Тази вечер от 21:00 часа, Левски гостува на Дунав в Русе в мач от четвъртия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на Градския стадион.
При победа днес, "сините" ще изместят, поне временно, ЦСКА от върха на таблицата. Отборът ще търси втори пореден успех под ръководството на новия старши треньор Славиша Стоянович, след като в дебюта на сърбина, столичани спечелиха с 2:0 над аутсайдера в елита Ботев (Враца).
Снощи специалистът определи групата на 26-кратните шампиони и там видяхме няколко изненади. Противно на очакванията, Давид Яблонски попадна в нея, въпреки че имаше информации, че ще е аут от терените за поне три седмици. В състава ясно личат и доста юноши на клуба.
Ситуацията при "драконите" е по-различна, тъй като Малин Орачев не трябва да се бори с кадрови проблеми. Александър Александров вече е възстановен от контузията, която получи и има голяма вероятност дори да започне като титуляр тази вечер.
USD
CHF
GBP
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:38:04 #80Има некакъв свири джаз отстрани с тромпета , добър е
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:36:31 #79Айййййййййй
El Marcone
на 11.08.2018 в 19:35:38 #78После се чудят тиретата, що така им свирели в Европа
bobi_raf
на 11.08.2018 в 19:34:19 #77влади, гнома ли е назначил съдята ? ти си бок на конспирацията чесно!!!
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 19:33:43 #76...Мен ако питат, Дунав Русе е напълно равностоен по качество на Вадуц Лихтенщайн...
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:33:31 #75Дунав натискат , искат трите точки
El Marcone
на 11.08.2018 в 19:33:29 #744 жълти картина за Левски в този мач
!А, нарушението което свири на Тиам беше повече от скандално
любо пенев
на 11.08.2018 в 19:32:17 #73Този , дето пише статията, е чорбар. На ГООООЛ -а на Руси е сложил едно О повече.
TylerDurden
на 11.08.2018 в 19:31:57 #72Играчите на Дунав ритат в кокалчетата футболистите на Левски цял мач а съдията си затваря очите. Отсъдена дузпа за Дунав след като нито защитника докосна нападателя нито беше в наказателното.
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:30:55 #71Между другото сега се върнах на Левски - Дунав от евроспорт и европейското по лека
Става яко селски мач
bobi_raf
на 11.08.2018 в 19:30:03 #70тука нямаше фал с/у тиам. режат говедата
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 19:29:38 #69Влади Ангелов написа: "Левски контролират мача като Копенхаген,разликата е ,че Дунав играят по-добре от Литекс.Резултатът ще е същият." ...Уважавам твоето мнение, колега! Представям си, обаче (моля за извинение) как Копенхаген щеше да се представи срещу Левски, ако жребият в турнирите беше станал такова нещо!
blue violence
на 11.08.2018 в 19:28:10 #68месец август, а каква нива е тоя терен в руси...
TylerDurden
на 11.08.2018 в 19:27:40 #67На Дунав им е платено здраво да ритат в кокалчетата колкото могат а на съдията да се прави, че не вижда
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:24:36 #66PanayotStamenov на 11.08.2018 в 22:20:34 #141 Споко,те след малко пак ще ми изтрият коментарите ---------------------------------------------- На мен вече ми изтриха един току - що
Модератора не спи , кат бухал е
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 19:23:05 #65"Достойно реми и декларация сами срещу всички." -------------- Достойно! Поздрави за мнението!
bobi_raf
на 11.08.2018 в 19:22:27 #64Владе, ти си абсолютен бок на белетристиката!!!
bobi_raf
на 11.08.2018 в 19:20:00 #63ноо як гол на каброн.
elaizgrey
на 11.08.2018 в 19:19:44 #62Достойно реми и декларация сами срещу всички.
PorutGosho
на 11.08.2018 в 19:19:16 #61Стана мача обаче