Организираните привърженици на Лудогорец готвят ад за Риека в реванша от II предварителен кръг на Шампионска лига. Феновете се надъхват да създадат аржентинска атмосфера на официалните си канали в социалните мрежи.
Ето и тяхното послание:
"Орли!
Най-важният мач (засега) за клуба наближава, като остават броени дни!
Докато четете това ние вече сме започнали подготовката за мача, като целим с подкрепата си от трибуните да бъдем 12-ят играч на терена и заедно да продължим да се доказваме на европейска сцена!
За мача сме подготвили хореография, като за изпълнението единственно трябва да се слушат инструкциите от мегафона!
Източник: Green boys Razgrad
За още по-голям заряд и подкрепа към отбора бихме ви помолили:
- Да не ползвате телефони толкова често, а да подкрепяте отбора с песни и скандирания, като слушате агитката
- Да не люпите семки - освен че замърсявате стадиона, пречите в подкрепата към отбора
- Да не сте седнали по време на мача (в агитката това е забранено), пейте, скачайте, подкрепяйте, бъдете наистина полезни на отбора
Важно по време на мача е и отново ви молим:
- Слушайте мегафона
- Пей цял мач
- Подкрепяй отбора (включвай се в скандиранията, бъди емоционален, пляскай в ритъма на тъпана)
- Бъди активен на корнерите в наша полза
По този начин ще надъхаме момчетата, ще бъдем наистина полезни и вярвайте, че ще успеем да ги отстраним!
Чакаме се на Арената! Само Лудогорец!", гласи апелът на ултрасите.

USD
CHF
GBP
moti_k
на 27.07.2025 в 10:29:47 #35galina4, доцентКАТА?
moti_k
на 27.07.2025 в 10:28:40 #34Искаме да знаем, искаме да знаем, искаме да знаем! Galina4, педерло! Мъжко или женско? Да залагаме!
tundzhaka
на 26.07.2025 в 19:45:03 #33ти си пeepac, не е нужно да казваш "жена ми" Смешник жалък. скрий се!
moti_k
на 26.07.2025 в 18:44:16 #32Библията!
tundzhaka
на 26.07.2025 в 18:33:58 #31ич не ме интересува.Да пада в трапа уродливия олигoфpeн Дразни всички, а не се вижда колко жалко подобие на същество е.
tundzhaka
на 26.07.2025 в 17:34:19 #30разбирам щоэне смееш да си покажеш уродливия фейс навън. То който те хване той те бие някой и ебът. Доста тежък жалък животец още от чааве. Спокойно скоро отиваш храна за червеите и мършаядните гадинки и на никой няма му дреме за такъв нещастник.
moti_k
на 26.07.2025 в 16:46:17 #29Библията казва, особено за този който не я зачита! Орлите се надъхват с това:https://dsport.bg/kak-reagiraha-shefovete-na-cska-reagiraha-pri-duzpite-srestu-arda-video~200277.html
MM61
на 26.07.2025 в 16:33:58 #28Двама човека се обръщат към останалите 18 фена на Лудлгорска слава....
tundzhaka
на 26.07.2025 в 16:30:40 #27Ай падайв трапа ине занимавай обществото с педерастиитe.си. нещастик уродлив.
tundzhaka
на 26.07.2025 в 15:50:04 #26не ме интересува ни библия, ни Тора, ни коран, аз казвам как свършват oтpe ки кано това !
moti_k
на 26.07.2025 в 14:51:50 #25Зелените се настройват и с това: https://www.youtube.com/watch?v=vDG2QtxlazM
moti_k
на 26.07.2025 в 14:50:27 #24Чети Библията, няма шега, че се връща!
tundzhaka
на 26.07.2025 в 14:47:13 #23некролог на фънтю (ако изобщо някой си направи труда) Радостна Вест! С огромна радост и облекчение ви съобщаването че Ивайло Ангелов - Шизото най накрая свърши едно свестно дело като пукна! Разлагащият му се труп вече е на бунището , всеки който иска може да уриниране и да се се изхожда връз него. Гвий в мир , педepace, на никой няма да липсваш.
moti_k
на 26.07.2025 в 14:37:23 #22Ха,ха, това нова измишльотина на новия Ачко ли? Съчинявайте, съчинявайте, че от 5-тото какво може да измислите! Ето да си припомните: "Армейци, За пореден път доказахте, че безграничната ви любов не познава граници! Днес 40 000 "червени" сърца ще трибуните на Националния стадион, за да напишат поредната славна страница от великата история за нашия любим клуб! Чака ни нова велика "армейска" вечер!" И после крив макарон! Та кой казва, че не сме ритали пред публика? Вие ни осигурихте! Като си на..ан, не чуруликай! https://www.youtube.com/watch?v=vDG2QtxlazM Пуснете си го! Наслада! Дори и за galina4 станахте за подигравки! А щом един педер те осмива, наистина сте за смях , бе, припоци!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:12:36 #21Доцентке, "Щом съм жена редно е да се употробява членуване женски род; В края на краищата сме е епохата на феминизма; че една интелигентна и образована жена; една интелигентна и образована дама"! Малко смешки от въпросната galina4, tervel49!
Mr.Jack
на 26.07.2025 в 14:08:46 #20https://topsport.bg/cherno-more/s-podhodyashto-obleklo-i-bez-telefoni-v-agitkata-na-cherno-more.html Тия си ровят по гъзepитe, copy-paste!
moti_k
на 26.07.2025 в 14:06:22 #19Fanty, виж в Gong, Galina4! Какво повече да се добави!
tundzhaka
на 26.07.2025 в 13:03:25 #18ти може да мръднеш от бараката си само ако личните ти ебачи нямат друга работа и наминат те съберат. после те хвърлят обратно
tundzhaka
на 26.07.2025 в 12:42:18 #17тъкмо си помислих, че гъзирания пеерас се е гътнал, ама явно са го шибали яко и пак са ко захвърлили като парцал ама и свалил презервативите за спомен.
piatek.fut
на 26.07.2025 в 12:12:35 #16Мача на Великият Левски Европейски по посетен от този на Андерлехт същата вечер и пред него е само дербито Бешикташ-Шахтьор което по принцип си е мач на ниво ШЛ даже... Изяжте се припсове!