Дългото чакане за феновете приключи. Днес в 17:00 часа ЦСКА и Левски стартират битката на сезона, която ще определи носителя на Sesame Купа на България.
За първи път от години, билетите бяха разпродадени мигновено, което гарантира уникална емоция за присъстващите.
Според специалистите, фаворит в срещата няма, като "червените" имат опит в тези битки, но пък "сините" са под уникална еуфория. За ЦСКА вдигането на трофея би било спасение на сезона след като мечтите за титла не успяха да бъдат сбъднати.
В лагера на Левски спечелването на Купата би било завършек на един бурен сезон, който започна със стотици неизвестни, но след идването на Станимир Стоилов нещата се обърнаха и отборът изплува и показва съвсем друг облик. Ентусиазмът за феновете е огромен и това личи по уникалната подкрепа към тима.
Ако погледнем към статистиката - "сините" са рекордьори по брой купи с 25, на четири пред "армейците". За последно обаче отборът триумфира с отличието през 2007, когато надви Литекс с минималното 1:0 след продължения. ЦСКА грабна трофея миналата година с успех над Арда с 1:0. Последният финал в надпреварата между "червени" и "сини" бе през 2005, когато Левски спечели с 2:1.
Главен съдия на финала ще бъде Никола Попов, а негови помощници ще са Георги Тодоров и Мартин Венев. Четвърти съдия ще бъде Георги Гинчев, а на ВАР-а ще са Ивайло Стоянов и Иво Колев. Резервен асистент съдия е Георги Минев, а съдийски наблюдател - Ичко Лозев.
USD
CHF
GBP
vladang
на 15.05.2022 в 14:16:25 #53Втори спестен картон на оранджавите оплаквачки
sega
на 15.05.2022 в 14:14:32 #52Чорбенца, оше ли карате матрите , че съдията щял да бута Левски? Това влизане на Йомов срешу Г мМиланов беше тъмно оранжево, даже жълт не му даде
vladang
на 15.05.2022 в 14:12:28 #51първи спестен картон на оранджавите декларатори
нешо
на 15.05.2022 в 14:05:37 #50Простите говеда сами се обгазиха. Хахаха.
code
на 15.05.2022 в 14:05:29 #49Сектор Г преподава на сините еуфорици.
big master
на 15.05.2022 в 14:03:42 #48Мачкаме сините балерини с добре познатото им 3:0
lacoste
на 15.05.2022 в 14:02:21 #47Копа Болгария
нешо
на 15.05.2022 в 13:59:04 #46Както са се надъхали говедата много ще ги забили от тая загуба. Специално ще пусна Дарик да слушам оня черен манго как реве като вдовица за х..
armeec51
на 15.05.2022 в 13:55:49 #45И така уважаеми Съфорумци ! Денят Х настъпи . Подготовката за мача на Сините срещу Великата Армия приключи Перфектно . Както Съдиите на терена, така и тези на ВАР а, вече са го проиграли този мач . Ноооооооооооооооооооооооооо ! Все пак той още не е започнал, а не се знае Алън Пардю, каква полова изненада с венерически ефекти е подготвил на сините Моми ! Дано след мача не падне гъста мъгла и Сините Зомбита да се изпокрият в храстите на Борисовата градина !!!
Ol' Dirty Bastard
на 15.05.2022 в 13:29:30 #44Уест Хям водят на Ман Сити с 1:0
Ol' Dirty Bastard
на 15.05.2022 в 13:26:58 #43Titi, и аз съм на дивана
бира, чипс и ядки
Bloody_Sword
на 15.05.2022 в 13:26:44 #42Титикака, Тук е по-готино.
8888.bg
на 15.05.2022 в 13:15:54 #41Чурчак Имаш ли останали билети за А сектор
Bloody_Sword
на 15.05.2022 в 13:13:00 #40В Сектор Г съм!
Ol' Dirty Bastard
на 15.05.2022 в 13:12:32 #39Елементала е най-добре за БГ телевизии, аз ги ползвам от 6 години и съм много доволен...
edin_chovek
на 15.05.2022 в 10:05:30 #38Пана , подкарах я твойта регистрация , засега .
Не го знам коцето елементал ли е , къв е , затва питах
Никога не съм гледал мач през тия сайтове и не съм мноо в час .
Мик Джагър
на 15.05.2022 в 08:54:40 #37Костадине, ай хубав и на теб, но довечера те искам пиян и разочарован от мача
edin_chovek
на 15.05.2022 в 08:49:41 #36Aaaaa kk1914kk помагай , тва на Паната не вАжи за бг оператори . Прати нещо на prase00@abv.bg , ще ми спасиш деня и 9 лева в джоба на Гела
edin_chovek
на 15.05.2022 в 08:44:11 #35Паната оправи нещата
edin_chovek
на 15.05.2022 в 08:43:57 #34kk1914kk на 15.05.2022 в 11:39:07 --------------------------------------- Мерси менко ,