Бившият играч на ЦСКА и настоящ на Лудогорец Кирил Десподов сподели очакванията си за дербито между двата тима. Националът заяви пред "Нова", че е професионалист и дербито с "червените" няма да бъде по-различно за него.
"Излизам и си играя моята игра. Аз съм професионалист и в момента защитавам цветовете на Лудогорец, защото съм футболист на този клуб.
Това, което аз съм видял и преди Бруно Акрапович е, че отборът беше много добър. Лично мое мнение е, че те ще са ни основен конкурент за титлата и за Купата.
Дори да не бях в Лудогорец, а в друг отбор, аз трябва да изляза да играя срещу тях. Ние сме професионалисти. Ние сме си създали цел и я гоним. Както всичко знаете, целта е Лудогорец да стане шампион на България за десети път. Ние до последно ще гоним това нещо и няма да се откажем", сподели Кирил Десподов.
USD
CHF
GBP
reddestroyer
на 26.02.2021 в 10:23:40 #43claudiu на 26.02.2021 в 00:35:45 Доста плиткоумен коментар, личат си от далеч комплексите ти от малоценност. Иначе по темата: аз ще се радвам Кирето да го пуснат титуляр. 100% гаранция, че ще прегори като му знам психиката и никаква няма да я свърши.
red_pride
на 26.02.2021 в 05:06:55 #42Кира елитната професионалистка не стана космонавтка, но пък е най-скъпия *** в долината на широките гащи. За екстра 10 бона ше го души и на петрича. Дерзай парцал
mottorrhead
на 26.02.2021 в 00:58:25 #41https://vm.tiktok.com/ZMe29F3hs/
Zloben
на 26.02.2021 в 00:07:05 #40ТАКА Е ПЕРФЕКТЕН ПРОФЕСИОНАЛИСТ ПРЕДАТЕЛ. ТОЧНО НА ТЕБЕ ЧЕРВЕНИТЕ ФЕНОВЕ НИКОГА НЯМА ДА ТИ ПРОСТЯТ. НИКОГА.
ivo-ivanov-73Va52yD
на 25.02.2021 в 23:48:08 #39Кире, на мача ше разОпнеш влАкно!
claudiu
на 25.02.2021 в 22:35:45 #38Микренските траверси умират от яд, че месечната заплата на Деспода е по-голяма от стойността на панелките, в които живеят и трошките, които карат.
CSKA Sf
на 25.02.2021 в 22:30:43 #37Super Maрийке, ти си клиничен случай... Нали си го знаеш? Безмозъчни като теб има навсякъде, много са гнусни ... Добре, че нямам такива хора в обкръжението си. Голям късмет за мен е...
SuperMario
на 25.02.2021 в 21:53:54 #36Чета безсмислените и злобни постове на микренските фенове, и за сетен път се убеждавам, че нефелната им тъпота и безпричинна агресия тотално блокират разсъдъка им... На същите микренски "многознайковци" ще припомня, че отбора на Космонавта не го покани да му поднови договора, и месец преди да му изтече договора космонавта беше свободен агент! Джуджето и Фат,мака много добре знаеха това, но не му подадоха ръка на Космонавта, а го оставиха да се оправя сам! Само глупак и лаик може да повярва, че Десподов не си е бил направил устата да се върне в Тирето! Но джуджето го "отвсиври"! Тогава се появиха от Лудогорец и му подадоха ръка! Същото се случи и с Тони Недялков, както и с Манолев! Тези тримата бях отсвирени от Джуджето, а те приеха подадената ръка от Лудогорец! Така, микренски цървуланковци - няма защо да анатемосвате и плюете КосмонаФта, или Недялков, или Манолев, или Бордюра (Бодуров)! Джуджето е този, който трябва да плюете и сер,ете, защото той е главният виновник да бъде фалиран и изтрит ЦСКА от футболната история на България, както и той е виновен в Лудогорец да играят Недялков и Десподов, а от лятото и Тиаго, а и Джеферсон!
mottorrhead
на 25.02.2021 в 21:14:35 #35Аз още вчера казах, турците излязат ли с деспода, срещу нас , се едно излизат с 10 човека тоя а ние вкарал гол а, му е приключила кариерката мижава...
