Ботев (Пловдив) гостува на Марибор в реванш от първия предварителен кръг на Лига Европа. Срещата на "Людски врът" е от 21:15 часа.
"Канарчетата" имат аванс от 2:1 след първата среща на стадион "Христо Ботев".
Победителят от сблъсъка продължава в следващия кръг, където съперник ще бъде гръцкия гранд Панатинайкос. Загубилият ще продължи европейското си участие в Лига на конференциите и ще играе срещу Университатя Крайова.
Треньорът на пловдивчани Душан Керкез няма да може да разчита на контузения Атанас Чернев, както и на нападателя Алекса Мараш. Черногорецът все още няма работна виза.
За Марибор аут е Блаж Върховец, който е сред основните футболисти на Анте Шимунджа.
Пловдивчани имаха официална тренировка на стадион "Людски врът" вчера.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 18.07.2024 в 19:54:37 #70иначе ще се радвам да бият византийците, тия са много гнусни копеленца, ама надали. Марибор са нещо като от нивото на Спартак и Марица
tundzhaka
на 18.07.2024 в 19:53:34 #69евала, поне ще дотътрят и византийците
svetoslav-hristov-97Yr0eYi
на 18.07.2024 в 19:52:40 #68Бравус,Пловдив. Да поотсрамим Бг футбола. Не сме чак толко зле. От доста време(ако изобщо някога е било) три провинциални отбора ще представят България в ЕКТ. Дано Морето ударят и те, вдъхновени от случващото се. Не знам с кви гърци ще играят,но не са за отписване,определено. Преди години ,минаха 2-3 кръга се сещам,чак Щутгарт го елеминира,че май беше с голове на чужд терен. Дано повторят успеха си.
mottorrhead
на 18.07.2024 в 19:44:56 #67КеВ ли ти е тееба у серсемина баш
skolex
на 18.07.2024 в 19:44:52 #66Браво на Ботев!!! Имат добър треньор и добър отбор. Жалкото е, че продават при първа оферта тези талантливи невръстни африканчета, които взимат от някаква африканска школа без пари, а могат да бъдат още по - добри ако ги обиграваха още малко. Явно обаче имат нужда от пари.
mottorrhead
на 18.07.2024 в 19:44:21 #65Сашке ти кво онанираш, дете мое
mottorrhead
на 18.07.2024 в 19:39:30 #64Евала на путяв гол красавец.
blue_canary
на 18.07.2024 в 19:39:14 #63Айй канариииииии
blue_canary
на 18.07.2024 в 19:38:44 #62Тука съм,измислена тъпа проста гъ,урана гнидо
blue_canary
на 18.07.2024 в 19:37:51 #61Гъзирана гнидо,ай да ми го
,краставичар измислен
blue_canary
на 18.07.2024 в 19:36:42 #60Удриииииииии
duneraaa
на 18.07.2024 в 19:34:56 #59Браво на Ботев, а някой наши фенове да се успокоят, защото ние играем виртуално! Винаги, когато се подиграваш ядеш бахура!
Lucho0046
на 18.07.2024 в 19:31:45 #58Кой е прав? На началната страница е 2:0,а като цъкнеш на стихията 1:1
tundzhaka
на 18.07.2024 в 19:17:46 #57особено ако са дрогирани
elaizgrey
на 18.07.2024 в 19:17:21 #56Марибор, ако не се лъжа беше обявен за най-добра кулинарна дестинация в Европа за 2023. Май имаше и приличен университет. И стар град доколкото помня.
german
на 18.07.2024 в 19:03:40 #55бил съм в този град, тихичък, спокоен, заспал
бултрасите ще го обърнат с хастара навън, горките жители, дълго време ще има да им баят от уплахи
tundzhaka
на 18.07.2024 в 19:00:42 #54етър и Спартак Плевен по-точно
elaizgrey
на 18.07.2024 в 18:59:03 #53Говорителя по тв дрънка за някакви бултраси. Това сопутките ли трябва да са, бухахаха, бултраси.
elaizgrey
на 18.07.2024 в 18:51:07 #52Баси селския мач. Гледах 15 минути. Мъка. Трагични отбори, слаби, бавни, все едно играят контрола. Все едно гледам Етър Спартак
УмеренЦСКА
на 18.07.2024 в 18:42:03 #51Нормално е домакините да осъществят натиск и да се доберат до гол. В евротурнирите всеки си играе сам играта.