Лудогорец домакинства на Риека в реванш от II предварителен кръг на Шампионска лига. Срещата е днес от 20:30 часа на стадион "Хювефарма Арена". Преди седмица двата отбора завършиха 0:0 на стадион "Руйевица".
Разградчани влизат в срещата след драматична победа с 1:0 като гост над Ботев Враца дълбоко в добавеното време. Хърватския шампион пък изигра контрола срещу словенския Гросуплье, която спечели с 2:0. В нея обаче взеха участие голяма част от резервите на треньора Радомир Джалович.
Срещата ще бъде последна за халфа на "орлите" Якуб Пьотровски, който преминава в Удинезе. Под въпрос остава Агибу Камара, а със сигурност участие няма да вземе Квадво Дуа.
Риека ще бъде без едно от новите си попълнения Дамир Крайлах. Ветеранът не беше картотекиран за мачовете с разградчани.
Главен съдия на двубоя е Джон Бийтъм от Шотландия.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 20:15:58 #33vladimir-nikolaev на 30.07.2025 в 23:00:21#84 Кво честито,е.баси мъката.Фради с Роби Кийн ще ни направят сами да си говорим. **** Къв Роби Кийн,къв Гуардиола. Моуриньо ако води Янтра случайно,какво толкова ще се случи,освен да бият Мездра?
На Ференцварош....арменците им вкарват три гола насред Унгария.
Нашите също са им вкарвали там толкова, безответни даже.
Момчетата ще се справят с тия Бегешмегеш-ДасаЕбеш.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 20:11:28 #32Каква поредна футболна драма
kokoskoo
на 30.07.2025 в 19:56:51 #31Най после
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 30.07.2025 в 19:48:52 #30Да не свири Кабаков и страничен да е Чинков.
kokoskoo
на 30.07.2025 в 19:45:41 #29Мъкааа, мъка
irina-borisova
на 30.07.2025 в 19:36:06 #28Jekkov ,Ще спукаш вена бе 32-ри! Ти за кой гласуваш бе донор на органи?? Този мач съкрати живота на няколко убитака тук и не само!
MM61
на 30.07.2025 в 19:34:22 #27Шотландеца да разбере,че с гонене на хървати не помага,втора дузпа да свири!Тук гледам некакъв индивид сам си пише,чете и си отговаря....типично за фен на зелените еуглени.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 19:18:24 #26Много неточни подавания. Няма как да вкараш така. Тфа е несериозно.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 19:01:22 #25Така ни се пада. Тъкмо похвалих Видал,а тоя го преодоля елементарно
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 19:00:20 #24Да са Ева в пророка
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 30.07.2025 в 18:50:45 #23Да не съжаляваме накрая само за тия пропуски. На Текпетей така му се вкарва,завалията,че му е простено.Има моралното право след тая контузия.
chubtireaka
на 30.07.2025 в 18:49:45 #22Абе, кой ви е раждал такива отпадъци да се гаврите с починали хора... Дейба и боклука
jekkovv
на 30.07.2025 в 18:48:02 #21Нако Я кажи още ли гласуваш за комунягите ГЕРБ дърт пияница
jekkovv
на 30.07.2025 в 18:42:59 #20Само Олигофрен, може да се радва за Жота все пак си турчин
jekkovv
на 30.07.2025 в 18:39:21 #19Зелник Ама ви клати постоянно и шампион
jekkovv
на 30.07.2025 в 18:22:22 #18Турци Кога С 32 титли като ЦСКА кога when?
chubtireaka
на 30.07.2025 в 17:54:47 #17И 10 гола да отнесем, това няма да ви направи по-малко селски тимец
Къде са другите шест стола, колибар?
kokoskoo
на 30.07.2025 в 17:53:00 #16Дотук добре.....
chubtireaka
на 30.07.2025 в 17:50:08 #15Минавам да кажа един кожен ш.нур за мастиите и фенската им маса от седем стола
jekkovv
на 30.07.2025 в 17:41:55 #14Пак На никой не му дреме за тия турци от Антибиотик