Мениджърът на Манчестър Юнайтед - Жозе Моуриньо не пропусна да се заяде с Хосеп Гуардиола по случай отпадането на Сити от ФА Къп.
Припомняме, че "гражданите" загубиха от Уигън с 0:1, след като Уил Григ се разписа във вратата на Клаудио Браво и изхвърли "небесносините" от турнира.
"Ние отпаднахме на 1/4-финал, но отстъпихме по начин, по който Манчестър Юнайтед трябва да губи - с чест, феърплей и като част от радостта на противника от това, че е "убил" един от гигантите. Дори при поражение ние бяхме голям отбор", категоричен бе Специалния.
"Червените дяволи" бяха отстранени от Бристол Сити през декември за Купата на Лигата.

USD
CHF
GBP
Tupan
на 22.02.2018 в 13:55:49 #1Бахти наглия мърмуриню
: Не стига, че под негонво ръководство мангалите играят най-грозния и непривлекателен футбол във ВЛ, ами има очи да говори...
Но, да иляди дано като "водач" на сганта...
и да постигне това, дето и Мики Маус и Бай Ван мангал не успя, а именно да стигнат там дето заслужават - "златната среда"!