Ботев Враца приема Левски в двубой от петия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" започва в 21:15 часа.
Футболистите на треньора Хулио Веласкес продължават своето европейско "синьо" лято след победа над Сабах с 2:0 като гост в реванша от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите в четвъртък.
26-кратните шампиони са в серия от 4 поредни победи със само един допуснат гол, който беше в края на мача срещу Спартак Варна в миналия кръг. Левски дели първото място с Лудогорец след 4 изиграни двубоя, като ще се стреми към пети пореден успех в първенството във Враца.
Ботев е на 10-ата позиция във временното подреждане с актив от 3 точки. Днешните домакини нямат победа от началото на сезона и трудно ще я постигнат тази вечер. Играчите на Христо Янев направиха 0:0 срещу Монтана в миналия кръг. Преди това Ботев подели по точка срещу Спартак във Варна.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 17.08.2025 в 15:57:47 #25Мача си е в идеално време.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 15:17:15 #24Следвай tundzhaka на 17.08.2025 в 12:02:03#23 Еми в 16:00 ли да е мача? **** Ами,определено предходни години подобни дебилизми да гледаш А групен до 0ч през нощта,не са се случвали. Че и градски дербита почват по това време. Леко ми е странно,при все че това са рискови мачове за обществения ред,агитки,едно, друго...кой ти говори за 16ч. ?
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:33:33 #23иначе до момента към 2 мелеона евро са приходите от участието. с билети и тв права.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:33:06 #22Малин не е е да го продадем но поне 450 к eвро минимум.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:32:16 #21не и срещу тия
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:32:07 #20На загуба не приемем!
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:31:52 #19накрая говорим.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:31:44 #18Е то ясно чу някой хикс да направим този или.следващите мачове няма да е 0олка за умиране, но все пак максималното трябва да извлечем. Че понякога 1 точка може да не достигне.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 10:02:34 #17абе, ПЕСТИЛИВО 0:1, 0:2 нещо такова. без много зор.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 09:09:37 #16Никво сгъване, задължителни 3 точки. Борим се за титла.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 09:05:53 #15освен, това де му се е получава иронията и сърказма. Да не говорим че дpaска и глупости. Изкукал е отвсякъде.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 09:03:16 #14дpиснята точно заради начина по който го прави е противен.
tundzhaka
на 17.08.2025 в 09:02:03 #13Еми в 16:00 ли да е мача?
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 17.08.2025 в 08:48:11 #12И какви са тия мачове в 22ч вечерта?
tundzhaka
на 17.08.2025 в 08:04:04 #11За мача двес Коцето изрично е забранил на дpиснята да троли!
tundzhaka
на 17.08.2025 в 07:57:57 #10Анaл Илиеф пак не си е пил 'апчетат, не че и това помага.
anatoli-iliev
на 17.08.2025 в 07:08:11 #9Успех на нашето момче Светльо !! Спокойно....и да има гол....ти ...случайно си изпуснал топката !! Не ти е лесно в леговището на звяра -крава .....но попитай Щирлиц !!
tundzhaka
на 17.08.2025 в 06:55:29 #8офф, искам си сменя профилната снимка и немога. Някой може ли ми обясни как става. Давам на редакция на профила, ама нищо не става.
n-a-chx8TkqA
на 17.08.2025 в 06:13:30 #7Повръщай Прасчо, явно ти е кисела ракията, сънувате кошмари с гусин Златков операционната, реже глави крака, кървища и карантии се въргалят по пода
n-a-chx8TkqA
на 17.08.2025 в 06:10:34 #6С други думи, не big deal да биеш Цецка, я го ТомашЕНКО им отвъртя една тройка, уж беше голямата работа, пари платиха и после го обявиха за най-смешният треньор, щото си избелил зъбите. Е какво лошо има ? Е.бе му се на човека и си подържа фасона