Тази вечер от 21:00 часа, Колумбия приема Англия в Москва в двубой от осминафиналите на Мондиал 2018.
Двата тима ще се борят за мястото си на 1/4-финалите, което вече Уругвай, Франция, Бразилия, Белгия, Русия и Хърватия си гарантираха.
"Трите лъва" показват доста позитиви в представянето си, сравнение с предишни години и вече са сочени за един от фаворитите за спечелването на трофея. Нещо, което преди началото на Световното първенство, изобщо не се споменаваше на Острова.
Радамел Фалкао и компания обаче, изобщо не са отбор за подценяване. Проблемът в момента за "лос кафетерос" е дали Хамес Родригес ще бъде на линия за тазвечершния сблъсък, след като получи контузия по време на мача със Сенегал.
Добрата новина пък за Гарет Саутгейт е, че Деле Али ще започне като титуляр, след като пропусна последните две срещи на своя тим - срещу Панама и Белгия. В игра се завръща и звездата на тима Хари Кейн, който получи почивка в последния мач на англичаните.
USD
CHF
GBP
Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 20:25:07 #37XAN_lil Саутгейт направи дефанзивни смени да пази резултата и сега се изгуби малко потенциал в атаката.
Zolyo
на 03.07.2018 в 20:25:01 #36Колумбийците се свестиха, и вече диктуват мача. Англичаните още не са в опълчение.
Мик Джагър
на 03.07.2018 в 20:21:01 #35В Калъмбия определено има повече футбол.
XAN_lil
на 03.07.2018 в 20:16:57 #34Според мен, не англичаните играят за победа преди дузпите, а колумбиците
Zolyo
на 03.07.2018 в 20:11:43 #33Усещам как шведите доволно потриват ръце и се виждат на полуфинал (което едва ли са сънували преди първенството). Англия и Колумбия са преодолими отбори, и победителят от мача им ще е изморен заради продълженията.
Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 20:10:06 #32Англичаните трябва да търсят задължително победата в продълженията защото дузпите са рулетка, при тях не винаги побеждава по-добрия отбор. Пример Русия - Испания.
Мик Джагър
на 03.07.2018 в 20:03:23 #31Руни си е голям играч, спор няма.
XAN_lil
на 03.07.2018 в 20:02:35 #30Само с един Кейн, няма как тоя отбор да претендира за нещо на това световно
Zolyo
на 03.07.2018 в 20:02:26 #29Последният техен играч, който английската преса превъзнасяше за “велик” беше Уейн Рууни. Много фенове, в това число и български, бяха скептични колко е “велик”. Горе-долу по това време почна да запада английският национален отбор, и още не може да се издигне.
Мик Джагър
на 03.07.2018 в 20:00:21 #28Овчата глава нещо се е вталил, чак му е изтъняло и гласчето
Мик Джагър
на 03.07.2018 в 19:57:53 #27Англичаните са идиoти
Наистина грам не им симпатизирам вече. Нячат играчи като Пол Инс, Крис Уодъл, Пол Гаскойн и Гари Линекер, нямат дори Алън Шийрър. Въпреки всичко би ми бил интересен сблъсък Русия-Англия ако, че са куци.
XAN_lil
на 03.07.2018 в 19:56:54 #26Не понасям Колумбия, ама с тоя грозен футбол, ме отвратиха егелизите
Zolyo
на 03.07.2018 в 19:56:49 #25Тъкмо щях да пиша, че очаквах повече от колумбийците, и те изравниха.
Мик Джагър
на 03.07.2018 в 19:54:53 #24Яко
XAN_lil
на 03.07.2018 в 19:54:33 #23Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 19:54:12 #22Победата на Англия беше очаквана, това което не беше очаквано колумбийците да дадат толкова малко отпор.
El Marcone
на 03.07.2018 в 19:52:26 #21Много грозен мач.Не можах да разбера защо англичаните се подведоха по антифутбола на колумбийците
XAN_lil
на 03.07.2018 в 19:51:35 #20El Marcone Ok.....но си тръгнаха като футболна нация, а не тук де гледам грозно сцени и антифутбол.
El Marcone
на 03.07.2018 в 19:44:56 #19XAN_lil, а не бе, тикитакащите бастуни щеха да стават
XAN_lil
на 03.07.2018 в 19:37:26 #18Все едно гледам мач от чемпиъншип
Абе тия ли ботушари ще стават световни