ЦСКА ще замине за подготвителния лагер в Австрия без нови лица в състава, пише "Тема Спорт".
"Червените" отлитат за алпийската страна утре сутрин и ще останат там до 30 юни. Ще бъдат проведени три контроли.
За разлика от зимния трансферен прозорец, когато цели шестима нови футболисти бяха уредени за старта на лагера в Турция, сега армейците ще пристигнат в Австрия с позната група.
Към тима ще се присъединят и националните състезатели, които получиха няколко дни за почивка заради ангажиментите си в началото на месеца. Това са Теодор Иванов, Петко Панайотов, Фьодор Лапоухов, Макс Ебонг, Йоанис Питас, Кевин Додай, Сейни Санянг и Исак Соле.
USD
CHF
GBP
bozia-ivanov
на 16.06.2026 в 14:26:50 #10Глупостите писани от малоума #1 са невероятни,най—вече за сигурната титла за следващия сезон за ЦСКА.Както и това че не давал собственика пари за клуба—точно обратното,наливат се десетки милиони ,а може и стотици освен в стадиона и в базата на панчерево,така и в новата база за дюш,което досега никой не е правил.Да,това може и да се нарече изпиране на пари,но никъде по останалия свят не е по—различно.И там няма никъде печеливши клубове(освен във фокусите на счетоводителите,от време на време),а почти всички имат огромни дългове,които и растат.И инвестициите от собствениците на ЦСКА са нещо положително и в неща материални които ще останат в бъдеще. И пак за ЦСКА ето мнението на ИИ ,опреснено с токущо спечелената 22—ра купа на страната и показващо кой е истинския ЦСКА.: “PFC CSKA Sofia is the most successful professional association football club in Bulgarian history. Founded on May 5, 1948, the club competes in the First Professional Football League and has achieved a domestic record of 31 Bulgarian Championships, 22 Bulgarian Cups, and 4 Supercups” Но малоумите си знаят своето и рупат ли рупат…
TheAccuser
на 15.06.2026 в 23:02:24 #9Вече смятам че се крои “шапката” на Ицо! Отиваме на лагер без нови попълнения! Трябва ц нападател, халф който да извежда, и един разбивач пред защитата. С всъщност защитата е тема за още поне 1000 реда! Ама чакаме звездите от Кабо Верде, Хаити и Курссао…
umeren-cska
на 15.06.2026 в 19:45:26 #8Допълнение. Колегите, които считат, че ЦСКА е трябвало да "натисне" на пазара още сега трябва да имат някакви спомени, че когато се играят финали на СП или ЕП "пазарът" временно е в "стагнация". Разбира се, "стока", която не е свързана с тия големи "форуми" си остава на сергиите, ама има ли смисъл да се повтарят старите грешки?
umeren-cska
на 15.06.2026 в 19:25:26 #7Важното е поне някакво "ядро" от състава на ЦСКА да е настроено да играе с пълни сили поне до края на годината (още по- добре до края на предстоящия шампионат). Лигльовци, които още от сега гледат към гората, на ЦСКА не са нужни, да си ходят. Ако има нови попълнения, те, все едно, ще "влязат в действие" след няколко месеца ако въобще "влязат". В този смисъл ми се струва правилна политиката на ЦСКА да не бърза с "нови попълнения" особено чужденци. За тия доста малко дни, които остават до началото на мачовете просто няма никакви шансове такива да бъдат успешно "интегрирани" в отбора.
umeren-cska
на 15.06.2026 в 18:48:47 #6...Все пак няма зло без добро. Колко години наред ЦСКА отиваше на подготовка с цял куп нови играчи и резултатите винаги бяха негативни... Благоприятно нещо е това, че наличните играчи поне трябва да са мотивирани по повод евроучастието на ЦСКА, а не както предишните години да гледат да се отърват от ЦСКА. Като че има, все пак, някакъв "колектив" създаден в трудния за ЦСКА изминал шампионат. Не е на това ниво, което се иска на цесекарите, но понякога има и от злото по- зло.
gychopopov
на 15.06.2026 в 17:16:51 #5ЦСКА си замина още през 2016 година!
