Деветкратният шампион на България Лудогорец отново има за цел влизане в групите на Шампионската лига.
Вече два пъти разградчани успяха да се доберат до същинската фаза на турнира. Днес "орлите" започват деветата си европейската си кампания с гостуване на черногорския Будучност.
Тимът на Павел Върба е абсолютен фаворит, но домакините не са за подценяване.
Лудогорец не е в оптимална форма. Отборът загуби от Локомотив (Пловдив) мача за Суперкупата на България, а след това беше пометен от Ботев във Враца на старта на първенството.
Във втория кръг разградчани разгромиха Славия с 3:0 и частично си върнаха самочувствието. Подценяване срещу Будучност със сигурност няма да има, защото победителят ще бъде определен в един мач. Следващият съперник, надяваме се на Лудогорец, ще бъде датският Мидтиланд.
В Будучност са наясно, че разликата в класите е сериозна и ще заложат на предпазлива тактика, като ще се надяват да накажат евентуална грешка в отбраната на "орлите".
"Ще направим всичко, за да стигнем до втория кръг. Лудогорец е сериозен отбор, с голям брой качествени чужденци. Знаем силните им страни, но имат и слабости, които ще се опитаме да използваме. Ще бъде трудно, но ще се борим. Трябва да намерим точния баланс между атака и защита, както и да бъдем търпеливи", заяви звездата на отбора Милош Райчкович.
Досега Лудогорец три пъти е отпаал на старта на пресявките за Шампионската лига. През 2013 година, при дебюта си в евротурнирите, "орлите" отстъпиха драматично на Динамо (Загреб).
През 2016 година дойде най-големият провал на тима от Разград - елиминация от молдовския Милсами, а през 2019 година отборът загуби на два пъти от унгарския Ференцварош.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:28:18 #74user avatar 91873 СЛЕДВАЙ black_sea_sailor на 19.08.2020 в 22:13:16 #96 Тетевенската уфцъ лапа и духа! Без значение какво пише ... Музиканта с маламашката пада на нивото на прасето с простащината си
селски типчета с селски манталитет
а той как плаче като го обидят
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:25:52 #73Къцко пасе седем овце, защото може да брои само до шест!
united 17
на 19.08.2020 в 19:23:58 #72Баси, швабите как ги покрива късмета, не е истина !!!
german
на 19.08.2020 в 19:20:02 #71Meine Herrschaften, Das Forum in sein besten Form
united 17
на 19.08.2020 в 19:19:45 #70к4ф, спермояд лакиран, тука моя снимка нема как да си виждал, нееее няма как
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:19:13 #69krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 22:14:50 #99 Да така е прасе пасА овце и доЯ кози =============
Не вярвам аз! И за това акъл се иска ...
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:16:40 #68Къцко, след въпросително изречение се слага ?, а не
german
на 19.08.2020 в 19:16:09 #67комунистически фикус.... ≠======================
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:14:50 #66Да така е прасе
пасА овце и доЯ кози
german
на 19.08.2020 в 19:13:37 #65абе, будучност имали червена петолъчка на логото си
комунисти са тези, некъв болшевишки, марксистко-ленински ФК
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 19:13:16 #64Тетевенската уфцъ лапа и духа! Без значение какво пише ...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:10:51 #63Педи 15ката заради малката паца ли стана анална кралица
united 17
на 19.08.2020 в 19:06:48 #62про'з, про'з та дрънка Къцку !!!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:03:53 #61Ей го прасето влезна в селския си тон
немския общак
и можеш и по селски изрази дай от тях
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 19:01:09 #60Музикант с маламашка-злобно иронично човече
кво се радваш,че пиша
идвам да те полея е не заради Ибача ти Гела
Педи с 15ката самта УИ
Ohliovski_reboot
на 19.08.2020 в 19:00:42 #59'48 дигна летвата и сега изисква усилие на волята да съм за африканско племе срещу бели славяноезични балканци.
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:54:21 #58united 17 на 19.08.2020 в 21:46:49 #79 Сега ще ти избуха некой знак "СТОП", откъде да знае Къцку неграмотнуту какво е т'ва "препинателни знаци" !!! ============ Ама ти сериозно ли мислиш, че знае що е то знак "СТОП"?
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:52:12 #57djingibi1914 на 19.08.2020 в 21:49:03 #80 Мидтиланд - Будучност на коя дата ще играят? ============== Половин час след "Байерн" - "Левски" ...
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:49:56 #56black_sea_sailor на 19.08.2020 в 20:49:48 #28 Хващам символичен бас, че при евентуален резултат 1:0 за нашите, от припоците ще остане само Къцко ! ================== krasimir-ivanov-OGroEhM5 на 19.08.2020 в 21:40:04 #74 Маламашка,никой не го интересува този мач ама ти кво се напъваш да дразниш някой ли или компания си търсиш елементарен +============
Казах ли ви ...?
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:49:03 #55Мидтиланд - Будучност на коя дата ще играят?