Бившият играч на ЦСКА и настоящ на Лудогорец Кирил Десподов сподели очакванията си за дербито между двата тима. Националът заяви пред "Нова", че е професионалист и дербито с "червените" няма да бъде по-различно за него.
"Излизам и си играя моята игра. Аз съм професионалист и в момента защитавам цветовете на Лудогорец, защото съм футболист на този клуб.
Това, което аз съм видял и преди Бруно Акрапович е, че отборът беше много добър. Лично мое мнение е, че те ще са ни основен конкурент за титлата и за Купата.
Дори да не бях в Лудогорец, а в друг отбор, аз трябва да изляза да играя срещу тях. Ние сме професионалисти. Ние сме си създали цел и я гоним. Както всичко знаете, целта е Лудогорец да стане шампион на България за десети път. Ние до последно ще гоним това нещо и няма да се откажем", сподели Кирил Десподов.
USD
CHF
GBP
cottinghamrangers
на 25.02.2021 в 18:45:52 #3Парите не са важни, аз обичам ЦС-А
А предложиха ми 20 иляди евра, кой пък бяха тея ЦС-А?
asentseto_asentseto
на 25.02.2021 в 18:35:16 #2Тая ДесПОтка е много жалко същество!
DrINKO
на 25.02.2021 в 18:29:49 #1Ти имаш късмет, че няма да има публика. Иначе и на домакинският мач на шибаняците щеше да бъдеш освиркван все едно си на Армията.... Но този път си избрал губещата страна...