ЦСКА ще изиграе първия си приятелски мач от зимната подоготвка. Съперник на "червените" е полският Корона Киелце, а първият съдийски сигнал ще бъде даден в 16:30 ч. Контролата ще се играе на терена на комплекс "Титаник Лара 1" в Анталия.
Очаква се старши треньорът на ЦСКА Христо Янев да даде шанс на част от новите попълнения. Корона се намира в средата на класирането на елита на Полша. Отборът заема девето място с 24 точки, на шест от лидерите в шампионата.
Българските национали Виктор Попов и Владимир Николов носят екипа на Корона.
На 17 януари (събота) от 15:30 ч. ЦСКА ще премери сили с чешкия Млада Болеслав, като двубоят ще се състои във футболния комплекс на хотел "Корнелия Даймънд".
Четири дни по-късно - на 21 януари от 16:00 ч. ЦСКА ще срещне лидера в украинското първенство ЛНЗ Черкаси на терена на "Титаник Мардан 2", а последната проверка ще протиповопостави "армейците" на сръбския елитен Нови Пазар. Мачът ще се играе на 23 януари от 16:00 ч. в комплекс "Титаник Лара 1".
USD
CHF
GBP
krasimir-nikolov-NZKID63p
на 14.01.2026 в 18:12:12 #44Гошоо Гошо, още първия мач се осрахте
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 14.01.2026 в 17:57:03 #43user avatar 80502 XAN_lil на 14.01.2026 в 16:11:41#5 Празник е ЦСКА играе **** Факт!
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 14.01.2026 в 16:29:19 #42Много ще ми е интересно,да излезе този дето хареса Лапеня и да каже какво толкова видя в играта му.Аз 20 мача го гледам,то за Б група не става.Такива в ЦСКА за съжаление ги има много.От новите само Йорданов игра, ТРАГЕДИЯ.Янев,Янев,Янев
Ataspor
на 14.01.2026 в 16:24:02 #41Даже на луната разбраха, че Лапеня не става и за чеп за зеле, само Янев не вдява
На 99 процента съм сигурен, че първия мач ще го започнем с Делова и Лапеня като двойка централни и Джуниър някъде напред
Rafata
на 14.01.2026 в 16:21:44 #40Първо да поздравя сайта, за прекрасното и професионално качество на картината, както и за коментатора
За играта нищо хвалебствено, нито пък отчайващо, все пак първи мач след почивка. В новите попълнения има хляб, макар че второто полувреме, което беше и доста по-посно, не позволи да видим повече от бразилчето и беларуса.
Брахими и Сегер ги виждам, като дълбоки резерви. Ще ми се да добавя и Турицов към тях, но няма как Пастор да изкара всичките мачове.
Чакаме втория мач и доста по-добра игра вече от отбора
n-a-chx8TkqA
на 14.01.2026 в 16:18:47 #39Да не се окаже, че ЯнИев е проблемът ...
Ataspor
на 14.01.2026 в 16:16:39 #38Мик Джагър на 14.01.2026 в 18:13:22#40 По-добре така. Янев овреме да види основните проблеми. -----------
Мик Джагър
на 14.01.2026 в 16:13:22 #37По-добре така. Янев овреме да види основните проблеми.
n-a-chx8TkqA
на 14.01.2026 в 16:10:43 #36ЛАкът брада ПЕдя в г.ъза
Ataspor
на 14.01.2026 в 16:07:06 #35Доктора на 14.01.2026 в 18:03:02#35 ... аз не видях некой от наще да се надиграва 1:1 с противник -------------- Ти само стой и гледай кво ще става февруари из нашите ниви. За там се пазим и си крием възможностите и финтовете
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 16:06:02 #34Добре че съдията изгони лаПена
Доктора
на 14.01.2026 в 16:03:02 #33...
аз не видях некой от наще да се надиграва 1:1 с противник
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 14.01.2026 в 16:02:30 #32Трагедия,и тоз Лапеня страшно.
XAN_lil
на 14.01.2026 в 16:01:04 #31Отбора си ни е добър .... само дето се насажда една омраза от другите отбори към нас, едно неуважение и от там идват слабите ни резултати
Ай, за уважението
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:59:58 #30Само Петко играе второто.
Доктора
на 14.01.2026 в 15:57:38 #29Додайчето е пушка, ако беше налаган така упорито, като Джуниър, до сега да си е изкарал парите три пъти
...но Тури "бързата мисъл не ще да му подава
, дееба и тъпака
:
крайно време е да разтрогне "по взаимно съгласие"
XAN_lil
на 14.01.2026 в 15:55:33 #28Ата... Ще запазим спокойствие и топла храна
09866433
на 14.01.2026 в 15:55:20 #27Второто никва игра!
grizzlybear1948
на 14.01.2026 в 15:53:44 #26Лапеня, брат! Тоя кога влезе, кога проспа гола -------------- Ей това и аз не разбрах. Тия като в хокея ли правят смени...
Ataspor
на 14.01.2026 в 15:48:39 #25XAN_lil на 14.01.2026 в 17:44:14#24 "Хане, какви са тия конспирации пак" ...ще видиш ти, след 4-5 кръга се набутаме в 4-та ---------- Ами ако не додрапаме до 4-та , кво прайм
Ай