Арда посреща в Кърджали изпадналия в криза столичен гранд Левски. "Сините" имат само две победи през календарната 2020 година, като едната е в предишното гостуване на Арда, играно в Пловдив на 14 юни.
Тогава Левски се наложи с 1:3. През първия полусезон през октомври столичани се наложиха с 2:1.
Източник: LAP.bg
В първия кръг кърджалийци направиха боево 3:3 в Монтана, докато Левски отново не можа да намери своя облик и падна на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от Берое с 0:2.
Титулярният страж на домакините Иван Караджов още не е в във форма и отново ще бъде гласувано доверие на Васил Симеонов.
Николай Тодоров може да разчита на най-новото попълнение Матео Стаматов. Той е гласен за заместник на продадения в Белгия Иван Горанов.
В единствения си шампионатен мач в елита на "Арда Арена" през миналия домакините направиха 0:0 с Ботев (Пловдив).

USD
CHF
GBP
Ragnar2
на 15.08.2020 в 17:24:14 #38shadow на 15.08.2020 в 20:20:16 По-зле от защитата на Левски е само тази на Барселона. Факт, но Барса поне си имат вратар...
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:22:34 #37Леца не дава въздух на Арда ,и голът е плод на чиста случайност
kyp_kamo_nanyp
на 15.08.2020 в 17:22:34 #36Преди по-малко от два месеца, тези в синьо бяха победени от варненски дечица ...
blue_canary
на 15.08.2020 в 17:21:24 #35Рецептата е валидол и търпение.
german
на 15.08.2020 в 17:20:52 #34баскетболният левски, досега щяха да са вкарали 2/две/ точки
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:20:31 #33Герман Как да изравнят,освен ако не си вкарат автогол
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:17:26 #32Прокобата Мъката Честта Унижението Май най-добре си беше фалита.....
german
на 15.08.2020 в 17:16:44 #31карасапунЯ, е радикализиран фундаменталист-сиракотитист
boris
на 15.08.2020 в 17:13:38 #30Ех Боже, Боже мой, направи поне веднъж, да вали, да вали, златна Арда вместо дъжд......
han-kamerun
на 15.08.2020 в 17:13:20 #29Айде, почна се! лескито твърдо на последно място! Нещата вече се получават! Неизбежното вече се случва!
german
на 15.08.2020 в 17:12:26 #28ще изравните, бе пиргосе, само споко
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:11:27 #27Тоя къде се казва Дъска от какво дърво е ?
kyp_kamo_nanyp
на 15.08.2020 в 17:10:13 #26Коконов. В "Море" се научи да вкарва ...
govedoebec
на 15.08.2020 в 17:09:23 #25Левски са по силни отколкото очаквах,дано не влезе Божигол!
staroto
на 15.08.2020 в 17:09:07 #24Това момче Ковачев, купиха ли го или си е протстъпен от Лудогорец?
09.09.16
на 15.08.2020 в 17:04:04 #23Пом.аците на сила сложиха фесовете а припознавачите доброволно прегърнаха тирето
09.09.16
на 15.08.2020 в 17:02:03 #22Тирето и феса са до живот
sly
на 15.08.2020 в 16:54:48 #21govedoebec, какви ги приказваш! Сега на Галка/педерло ще и се прииска и ще изтеряса! Май хукнал за Кърджали като видял какво си написал!
09.09.16
на 15.08.2020 в 16:54:06 #20Същото нещо чувстват всички българи християни към помаците чийто деди са сменили капата с фес за да запазят жалкото си и мизерно съществуване, но срама остава за цяла вечност
VLAD
на 15.08.2020 в 16:53:19 #19На чиляка с турското име кара-незнамкакъвси, единствено бих задал въпроса, който вече отправях към едно друго теле: на колко години си бре, щото ментално си на не повече от 10?