Ataspor
на 15.06.2026 в 13:09:06 #4Важно е, че капитанът ЛаПенчо остава. Трепери Европо
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 09:55:08 #3Аз съм сравнително доволен от предишния сезон (Купа и класиране в ЛЕ). Не съм от мрънкачите. НО ако ще гоним титла то с този отбора това е невъзможно. Съгласен съм да затворим фабриката за илюзии и да обявим, че гоним добро класиране и обиграване на състава
shtekaselobistrica
на 15.06.2026 в 09:26:47 #2Вижте, ще напиша моя коментар с голяма загриженост. Бях си казал, че ще отпочина малко по темите свързани с любимия ЦСКА поне до първия официален мач, но си признавам че няма да мога да се стърпя. ---------- Отново същата песен за трети пореден сезон ли? Отново ли? Нула, НУЛА , НУЛЕВА СЕЛЕКЦИЯ ! Пак така ли ще я караме ?! Сриваме се първите 5 кръга, махаме треньора и новия треньор ни докарва с кански мъки и гимнастики до 5-то място даващо право за бараж? Така ли пак?! Така ли и тази госдина питам аз?!
ЕМИ - НЕ Е ОТ ТРЕНЬОРА!
Бях решил да си магна този лозУнг, но явно ще се наложи да остане!
Не е от треньора!
Ще ви го напомням във всяка статия свързана с ЦСКА!
Моя таргет са армейците, цесекарите и хората които обичат клуба безрезервно. Тяхното мнение искам да променя, защото ФАБРИКАТА ЗА ИЛЮЗИИ ТРЯБВА ДА ЗАТВОРИ ВРАТИ!
И запомнете две неща:
1) Стадион футбол не играе.
и
:
2) Не е от треньора! 
SuperMario
на 15.06.2026 в 08:36:32 #1Ясно се вижда, че новия пишман соПственик (както и предишния църтвул-пехливанин преди него от с. микре) няма намерение да извади пари, за да направи един боеспособен и добър отбор, който достойно да конкурира Левски и Лудогорец! Титлата вече е осигурена (обещана) и ще бъде спечелена (разбирай подарена под масата), така че от какъв зор цървуланкото от тишевица да се бърка в джоба за тоя дето духа... А и новия пишман "благодетел" на измисления цска е взел клуба, не за да го стабилизира и обнови, като извади поне едни 10 милки в евро... На селяндура от тишевица му беше наложен отбора, за да препере едни пари дадени му за избелване от наместника на руските пияндурници в БГ, прасчо пеевски. А Ицата е използван като параван за нежеланието на цървула от с. Тишевица да извади пари за добра селекция! ЦСКА отдавна закъсняха със селекцията с качествени нови играчи! А сега се вижда, че най вероятно такава нова и предварително обещана селекция едва ли ще има. А и оставането на един аматьор в треньорската професия, като Ицата Янев (като старши треньор) за участието на цска в ЕКТ (лига европа) е ясен сигнал, а и се вижда, че папазки няма никакво намерение (също като джуджето) да дава лични пари за кардинални промени от спортно техническо естество в цска! И този нов соПственик е като стария (микренското джудже)... вдига лозунги за промяна, но не инвестира лични спестявания от закуски в клуба (отбора), а в стадиона - така както го направи и джуджето пехливанин... Зора, който даде джуджето, а сега и цървуланкото от тишевица за строежа на тоя стадион е само и единствено, за да се преперат през него поне едни 150 милиона евро! И тоя новия перач на мангизи ще използва цска, като пералня за дадените му от "КОЙ" мангизи, от които ще лапне едни 10 % като комисиона за добре свършената работа в изпирането и избелването на откраднатите от евро фондовете и сивата икономика мангизи! Още не отърсили се от стария мошеник (микренския пехливанин), на феновете на Тирето им беше нататарузен новият мераклия който да "оправи" на задна прашка наивниците фенове с оранжево-червените дирници... Да им е честит на псевдо феновете на бутафорния цска новият псевдо соПственик! Наглите и безочливи и арогантни фенове напълно си го заслужават!