Младите български информатици спечелиха три златни и един сребърен медал на 18-та Балканиада по информатика, която се състоя от 31 октомври до 6 ноември в Петровац, Черна гора.
Участваха отбори от Босна и Херцеговина, България, Гърция, Кипър, Македония, Молдова, Сърбия, Румъния и Черна гора.
Румен Христов от ПМГ "Н. Попович" - Шумен, и Ясен Трифонов, от ОМГ "Акад. К. Попов" - Пловдив, бяха наградени със златни медали, заедно с третия български състезател - Владислав Харалампиев, от СМГ.
Дебютантът Йордан Чапъров, ученик от МГ "Ат. Радев" - Ямбол, взе сребърен медал.
USD
CHF
GBP
бББ
на 08.11.2010 в 20:03:27 #8ЮНАЦИ!
plamenat
на 08.11.2010 в 18:26:19 #7Браво на момчетата, браво и на хилядите други талантливи български младежи, но жалкото е, че държавниците единствено ги използват, за да си правят PR на техен гръб без да им осигурят развитие в България. За наше съжаление това го правят много умело западните държави.
100uo
на 08.11.2010 в 17:20:43 #6Браво на момчетата!
mrKrastev
на 08.11.2010 в 17:19:40 #5ПП: Що се скрихте бе тюрки? нали сте големи хакери?
mrKrastev
на 08.11.2010 в 17:14:16 #4Сърбия къде е тръгнала славянската паплач да мисли? Една азбука не можаха да си направят и взеха "татарската"

mrKrastev
на 08.11.2010 в 17:08:46 #3Да дойдат после на борба, карате или таекуондо да ги изтръшкаме. За футбол нямаме пари, ама на друго са умрели
mrKrastev
на 08.11.2010 в 17:07:19 #2dddddd
на 08.11.2010 в 16:18:01 #1Браво!
