Арда посреща в Кърджали изпадналия в криза столичен гранд Левски. "Сините" имат само две победи през календарната 2020 година, като едната е в предишното гостуване на Арда, играно в Пловдив на 14 юни.
Тогава Левски се наложи с 1:3. През първия полусезон през октомври столичани се наложиха с 2:1.
Източник: LAP.bg
В първия кръг кърджалийци направиха боево 3:3 в Монтана, докато Левски отново не можа да намери своя облик и падна на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от Берое с 0:2.
Титулярният страж на домакините Иван Караджов още не е в във форма и отново ще бъде гласувано доверие на Васил Симеонов.
Николай Тодоров може да разчита на най-новото попълнение Матео Стаматов. Той е гласен за заместник на продадения в Белгия Иван Горанов.
В единствения си шампионатен мач в елита на "Арда Арена" през миналия домакините направиха 0:0 с Ботев (Пловдив).

USD
CHF
GBP
blue_canary
на 15.08.2020 в 18:09:40 #78Къцак,кое туй шадоле е,мъжага.Дай превод на софийски.Слънце ли е сянка ли е?
code
на 15.08.2020 в 18:08:59 #77които ще пазят на вратата много по-добре от тоя некадърник, а и ще играят без пари!! ------------ Аз познавам хора,които не само ще играят без пари,а и биха си плащали за да играят в рефски. А и сигурно биха се справили ако не по-добре,то поне не чак много по-зле от Паулиньо,Робърта и т.н. Та не е лошо в името на оцеляването ФК лефски да наемат 3-4 такива играчи,които хем ще играят,а и ще си плащат,финансирайки клуба по този начин. Дали ще падат с Паулиньо и сие или с тях,все тая.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 18:08:24 #76Шадоле това е товето мнение,но монетата винаги има две страни
govedoebec
на 15.08.2020 в 18:04:32 #751 600 джамии пеят из български градове и села ХАЛАЛ ДА СА ВИ
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 18:03:54 #74Така ли шадоле ние сме злобни а вие рогите не сте
даже и дуСпа нямаше
сините очила са по-добри от червените
govedoebec
на 15.08.2020 в 18:01:44 #73Ракета Скъд за парк Росенец и ТЕЦ Варна
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:58:43 #72Маг То и Разград Търговище и Шумен са български градове,ама на автогарата им пише Булгаристан ,а театъра Назъм Мехмед Да не говорим за рилския връх МусАлах Стари български имена от куберовите българи!
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:57:37 #71Говедата си назначиха послушник за треньор,който ако беше читав нямаше цял живот да си живурка по школите.Не можел да прави смени,щот чужденците трябвало да се продават.Ай сиктир от такива мишоци.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:55:03 #70Така е шадоле
да видиш коментарите от мача число и тире при два на нула
А освен съдията говедо,друг не играе от рогите
SuperMario
на 15.08.2020 в 17:53:50 #69Добрият Вратар е половин отбор! Тоя некадърник (малката перука) трябва да бъде натирен веднага! Никъде не е казано, че ако дядо ти, или баща ти са били добри в професията си, то задължително и внучето ще е добър! Напротив, в 99% от случаите, децата никога не са се доближавали и на 1/10 от уменията на родителите си! Толкова добри и млади вратари има във втора лига, че и в трета, които ще пазят на вратата много по-добре от тоя некадърник, а и ще играят без пари!!
Xa-x@v
на 15.08.2020 в 17:52:22 #68Направо ми се реве в какво превърнаха Левски
han-kamerun
на 15.08.2020 в 17:50:19 #67Sly, не уе! Чиста дузпа за Арда несвирена!
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:49:55 #66Бат Ники,утре за кой си,ма честно си признай.
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:49:20 #65Леца май ще брани резултата второто полувреме!
sly
на 15.08.2020 в 17:48:29 #64Кво? Изпуснах малко? Дузпа ли?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:48:12 #63Голям кеф е говеждия секс
kyp_kamo_nanyp
на 15.08.2020 в 17:46:15 #62"Сините получават шанс ..." Коментатора е далтонист!
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:45:34 #61Ай съсредоточете са към мача,нас не на мислете.
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:42:38 #60Според мен екипите на Леца от турска вълна ги спарват и вдигат телесната им температура! Джома Хома звучи като "китайски цип ,на турски дънки"
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:40:51 #59А не чувам агитката на рогите да скандира “Тити Вън”,поне щеше да се чуе по ТВ
а мишките У форума нема кой да ги чуе