Голямата звезда на гранда Левски Габриел Обертан остава футболист на тима за още 2 години. Това разкри собственикът на "сините" Спас Русев пред "Дарик".
Русев заяви, че преговорите с мениджъра на французина са приключили преди броени минути. На тях са уточнени всички технически детайли по контракта.
Източник: levski.bg
Самият Обертан е дал съгласието си по телефона, а формалното подписване на контракта ще се случи след дербито с Лудогорец в събота.
Срещата между първия и втория във временното класиране е от 20:00 часа.
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 19.10.2018 в 17:28:28 #4Колегата Влади Ангелов по-долу си пофантазира някаква цена от десет милиона за Обертан! Оптимист! Киро Домусчиев пробута своя Кафу за примерно такава сума (ако вярваме на неговите хвалби)! За да достигне такива суми (поне по данни на пресата) Обертан трябва да поиграе в ШЛ и то с някакъв успех, все пак...
УмеренЦСКА
на 19.10.2018 в 17:20:46 #3След толкова пазарлъци, Обертан се бил съгласил да преподпише и щял бил да го направи утре, след мача! Пазарлъците, естествено са били за пари, но дали ще научим за какви пари е кандисал Обертан да остане едва ли ще научим някога! Но това е работа на Русев, парите, де... Резултатът от утрешния мач ще повлияе ли на подписа? Не се знае, най-вероятно не. Не се знае, също, колко време от въпросните две години ще изиграе Обертан в Левски. В нашенските клубове всички "конвертируеми" играчи ги натискат да сключват дългосрочни договори само и само да бъдат продадени с трансфер. Играчите, от своя страна (и техните мениджъри, естествено) претендират за тлъсти заплати. Кой печели и кой губи от тая търговия не винаги става известно...
УмеренЦСКА
на 19.10.2018 в 16:11:21 #2Честито, уважаеми Левскари, но защо Ви няма по темата?
WHATEVER
на 19.10.2018 в 16:11:05 #1