Днес Левски приема Септември в мач от 17-ия кръг на Първа Лига, който ще се проведе от 17:30 часа на стадион "Георги Аспарухов".
Преди началото на кръга Левски имаше аванс от осем точки пред втория ЦСКА 1948, но "червените" временно го стопиха след победата си над Берое. "Сините" със сигурност ще търсят начин да си върнат дистанцията.
Под сериозен въпрос за предстоящия сблъсък остава една от звездите на Левски - Радослав Кирилов, както и Карл Фабиен. Треньорът Хулио Веласкес разкри, че двамата са възстановени, но до последно ще преценява дали да им даде минути срещу Септември или да ги запази за тежкото гостуване на Славия след четири дни.
Преди година именно Септември поднесе сензацията в 15-ия кръг, като шокира Левски с 3:2 насред "Герена". Тогава Борислав Рупанов вкара два гола, а Асен Чандъров добави още един. Точно този мач убеди Левски да си върне Рупанов - възможно е още днес да получи шанс от старта или да се появи от пейката. Чандъров вече е част от Черно море и няма да тормози защитата на Веласкес.
Септември обаче показва съживяване под ръководството на Славко Матич. Тимът разби Спартак (Варна) с 4:1 като гост, а преди седмица оказа сериозен отпор на Лудогорец, въпреки че падна с 0:2.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 30.11.2025 в 16:41:41 #33Вие кой топ отбор бихте? -------------------------------------- Онзи, който преди 27 години се би сами с 8:0!
seal
на 30.11.2025 в 16:38:51 #32странно, как така никой не поздрави голмайстора, а той пък не си омляска емблемата на фланелката.
Tong
на 30.11.2025 в 16:37:53 #31Говеда радвайте се на купените мачове и подарената ви титла , ще станете Щампиони без да сте били топ отбор , а само с подарени победи и купени мачове ================ ??? Каква титла бе, бро? Лудогорец са Щампиони и тази година... Къде видЕ титла в синьо? Фантазьор
С тоз норвежец начело ше направят 15 поредни победи, а Левски ще изгубят поне 10 точки междувременно.
А за топ отборите, какво да ти кажа: Левски са били втория и шестия във временото класиране, имат равен с третия и загуби от четвъртия и петия. Пък вече смятай имат ли нямат ли победи срещу топ отборите.
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:35:06 #30...под козирката
Ай
Мик Джагър
на 30.11.2025 в 16:34:58 #29Гледам в студиото говорят, че нямало нужда да се прави фаул при втория жълт картон, ама къде точно е фаула не става ясно? Преди гола същата работа, Цингаре умре за цигании, но е крайно време реферите да се държат като мъже и да подминават подобни циганизми.
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:27:20 #28Кос.... Гол да го бараш
Ха.... наздраве
Къде ви е публиката....зелените започнаха да бият и вашите да не се изплашени
seal
на 30.11.2025 в 16:24:37 #27"приятел в нужда се познава"
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:21:57 #26Никой не може.да.ме обиди и в едното и в другото.....но фактите са си факти
bernal
на 30.11.2025 в 16:21:18 #25Говеда радвайте се на купените мачове и подарената ви титла , ще станете Щампиони без да сте били топ отбор , а само с подарени победи и купени мачове
jekkovv
на 30.11.2025 в 16:21:10 #24НАКО КОМУНЯГО ОЩЕ ЛИ ГЛАСУВАШ ЗА БОЙКО И ГЕРБ БОЛШЕВИКИ
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:21:05 #23Фала за гола, гола и сега втори жълт... много очивадищо се случват
gychopopov
на 30.11.2025 в 16:20:27 #22Шмайзер Папуазки, е пратил мноо голям армаган на ЧаЛдъров!
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:18:32 #21Тия, колко топладжии са хванали
...бах мамамууу, не си губят времето, учат се от батко
duneraaa
на 30.11.2025 в 16:17:42 #20Е баси смешния картон, говеда няма да може Ви избутат...
Мик Джагър
на 30.11.2025 в 16:17:33 #19Защо дават фаулове при тия симулации на Цингаре? Преди гола същата работа…
Мик Джагър
на 30.11.2025 в 16:15:50 #18Гюрсене, ти за какво полачване на кор говориш, като всички тук знаем къде или по-скоро на какво ще умреш
Това твоето е малко като в къщата на обесения да се говори за въже, даже самият обесен да говори за въже
reddd
на 30.11.2025 в 16:15:27 #17Евала говеда, страхотен гол, признавам
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 30.11.2025 в 16:14:22 #16ПОЗОР...не виждано треньора им ХуЙО повлече Цингаре навътре в терена за да бави играта !! А беее тези са пълен ташак...пуликата ташак ,голът който НЕвкараха е пълен ташак...ами така е като си ташак на природата !!?
gychopopov
на 30.11.2025 в 16:10:45 #15Какъв е тоя слабоумен негер ---------------------------------------------------------- Баджанака ти!
XAN_lil
на 30.11.2025 в 16:09:47 #14Избърз за дузпата....но после се реваншира
Ша ля ша ля