Арда посреща в Кърджали изпадналия в криза столичен гранд Левски. "Сините" имат само две победи през календарната 2020 година, като едната е в предишното гостуване на Арда, играно в Пловдив на 14 юни.
Тогава Левски се наложи с 1:3. През първия полусезон през октомври столичани се наложиха с 2:1.
Източник: LAP.bg
В първия кръг кърджалийци направиха боево 3:3 в Монтана, докато Левски отново не можа да намери своя облик и падна на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от Берое с 0:2.
Титулярният страж на домакините Иван Караджов още не е в във форма и отново ще бъде гласувано доверие на Васил Симеонов.
Николай Тодоров може да разчита на най-новото попълнение Матео Стаматов. Той е гласен за заместник на продадения в Белгия Иван Горанов.
В единствения си шампионатен мач в елита на "Арда Арена" през миналия домакините направиха 0:0 с Ботев (Пловдив).

USD
CHF
GBP
kyp_kamo_nanyp
на 15.08.2020 в 17:40:12 #58Дузпа една несвирена ...
Xa-x@v
на 15.08.2020 в 17:38:14 #57Холмар, Левски си е Левски.С тези футболисти толкова. ”Болният” левскар от Банкя ще ни оправи.
german
на 15.08.2020 в 17:37:39 #56папуре, абе не знам, не ми прилича много на мъжкарство това
подсъзнателно си затормозен
Rafata
на 15.08.2020 в 17:37:35 #55Кристална дузпа
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:35:51 #54ДуСпа кога с/у рогите
:
:
:
sly
на 15.08.2020 в 17:35:38 #53han-kamerun, ще режат вени!
kyp_kamo_nanyp
на 15.08.2020 в 17:34:42 #52german на 15.08.2020 в 20:29:55 #88 обаче, защо тренерът е сложил михайлов на вратата вчера си отиде дядо му, е може ли е такова състояние да пази, то той и в друго не може ================ Наско Сираков игра в деня на погребението на баща си.
german
на 15.08.2020 в 17:34:23 #51мосю трионЕ, Арда не бЕха лоши папироси, и на тях съм се учил
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:33:12 #50Марулев,вас ша ва напраим на салата и с децата на Коматево.
Xa-x@v
на 15.08.2020 в 17:32:26 #49Холмар, Нямаме пари,какво очакваш да играем? Разсипаха Левски.Сирака има най малко вина.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:32:16 #48Пирги анонимника гони собствениците на кенФски
трол
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:32:10 #47Ако В група не е започнала,Сирака и Тита да се ориентират!
han-kamerun
на 15.08.2020 в 17:30:57 #46Аре уе! Томето, Стефчо спасов и тюфлека грънчароф нема ли да се гръмнат вече?! Докога ще се мъчат?
german
на 15.08.2020 в 17:29:55 #45обаче, защо тренерът е сложил михайлов на вратата
вчера си отиде дядо му, е може ли е такова състояние да пази, то той и в друго не може
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:29:34 #44Пирга,седем нови взехме е,майна.От които четирима чужденци.Ай замисли се дали сме без собственик.
sly
на 15.08.2020 в 17:29:31 #43Малко иска на котка и мишка!
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:29:27 #42Рефлекст на Михайлов е невидим за човешкото око,само с високоскоростни камери се забелязва, че не прави нищо!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 15.08.2020 в 17:29:17 #41Какъв кеф е да ръгат всяка седмица рогите
Пиргулясалия да Яде на Коконов К.У.Р.А
пиргул така като е тръгнало ще ядеш Уйове цяла година
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 15.08.2020 в 17:24:39 #40Ооооо Тити Великий
Ооооо Насо Рунтаф Газо
Да илядите на ГеиАрена
Телетата ме кефят .Оооо прокобо Къш Къш чиба
german
на 15.08.2020 в 17:24:25 #39паднал, не се рита