Тази вечер от 21:00 часа, Колумбия приема Англия в Москва в двубой от осминафиналите на Мондиал 2018.
Двата тима ще се борят за мястото си на 1/4-финалите, което вече Уругвай, Франция, Бразилия, Белгия, Русия и Хърватия си гарантираха.
"Трите лъва" показват доста позитиви в представянето си, сравнение с предишни години и вече са сочени за един от фаворитите за спечелването на трофея. Нещо, което преди началото на Световното първенство, изобщо не се споменаваше на Острова.
Радамел Фалкао и компания обаче, изобщо не са отбор за подценяване. Проблемът в момента за "лос кафетерос" е дали Хамес Родригес ще бъде на линия за тазвечершния сблъсък, след като получи контузия по време на мача със Сенегал.
Добрата новина пък за Гарет Саутгейт е, че Деле Али ще започне като титуляр, след като пропусна последните две срещи на своя тим - срещу Панама и Белгия. В игра се завръща и звездата на тима Хари Кейн, който получи почивка в последния мач на англичаните.
USD
CHF
GBP
boecbg
на 03.07.2018 в 19:34:16 #1716 не ни води урок по история. Тия всичките бяха добри,но до къде доведоха добрата стара Англия?
El Marcone
на 03.07.2018 в 19:30:16 #16Индианците нема да завършат мача с 11
.Вместо да се вдигнат да търсят изравняване, започнаха с грубостите и разприте със съдията.Така нема да стане
Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 19:28:22 #15Очертават се полуфинали Бразилия-Франция, Англия-Русия. Руснаците може би ще продължат традицията от 1998 отбора домакин да стига минимум 1/2 финал (с изключение на световното 2010)
Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 19:16:31 #14И в този 1/8 финал ще се случи това което в останалите (с изключение на Испания Русия), фаворита(Англия) ще победи макар и трудно.
Zolyo
на 03.07.2018 в 19:11:07 #13#22, бегло си спомням Газа като играч. Беше към края на кариерата си. Помня го добре след това с алкохолни изцепки, но не вярвам това да имаш впредвид
Xa-x@v
на 03.07.2018 в 19:09:51 #12Дедо Венци, Газа,маза,никъв к.ур не става от тях.
Zolyo
на 03.07.2018 в 19:06:37 #11Ако Дон Диего е на стадиона и гледа мача, сигурно вече е заспал. Или се е изнесъл в бара на ВИП ложата и бие текила, с мацки около него. Постна продукция досега.
Xa-x@v
на 03.07.2018 в 19:02:58 #10Франция били печки,а Англия същата работа
печка до печка
Zolyo
на 03.07.2018 в 19:00:49 #9Двата мача днес не са нещо особено. Най-слабите на 1/8 финалите. Този мач още не е свършил де... Аз не мога да си спомня силен английски национален отбор откакто гледам футбол. Вечно големи очаквания, и вечно нищо накрая. Чувал съм че имало някога силен английски национален отбор - през 60-те години на миналият век....
Xa-x@v
на 03.07.2018 в 18:59:54 #8Много слаб,ама много слаб мач.
Bulgaria199999
на 03.07.2018 в 18:56:17 #7Англичаните на това световно показват коренно различно лице в сравнение с последните си участия на световни и европейски първенства. Непрестанни атаки, добри разигравания, много голови положения само трябва да подобрят малко точноста на удара. Може би тази позитивна промяна се дължи на факта че за световното са извикани най-добре представилите се футболисти в английското първенство а не както досега за големи футболни форуми се викаха само големи имена независимо от моментната им форма - Джерард, Лампард, Бекам, Тери и т.н.т. За мен Англия са фаворит номер 3 за спечелване на мондиала след Бразилия и Франция.
boecbg
на 03.07.2018 в 18:44:56 #6К'ви нападатели има под ръка Саутгейт, а той пуснал тази муха без глава стърлинг.С него падат, дано се коригира.
El Marcone
на 03.07.2018 в 18:31:45 #5Стърлинг няма правилно отиграване
:
El Marcone
на 03.07.2018 в 18:14:34 #4Стърлинг е изключително бърз и......проЗ.Англия има добър отбор и се надявам за пръв път да не покажат своята наивност.На всяко първенство участват в най-зрелищните мачове и....Отпадат на 1/8 или 1/4 финал
Аlex
на 03.07.2018 в 18:06:38 #3Това световно е шанса на англичаните да направят нещо запомнящо се.Дори и да си помислят за титла.
boecbg
на 03.07.2018 в 18:02:57 #2Тая маймуна черна стърлинг, само като я видя и се дразня.
УмеренЦСКА
на 03.07.2018 в 18:01:34 #1Да се надяваме, че ще стане хубав мач! Европейската школа против латиноамериканската... До момента има два представителя на латиноамериканската школа, бивши световни шампиони (Уругвай и Бразилия) и само един на европейската (Франция). Англия (също бивш световен шампион) има шанс да изравни ситуацията... Ама как се променят времената...