:
:
mitko-dargov
на 25.02.2021 в 21:04:42 #34Супер педи и водния ***,се обясняват като п.утки! Безценно!!! Духайте го и двамата,майка ви говежда,тъпа!!! МозАци!
soro
на 25.02.2021 в 20:47:49 #33в спора се ражда истината , но понякога ОКСИМОРОНИТЕ идват в повече ... не мислиш ли ,... относно феновете от твоето поколение ... не мисля ,че са толко адекватни , все пак е 2021г. , къде деменции , къде разни други проблеми, и т.н. , живота е променлива величина , и кой се приспособява най-добре , оцелява... ФАКТ ...
Мик Джагър
на 25.02.2021 в 20:45:12 #32Педерло, ти никого не можеш да критикуваш или съдиш защото си един отвратителен дърт пеераст
Кайседо никога няма да играе за ЦСКА и Гришата никога няма да плати
soro
на 25.02.2021 в 20:24:12 #31Израснaл съм с успехите и трагедиите на този клуб. Преживял съм преименувания, обединения и разединения, но съм бил и си оставам левскар. Собствениците идват и си отиват, така както се сменят и управляващите. Но за разлика от теб и тебеподобните ти, никога няма да обърна гръб на клуба си и да целуна *** на някой благодетел, който е решил да затрие клуба ми.=================================================================================== ВАТЕРСКИ , НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВАШЕ , НО САМО ПРЕПРОЧЕТИ , КАКВО СИ НАПИСАЛ ... И НИЕ ГИ ПРЕЖИВЯВАМЕ И ОСТАВЯМЕ ЗАД ГЪРБА СИ ЧОВЕКО , НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ВМЕНЯВАШ ВИНА НА ФЕНУЕТЕ , КАКТО МНООО ПЪТИ СМЕ КАЗАЛИ И ТУКА , ОТБОРА Е ТАМ ДЕТО СА И ФЕНУЕТЕ... БЛАГОДЕТЕЛИТЕ СА ВРЕМЯНКИ... НАЛИ
SuperMario
на 25.02.2021 в 20:22:15 #30TR1923, 37 --------- Това което съм писал ( изречението) е, че : " Докато не се реши проблема между Кайседо и Витория, то той никога няма да играе за Тирето"! Когато обаче извадиш от общият контекст на изречението фразата "той никога няма да играе за Тирето", тогава вече нещата се променят! Аз много добре знам, че оня смотан прошляк Цицелков е направил техническа грешка в изписването на името! Затова е абсурдността на поста ми 34, защото същата "абсурдност" се прилага и към моето изказване , дали Кайседо ще играе някога в Тирето! Поне в 10 поста съм писал, че докато не се реши въпроса с жълтата карта и проблема между играч и отбор, то той НИКОГА няма да играе за Тирето! Както се и случи, докато ФИФА не му издадоха служебна картотетка,! А проблема още не е отшумял, защото ако адвокатите на Витория спечелят спора, то Тирето ще бъде надупеният отбор, а не Витория!
elaizgrey
на 25.02.2021 в 20:15:30 #29Педи, ти не си спрял да целуваш гениталиите на всички, които са пращани да наливат в любимият ти клуб, който няма нищо общо с оня отбор, в който баща ти се е клел. Духате на всички, от милиционерите, които избирателно влизаха и чистеха цели редове в сектор г до баце и шиши. Защото за вас важна е парата. Който я дава вие сте с него. После вече е боклук за вас. Такива са и тонев и батков и черепа.... Вие сте паразити. А паразита се стъпква и изкоренява.
asentseto_asentseto
на 25.02.2021 в 20:14:24 #28Еееее, Дюнер, стига бе!
Пак ли са го баннали Гинчо?
Сигурно е било заради разкритието на мечтата му
elaizgrey
на 25.02.2021 в 20:09:33 #27Двама.
Мик Джагър
на 25.02.2021 в 20:04:47 #26Някакво фрийк шоу се разиграва тука
Някакъв доморасъл хумор, който би разсмял единствено малко дете или откривен ненормалник
alito
на 25.02.2021 в 20:02:52 #25ПЕДЕРЛО , ОЩЕ ЛИ ИСКАШ?
НЯМАМ ПОВЕЧЕ АЗ!
МИГ ДЖАГЪР , СИПВАЙ МУ ПО ПОВЕЧКО ДЕ , ПЕЕРАСЪТ Е ГЛАДЕН
elaizgrey
на 25.02.2021 в 20:01:48 #24Направо ни разби!. Абе вас всичките един кьорав чеп ли ви прави бе