Тази вечер от 21:00 часа, Левски гостува на Дунав в Русе в мач от четвъртия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на Градския стадион.
При победа днес, "сините" ще изместят, поне временно, ЦСКА от върха на таблицата. Отборът ще търси втори пореден успех под ръководството на новия старши треньор Славиша Стоянович, след като в дебюта на сърбина, столичани спечелиха с 2:0 над аутсайдера в елита Ботев (Враца).
Снощи специалистът определи групата на 26-кратните шампиони и там видяхме няколко изненади. Противно на очакванията, Давид Яблонски попадна в нея, въпреки че имаше информации, че ще е аут от терените за поне три седмици. В състава ясно личат и доста юноши на клуба.
Ситуацията при "драконите" е по-различна, тъй като Малин Орачев не трябва да се бори с кадрови проблеми. Александър Александров вече е възстановен от контузията, която получи и има голяма вероятност дори да започне като титуляр тази вечер.
USD
CHF
GBP
Perforator
на 11.08.2018 в 18:19:21 #20ФК Донос няма смисъл да се напъват да играят. Само стискат палци ЦСКА да станат първи и после с донос да заемат ястото им в ШЛ. Вече два пъти е правено. Още много ще отпадаме на жребия - с извънфутболни похвати. Je suis Vaduz. Je suis Milan.
рогльо
на 11.08.2018 в 18:19:09 #19Този по Диема едвам го издържам
PorutGosho
на 11.08.2018 в 18:18:16 #18Тия Дунав между другото са по - жалки и от бистришките тигри . Имам чувствао , че ако събера 1-2ма приятеля на по една каса бира , пак ще направим по - добра халфова линия
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:10:08 #17До мен: "Защо коментираш сини статии ? Гледай си кочината моля..." Вземам пример от г-дата, колега! (Да се чете ГОСПОДА!) Като стане дума за някаква "кочина" човек не може да се вреди да напише нещо от г-да...
Perforator
на 11.08.2018 в 18:07:29 #16Je suis Vaduz
PorutGosho
на 11.08.2018 в 18:06:09 #15PorutGosho
на 11.08.2018 в 18:04:21 #14Тия не трябваше ли играят с Милан , вместо с Дунав
Нищо - и така става . Ай русйе
Тунчо
на 11.08.2018 в 18:00:09 #13A само след една седмица отбора на държавна сигорност има велик юбилей.110 години от тождението на скъпата за всеки подхуенски *** баба Цола Драгойчева.пожизнен претседател на спортно дружество кенефски подхуене.На юбилярите честито...и да не забравят холограмата.
PorutGosho
на 11.08.2018 в 17:57:38 #12Мъдейратора да не ме изнасили и сега , че в абв малко никове се останали свободни
Пробвах porut_666 и пак заето , яко дебили в България има
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 17:55:09 #11Левскари, след епохалния Ви успех срещу Ботев Враца сега е моментът Вашите да затвърдят "ренесанса" на Вашия отбор след поредната треньорска смяна! На добър час!
PorutGosho
на 11.08.2018 в 17:54:53 #10изпускане де
PorutGosho
на 11.08.2018 в 17:54:34 #9Това шоу не е за испускане , запасил съм се с няколко бири и ще позяпам на Миле Китич , или както се казваше там селекцията с оня от Ман Ютд , вратарчето батка , едни двама бързи и един де цъкал с Меси , но искат да го гонят
Завърнах се от изгнание , мързи ме да го пиша пак , затва ще копирам
С едноседмичен бан съм заради коментарите си за мача на ЦСКА , в които не видях за кой кво лошо казах
Както и да е - с изненада установих , че в абв.бг мейла gosho_tapanarov30 e зает . Затова си направих nastivansegalbratmu@abv.bg
CHUKCHA
на 11.08.2018 в 17:50:56 #8Днес Дунав ще играят в черно - червени екипи и ще има холограма на милиционер в Алфа Ромео. Съдиите са запознати с празника и ще свирят за равен.
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 17:49:08 #7...Ще видим дали играчите на Левски ще се "усмихват", както написа в статията си многомъдрият Желю...
TylerDurden
на 11.08.2018 в 17:47:58 #6След като миналата седмица гледахме купения мач между тире и Дунав разбрахме, че в пакета е включено Дунав да играят на ръба на възможностите си срещу Левски днес
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 17:40:32 #5"В състава ясно личат и доста юноши на клуба." ...Абе стига с тия глупости, ве-е-е!
Тунчо
на 11.08.2018 в 17:11:17 #4А бе, ама този форум се беше обезтелил след славните подвизи на говедата срещу вадуц.един тунджанлията хлипаше жално тук.откъде наизлезе добитък като ватерло,карнобатската и тем подобни сини дебили?Я да се стягат за мача с милан и да не осмърдяват форума
Тунчо
на 11.08.2018 в 17:06:35 #3По традиция отбора на м*ангалите със сини венци играе с двама спорни българи в състава.
карнобатска гроздова
на 11.08.2018 в 17:04:31 #2Кзлитекс и турчолята, които го подкрепят
и днес ако спечелим значи тръгваме нагоре
GeorggiJekov
на 11.08.2018 в 12:03:44 #1Този пияница Славиша май още не знае в кой отбор е