След разговори между Българския футболен съюз (БФС) и селекционера Илиан Илиев двете страни се разделят по взаимно съгласие. Това обявиха от сайта на централата, като срещата е била инициирана от треньора.
"БФС изразява признателност към специалиста за професионализма, отдадеността и усилията, вложени в развитието на националния тим, като му пожелава успех в бъдещите професионални начинания. От своя страна Илиан Илиев изрази надежда, че промяната ще доведе до туширане на напрежението, витаещо около отбора, и повече позитивизъм от страна на футболната общественост", написаха от БФС.
В следващите дни от Бояна ще излязат с официална информация относно новия селекционер на представителния отбор.
USD
CHF
GBP
warrior
на 09.09.2025 в 12:26:39 #12Айде тоя *** да помаха за збогом! Не може да си нареди състава и вика разни паляци на по 35г от Черно Море. Да пускаш Недодялкоф десен бек, при условие, че е със силен ляф крак, си е престъпление... друг е въпросът, че е престъпление въобще да го викаш в националния...
tundzhaka
на 09.09.2025 в 12:24:37 #11поне не е боклyк като хаяско.
tundzhaka
на 09.09.2025 в 12:24:06 #10Вили да сложат пак ще е по-добре!
tundzhaka
на 09.09.2025 в 12:01:13 #9може и да нямаме кой знай какви играчи, но тоя нещастник изобщо няма работа като национален селекционер!
tundzhaka
на 09.09.2025 в 11:59:54 #8Зори и най-гемите звезди на световния футбол.да му дадеш на хаяско няма ги подреди и ще осипази всичко. Жалко псевдо треньорче!
tundzhaka
на 09.09.2025 в 11:57:53 #7хаяско* некадърност псевдо треньорче. Да cи кисне в черно путe!
tundzhaka
на 09.09.2025 в 11:57:10 #6Xаяское некадърност псевдотреньорче. Няма да липсва. Да зи гледа черно путе с техния антифутбол, НО му идва в повече.
don-julio
на 09.09.2025 в 11:44:02 #5Нещото наречено български футбол, е като вкиснала се торта. Трябва ни нова, но ние само сменяме черешката най-отгоре
edin_chovek
на 09.09.2025 в 11:43:29 #4Еми Илиан сега ще си гледа на спокойствие Черно море . Никви лоши впечатления от него. Да заповяда следващия удавник
piatek.fut
на 09.09.2025 в 11:39:29 #3Супер новина сега Петко Христов ще се завърне в Националния отбор,щото заради тоя лумпен се отказа момчето и каза че не иска да играе докато той е треньор,а е добър защитник между другото и с Антов двамата занапред биха били страхотна двойка ЦЗ!Супер е че си тръгна наистина,щото заради този клоун,за малко и Илия Груев да се откаже от отбора!
KOH_be_KOH
на 09.09.2025 в 11:36:10 #2Съгласен съм с тос един чуек За сметка на това, дано сега наще моряци тръгнат по-добре, че напоследък са мъкааа ....
edin_chovek
на 09.09.2025 в 11:32:00 #1Спрягат се Херо и Любо Пенев . Жалко за Илиан - поредният употребен треньор от ръководство и некадърен подбор....