"Никой не ме е търсил от ЦСКА до момента" - с тези думи Стойчо Младенов коментира слуховете около евентуално свое завръщане на "Българска армия". Изказването му идва на фона на оставката на спортния директор Пауло Нога и слабия старт на сезона за "червените".
Името на Младенов отново се завъртя в публичното пространство, след като отборът стартира с две равенства и една загуба.
В подкрепа на настоящия треньор Душан Керкез, лидерът на Сектор "Г" Иван Велчев припомни как в миналото Младенов често е бил решението в трудни моменти за клуба.
От своя страна самият Младенов е имал желание да върне подкрепата, дори се е допрял до Кюстендилеца с молба да му помогне, но без резултат.
В същото време, от клуба не бързат да назначават нов спортен директор. Вариантите, които се обсъждат, включват бившата легенда, скаутът Методи Томанов, а дори и Пламен Марков или Бойко Величков
USD
CHF
GBP
ramadan-aliev
на 07.08.2025 в 07:26:01 #3И по-добре да не го търсят г-н Младенов. Стига вече цял живот само едни и същи Стойчо,Любо и сие,футбола не започва и не свършва с Младенов! Да ходи в Левски ,нали и без това за малко не е бил там ,като футболист!
194820
на 07.08.2025 в 07:15:58 #2Няма и да те потърсят, отпадък....
reddevil1948
на 07.08.2025 в 06:58:15 #1г-н Младенов а.к.а г-н Комисионна е много тъжен от този факт - няма далавери ...