gychopopov
на 26.08.2025 в 07:51:13 #34Ха-ха-ха! Опитай пак! ------------------------------------ Милко Калев Балев!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:45:47 #33gychopopov на 26.08.2025 в 10:42:05 #38 И кой преименува Витоша на Левски-Спартак, после на Левски 1914 и накрая на Левски София? ------------------------------------------------------------ Милко Калев Балев ======= Ха-ха-ха! Опитай пак!
gychopopov
на 26.08.2025 в 07:44:19 #32Гичо като се докопа до палката на Илийката се превъзбужда. ---------------------------------------------- Не мога да се докопам, защото си я налапал до комбалите!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:43:25 #31Tong на 26.08.2025 в 10:30:52 #35. Иначе кой отбор кой е се вижда ясно от една проста справка в Търговския регистър. Всичко друго си е фенско бръщолевене. Най-малкото, няма как един отбор да съществува паралелно със себе си в продължение на 8 години. Може би някъде на квантово ниво ======= Ами, може! Съществуват си двете търговски фирми в ТР и играе един отбор. Дали ще играе от името на тая фирма или на другата е въпрос на счетоводна отчетност
gychopopov
на 26.08.2025 в 07:42:05 #30И кой преименува Витоша на Левски-Спартак, после на Левски 1914 и накрая на Левски София? ------------------------------------------------------------ Милко Калев Балев!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:35:28 #29Tong на 26.08.2025 в 10:30:52 #35 Тунчо, допускаш една кардинална грешка! Говедата може и да се кефят на проблемите на сурогата, но на левскарите ни е като цяло безразлично, защото си гледаме основно нашия отбор ======= Ааа, не, ще ме умориш! Като разнасяхте кофчега с безразличие си мислехте за Левски!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:32:05 #28VLAD на 26.08.2025 в 10:17:03 #32 Тъпунчо, Безродникът е завел цялото си семейство в Канада ______________ Тук си в лека фактологическа грешка. Дъщеря му емигрирала в Канада и като видяла, че вмирисания неудачник ще го намерят някоя сутрин пукнал от глад или менте ракия го дръпнала там, щото явно детето се е метнало на майка си. ======= Вероятно си прав. Тъпчо веднъж каза, че са го изгонили от селото му. Дъщеря му сигурно го е извадила от кeнeфа където е бил заврян от съселяните си. Някой ден ще взема да намина към Малко Градище да разпитам за него. Представям си какво ще чуя!
Tong
на 26.08.2025 в 07:30:52 #27Тунчо, допускаш една кардинална грешка! Говедата може и да се кефят на проблемите на сурогата, но на левскарите ни е като цяло безразлично, защото си гледаме основно нашия отбор - другите са подробности от пейзажа. Иначе кой отбор кой е се вижда ясно от една проста справка в Търговския регистър. Всичко друго си е фенско бръщолевене. Най-малкото, няма как един отбор да съществува паралелно със себе си в продължение на 8 години. Може би някъде на квантово ниво....
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:18:03 #26gychopopov на 26.08.2025 в 09:25:41 #18 Не намираш ли разлика в това да те преименуват или сами да си смениш името! ======== И кой преименува Витоша на Левски-Спартак, после на Левски 1914 и накрая на Левски София?
slayer
на 26.08.2025 в 07:17:59 #25Офицер, какво се обясняваш на този предател? Да мре в ***.
VLAD
на 26.08.2025 в 07:17:03 #24Тъпунчо, Безродникът е завел цялото си семейство в Канада ______________ Тук си в лека фактологическа грешка. Дъщеря му емигрирала в Канада и като видяла, че вмирисания неудачник ще го намерят някоя сутрин пукнал от глад или менте ракия го дръпнала там, щото явно детето се е метнало на майка си.