Деветкратният шампион на България Лудогорец отново има за цел влизане в групите на Шампионската лига.
Вече два пъти разградчани успяха да се доберат до същинската фаза на турнира. Днес "орлите" започват деветата си европейската си кампания с гостуване на черногорския Будучност.
Тимът на Павел Върба е абсолютен фаворит, но домакините не са за подценяване.
Лудогорец не е в оптимална форма. Отборът загуби от Локомотив (Пловдив) мача за Суперкупата на България, а след това беше пометен от Ботев във Враца на старта на първенството.
Във втория кръг разградчани разгромиха Славия с 3:0 и частично си върнаха самочувствието. Подценяване срещу Будучност със сигурност няма да има, защото победителят ще бъде определен в един мач. Следващият съперник, надяваме се на Лудогорец, ще бъде датският Мидтиланд.
В Будучност са наясно, че разликата в класите е сериозна и ще заложат на предпазлива тактика, като ще се надяват да накажат евентуална грешка в отбраната на "орлите".
"Ще направим всичко, за да стигнем до втория кръг. Лудогорец е сериозен отбор, с голям брой качествени чужденци. Знаем силните им страни, но имат и слабости, които ще се опитаме да използваме. Ще бъде трудно, но ще се борим. Трябва да намерим точния баланс между атака и защита, както и да бъдем търпеливи", заяви звездата на отбора Милош Райчкович.
Досега Лудогорец три пъти е отпаал на старта на пресявките за Шампионската лига. През 2013 година, при дебюта си в евротурнирите, "орлите" отстъпиха драматично на Динамо (Загреб).
През 2016 година дойде най-големият провал на тима от Разград - елиминация от молдовския Милсами, а през 2019 година отборът загуби на два пъти от унгарския Ференцварош.
USD
CHF
GBP
blue_canary
на 19.08.2020 в 18:22:04 #34Тва ако беше гол в Ефбета стадните селски припсове щяха да вият на умряло докат прегракнат.
han-kamerun
на 19.08.2020 в 18:17:01 #33Тия че ги порим еднократно, но достатъчно!
united 17
на 19.08.2020 в 18:13:43 #32black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:13:00 #31Десетки хиляди наши мургави съграждани в този момент чупят чаши с евтин алкохол, в яда си ...
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:10:30 #30Мачът да не е на "Армията"?
blue_canary
на 19.08.2020 в 18:02:58 #29Къде са губиш е, змей?Ива тая карантина на Канарските острови.
grozdanov78
на 19.08.2020 в 18:01:11 #28Добър избор за стартов състав, вече трети пореден мач Доминик Янков е в групата за мача, веднъж влезна като резерва и веднъж като титуляр. Сега остава резерва, но се забелязва тенденция постепенно да се налага. Той е първия юноша след Керчев който е в първия отбор на Лудогорец. Успех на Лудогорец и на всички останали участници от България в Еротурнирите. Очаквам победа с 2:0 за Лудогорец, поне така ми се иска.
blue_canary
на 19.08.2020 в 17:58:57 #27Марулев, Умерения си го тача аз и го чета внимателно.Чуека си пише полюциите без да обижда никой,ми евала.
Кога падне на нашту ниво тогава ще му сипвам.
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:56:47 #26Морски....отново ли....бах тея не им ли писна.....НАЗДРВЕ.....
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:55:19 #25Колю......утре....ут....не....в.петък си мой басуро.....не забравяй....не...забравяй......в Петък си мой.....БОКЛУК....
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 17:54:40 #24Мара'а, Змею!
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:53:02 #23Мерси Марио......боклуци....за вас.....вън си знаете.....
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:51:33 #22Вижте колко лесен ?.....коя шибана Тв.....ще преса мача.......
SuperMario
на 19.08.2020 в 17:50:27 #21zmayforever, --------- DiemaSport- от 21:00 часа
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 17:49:48 #20Хващам символичен бас, че при евентуален резултат 1:0 за нашите, от припоците ще остане само Къцко !
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:48:43 #19Колю....попитах.....коя....коя...ТВ....дава мача.....
zmayforever
на 19.08.2020 в 17:44:26 #18Пичове....па и виии.....боклуци.....коя ТВ.....дава мача....
blue_canary
на 19.08.2020 в 17:26:51 #17Умерения па разцепи мрака с комента си.Един ник Уверен по ще ти кема.
staroto
на 19.08.2020 в 17:26:41 #16Има национали минали през Лудогорец. Така първо за Наумив се сещам, за Св. коваче, димо Бакалов, Юсеин, Керчев, Василев... Просто Лудогорец е по-класе от Националния.
УмеренЦСКА
на 19.08.2020 в 17:23:12 #15...Сега видях и резервите, в които фигурират Анисе, Дяков и Кешеру. Не е много голям изборът на Павел Върба, но срещу Будучност може и да е достатъчен.